X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam już siły. Ciężko stwierdzić czy ma gorączkę bo przeciwbólowo dostaje naprzemian ibuprofen i paracetamol. Dzisiaj jeszcze do tego w buzi obsypało go aftami i się drze cały czas. Jeść by chciał ale go tak boli, że nie może. Próbowałam z nim jechac na nocna opiekę, ale po godzinie czekania wróciłam do domu. Lekarza jeszcze nie było, a ludzi na 3 godziny czekania

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1188 60

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak współczuję. Biedny malutki się umęczy ☹️.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2876 1190

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak i jak? Ale afty od wkladania rąk do ust? Czy coś innego mogło wywołać..?

    Iza przypatrzylasm się dziś i widać 😀 trochę krąglejsza 😛

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam rano konsultacje online, i na podstawie zdjęcia dostal Nystatyne. Więc to pewnie jakas grzybica. Jak będę miała taka noc jak dzisiaj to nie wiem jak do pracy pójdę. Nic nie spalam. Mały cały czas chciał na rękach i nie można było go odłożyć. Ręce, plecy wszystko mnie boli. A jeszcze dzisiaj musiałam wszystko na jutro ugotować skoro idę do roboty 😔

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1188 60

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak aby ta nystatyna pomogła. Współczuję nocy. Może ta będzie lepsza.
    Też zostawiasz pełną lodówkę jak wiesz że cię nie będzie? Jeszcze do pracy idziesz w niedzielę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję. Teściowa w końcu z nim zostanie poniedziałek i wtorek, ale jakbym później miala iść na L4 to w pracy chyba by mnie zabili. W handlu przed świętami L4 nie bardzo jest wskazane

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1188 60

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chociaż że teściowa zostanie. Moja ostatnio robi wszystko żeby z dziećmi nie być, sprzątanie jest teraz najważniejsze. A jakie oburzenie bo jak się uda to mam plany na ten piątek i mnie nie będzie i jak to ona będzie gotować i sprzątać z dziećmi. Noz jasna Anielka, ja jakoś gotuje i sprzątam.

  • Soldier-Woman Przyjaciółka
    Postów: 125 45

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    No to chociaż że teściowa zostanie. Moja ostatnio robi wszystko żeby z dziećmi nie być, sprzątanie jest teraz najważniejsze. A jakie oburzenie bo jak się uda to mam plany na ten piątek i mnie nie będzie i jak to ona będzie gotować i sprzątać z dziećmi. Noz jasna Anielka, ja jakoś gotuje i sprzątam.
    Ale co jest najlepsze ona sama wychowala dzieci/dziecko i wie ile to pracy, a z opowiadan mojej mamy to raczej nie zostawialo sie dzieci co chwile u babć jak byly male…. Wiec nasze mamy byly same… Znam mnostwo takich przypadkow kiedy tesciowa ma miliony rzeczy na glowie nagle… Kiedys tez rozmawialam z moja mama i mowila ze wnuk od córki to całkiem inne uczucia niż wnuk od syna… to córka urodzila i nosiła, a nie teoretycznie obca kobieta… z ktora nie zawsze jest dobry kontakt🤷‍♀️ i ma chyba racje… ja nie narzekam na tesciowa, nie wtrąca się, kompletnie. Nawet jak jestesmy u niej na obiedzie i dojdzie do wymiany zdan to tak jakby udaje ze nie slyszy, moze nam z 2 razy odmowila bo bylo przed swietami czy cos tam miala rzeczywiscie. Jednak mam małą awersje bo jak maly sie urodzil to dwa razy mi pojechala , ale chyba nie do konca swiadoma tego ze mnie to urazilo.

    11.2018 Synek Eliasz 👶. 03.2023 - zaczynamy starania o drugiego dzidziusia👶👶
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1188 60

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "zaspałam" dziś do kościoła na 10 🤦. Mój budzik Ola długo spał i ja tez 🤣. W sensie tak późno wstałam że musiałam sprintem się szykować.
    Zimno dzisiaj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my od 3 w nocy jesteśmy na oddziale😔

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1188 60

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    A my od 3 w nocy jesteśmy na oddziale😔

    Co się stało?

  • Tiril Autorytet
    Postów: 790 349

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak tak źle?

    12.2021 - córeczka
    02.2024 - synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechałam z nim na nocną(bo już druga noc darł się tak, że nie można go było uspokoić) , ale ze lakarz nie był pediatra i nie był pewien co to może być, ale gdyby była to grzybica to Nystatyna powinna działać, bo szybko działa. A jemu zaczęło się to rozsiewać i w środku i na zewnątrz. Ma zapalenia jamy ustnej i najprawdopodobniej to opryszczka. Narazie zostajemy do jutra, ale bez l4 i tak się nie obejdzie, bo on nic nie je.

  • Tiril Autorytet
    Postów: 790 349

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, biedny mały 😔 ale się umęczy. A pije chociaż? Mleko?

    12.2021 - córeczka
    02.2024 - synek
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak współczuję :( dużo zdrówka dla synka. Oby szybko mu przeszło 🤞nie przejmuj sie zwolnieniem, sa rzeczy ważne i ważniejsze. A nikt tego nie doceni w przyszłości, ze nie poszłaś na zwolnienie tylko uzna to za cos normalnego.

    Mój mały przestał chorować odkąd poszedł w lutym do przedszkola. Dyrektorka sie zgodziła bo mieli dużo miejsc. Więc w koncu nam łatwiej z zawozeniem dzieci. Ale zastanawia mnie to, ze w żłobku chory był co chwile.. Nie wiem brak higieny czy co. Bo chorował naprawdę poważnie.

    Iza dalej sie użerasz widze z teściowa, mega współczuję. Ta kobieta chyba sie nie zmieni.

    A my ostatnio nerwowy czas mamy, dużo różnych rzeczy sie dzieje. W pracy bardzo nerwowo, az się odechciewa.
    Ale jakieś pocieszenie bo kupujemy szeregówke. Bardzo sie ciesze, więcej miejsca, ogródek.

    Pozdrawiam wszystkich:) ciekawe co u ex staraczek ;)

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2876 1190

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Piszczak, tylko trochę się wyłączyłam z forum a tu takie rzeczy.. oby przeszło szybko. Chociaż opryszczka sie minimum tydzień goi. I mam nadzieję, że szybko wdrożyli leczenie przeciwwirusowe.. jeju biedny mały 😔 ale tak jak aLunia pisze, nie ważne praca. Bo nikt tym sie nie bedzie przejmować a synem najważniejszy.. dawaj znać co i jak..

    Alunia a może dzieci żłobkowe wiecej chorowaly? Wiesz to też jest że zlobkowe wszsytko biora do buzi. Często smoczki mają. A w przedszkolu już tego nie ma. Więc inna flora bakteryjna. No najważniejsze, że tyle nie choruje.

    Ja końcówkę wyjazdu miałaam ciężką. Bo córka gdzie jest mój tatuś i gdzie jest mój tatuś..ale już wszyscy razem w domku ❤️

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1188 60

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to ktoś powiedział że chorowanie skończy się jak dziecko pójdzie do 1 klasy. Bo skoncza się obslinione i obsmarkane wspólne zabawki. I faktycznie, Zuzia z ciągłych nieobecności w przedszkolu miała w 1 klasie wzorowa frekwencję. Ale teraz coś się popsuło i znów dużo choruje. Czyżby teoria że to przez covid, w sensie izolacje i maseczki a teraz wszyscy wszystko łapiemy? Bo ja też juz tak nie chorowałam a teraz jakaś masakra.

    Piszczak współczuję. Tak jak Kropka pisze oby szybko wdrożyli odpowiednie leczenie.

    Alunia mało że teściowa, to i teść mi ostatnio prawi swoje "wychowawcze" mądrości. Dobrze że z mężem się dogaduje bo inaczej to bym oszalała.

    Ja dziś mega zmęczona, zawzięłam się na górę prania do prasowania, w tym duża firanka i 3 zasłonki a nie cierpię tego prasować (jednak jedno okno obrobiłam tak na glanc) a teraz czekam aż Ola pójdzie spać a ona jak na przekór nie chcę spać. Normalnie już bym spała ale muszę coś jeszcze zrobić, nie mogę iść spać przed nią.

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1188 60

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak lepiej coś? Wypuszczaja was dzisiaj czy jeszcze zostajecie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypuścili, chociaż lekarka chciała żebyśmy jeszcze do jutra zostali. Tylko dlatego, że on wczoraj mi nic nie zjadł. Ale wiadomo w domu to zawsze inaczej. Trochę tu mu się coś wepchnie do buzi, trochę tam, a w szpitalu no nic nie chciał. Więc skoro chociaż pił, to powiedziała, że możemy dzisiaj wyjść. Jestem już taka padnięta, że jak się położę to gdybym tylko mogła spałabym tydzień. Mam nadzieję, że maly chociaż trochę da w nocy pospać.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2876 1190

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że w domu bo to zaraz zdrowie wraca szybciej. I komfort psychiczny lepszy. Ale coś dziś lepiej z Kamilkiem?

    A ja powiem Wam wczoraj byłam styrana jakas a w sumie tylko musiałam wstawić pranie. Napalic w piecu i zrobić obiad. No i mała do żłobka. Ale chyba to wychodził ze mnie weekend. Bo jednak sama musiałam byc na pelnych obrotach plus do tego. Jednak dużo chodziliśmy.

    A dzis miałam ważny telefon od teściowej. Czy jej kochana wnusia jest zdrowa po wyjezdzie ? Bo przecież wiatr wiał nad morzem.. to jej mówię, że z tego co wiem to choroby sie biora z wirusów i bakterii a nie od wiatru.. to mi odpowiedziała powiedziała że dziwne że zdrowa jest...

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
‹‹ 2789 2790 2791 2792 2793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ