X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1361 110

    Wysłany: 7 lipca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka jak nie ospa to co?

    Darrika to faktycznie maraton po lekarzach. Czasami tak jest .

    A my wyruszyliśmy. Trochę rano zaspałam ale czas mamy dobry. Oby pogoda dopisała bo u nas coś się chmurzy. Ola przejęta wyjazdem, jeszcze tam nie była. Z Zuzia byliśmy kilka razy, lubimy tam jeździć. Mnie coś głowa boli, plecy bolą, no i chyba nie unikne gastroskopii, źle mi i tyle. No ale dam dziś radę, muszę, dobry humor i niech dzieci mają radoche a my oderwanie od codzienności.

    Darrika, Kropka6, BillieJean lubią tę wiadomość

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3177 1346

    Wysłany: 7 lipca, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie wiadomo. Te 3 krostki nie ospowe. Więc coś ją pogryzło. Tylko co bo na komara nie wygląda. A juz w piątek wieczorem tryskała energią jak się wyspała. Więc zdrowe dziecko ogólnie. A co to było nie wiemy..

    A kurcze gdzie dokładnie pojechaliście?.

    Darrika, no właśnie to tak jak my x Misią. 🫣

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 7 lipca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka6 wrote:
    A nie wiadomo. Te 3 krostki nie ospowe. Więc coś ją pogryzło. Tylko co bo na komara nie wygląda. A juz w piątek wieczorem tryskała energią jak się wyspała. Więc zdrowe dziecko ogólnie. A co to było nie wiemy..

    A kurcze gdzie dokładnie pojechaliście?.

    Darrika, no właśnie to tak jak my x Misią. 🫣

    No ja się tylko pocieszam, że zwykle to nie są ciężkie tematy czy choroby trudne, a coś z czym sobie idzie poradzić bez siedzenia w szpitalach itd

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1361 110

    Wysłany: 7 lipca, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka byliśmy w Magicznych ogrodach w Janowcu, woj. lubelskie. Dopiero wracamy, mamy jeszcze kawał drogi do domu, Ola zasnęła zaraz jak z parkingu wyjechaliśmy mimo że parę minut wcześniej miała chęć jeszcze raz oblecieć wszystkie atrakcje 🤣. Ale już się bałam że będzie kiepsko bo co schody, kładki, wiszące mosty (a tego dużo było) to ona nie, bała się. W końcu znalazła swoje atrakcje i ona tam a Zuzia na te mosty, mega zjeżdżalnie. I bylo ok. Pogoda też dopisała.

    Darrika, BillieJean lubią tę wiadomość

  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 809 574

    Wysłany: 7 lipca, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka - czyli udało się uniknąć ospy? Oby!

    No widzisz, w sumie starszy był odkładlany, ale daje popalić charakterkiem. I też Stefanek nie wiem czy pisałam ale właśnie wszystko ma ok, wszyscy się zachwycają na razie jakie dorodne, zdrowe dziecko.

    Chociaż dziś nie mogę narzekać, bo jesteśmy u mojej mamy i w ogrodzie już drugi dzień z rzędu daliśmy radę go położyć do wózka 🥳 i spał jak aniołek! I tuż już nawet nie chodzi o moją wygodę tylko bardzo mi zależy, żeby mieć chociaż te godzinę / dwie w ciągu dnia że ze starszym jestem sama i tylko jemu ten czas poświęcam.

    Darrika - kurcze to też macie przygody z córką! A teraz też potrzeba tyle wizyt czy jak jest starsza to jest trochę lżej?

    Iza - super że udało się wyrwać! Po to jest weekend. No a z Zuzią to an pewno teściowa nie pomaga...bo nawet ta kwestia że Cienie teściowa utruje to też pewnie do dziewczyn masz mniej cierpliwości.

    Dziewczyny trzymajcie kciuki za moją mamę. Jest w połowie leczenia i jutro będzie mieć badanie co się dzieje z guzem. Raczej nie rośnie, jest szansa że maleje. Wiem że to jest ważne żeby były dobre te wyniki bo to ja jakoś podtrzyma na duchu. Nie ukrywam że ciężkie to wszystko tak pomieścić te emocje w sobie bo wiecie tutaj maluszek i jest radość i zmęczenie a z drugiej jak jesteśmy u mamy to tak człowiek na własne oczy widzi że jest chora i w trakcie chemii...

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 7 lipca, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaK wrote:
    Kropka - czyli udało się uniknąć ospy? Oby!

    No widzisz, w sumie starszy był odkładlany, ale daje popalić charakterkiem. I też Stefanek nie wiem czy pisałam ale właśnie wszystko ma ok, wszyscy się zachwycają na razie jakie dorodne, zdrowe dziecko.

    Chociaż dziś nie mogę narzekać, bo jesteśmy u mojej mamy i w ogrodzie już drugi dzień z rzędu daliśmy radę go położyć do wózka 🥳 i spał jak aniołek! I tuż już nawet nie chodzi o moją wygodę tylko bardzo mi zależy, żeby mieć chociaż te godzinę / dwie w ciągu dnia że ze starszym jestem sama i tylko jemu ten czas poświęcam.

    Darrika - kurcze to też macie przygody z córką! A teraz też potrzeba tyle wizyt czy jak jest starsza to jest trochę lżej?

    Iza - super że udało się wyrwać! Po to jest weekend. No a z Zuzią to an pewno teściowa nie pomaga...bo nawet ta kwestia że Cienie teściowa utruje to też pewnie do dziewczyn masz mniej cierpliwości.

    Dziewczyny trzymajcie kciuki za moją mamę. Jest w połowie leczenia i jutro będzie mieć badanie co się dzieje z guzem. Raczej nie rośnie, jest szansa że maleje. Wiem że to jest ważne żeby były dobre te wyniki bo to ja jakoś podtrzyma na duchu. Nie ukrywam że ciężkie to wszystko tak pomieścić te emocje w sobie bo wiecie tutaj maluszek i jest radość i zmęczenie a z drugiej jak jesteśmy u mamy to tak człowiek na własne oczy widzi że jest chora i w trakcie chemii...


    No teraz tak różnie, młoda ma azs, które nasila się jesień-zima więc wtedy dermatolog był, teraz wiem już co robić więc obejdzie się bez wizyt na kolejny sezon, endokrynolog raz na pół roku. Jutro mamy larungologa, bo w sumie łazi mi ze smarkami cały rok i już nie wiem od czego, skoro alergiczne syropy leki nie pomagały, gardło czyste, osłuchowo ok a jednak gluty zielone siedzą w nosie, lecą na gardlo = kaszel. Do fizjo chodzimy regularnie raz na te 3-4 miesiące od małego, ale jakoś tak z roku na rok się coraz mniej tego robi więc idzie ku dobremu 😅

    Bardzo bardzo trzymam kciuki za Mamę Twoja, życzę żeby wyszła zwycięsko z tej walki! Daj koniecznie znać jak będą wyniki!

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 809 574

    Wysłany: 7 lipca, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika - z tym glutem to mnie zaciekawilaś...u nas to samo 🤷 i też byliśmy u laryngologa, pulmonologa, alergologa i nic ...tzn. teraz mały ma syrop na alergie i jest coś lepiej więc może to chodzi o to. No i u nas też AZS ale w sumie nic się nie dzieje na razie. Ale dokładnie jest tak że jest zdrowy, a rano kaszle okropnie, tylko raczej sucho 😱 bo coś tam spływa chociaż kataru nie ma... Do fizjo też się wybieramy na kontrole ale nigdy nie miał terapii żadnej specjalnej. Teraz tych specjalistów się narobiło i każdy swoje kosztuje 😅 z jednej strony fajnie że są możliwości a z drugiej strony czasem trudno ocenic czy nie jesteśmy naciągani jednak 🙈

    Dzięki za kciuki za mamę ❤️

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 7 lipca, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina bardzo mocno trzymam kciuki i będę pamiętać w modlitwie o zdrowie dla Mamy !

    Iza ale super, że wyjazd się udał ! Też musimy się kiedyś wybrać do tych magicznych ogrodów

    Darrika życzę żeby jak najmniej już tych specjalistów było potrzebne Twojej córeczce

    Kropka a może to meszka ?

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1361 110

    Wysłany: 8 lipca, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina też będę myślami z twoją mamą. Mam nadzieję że wyniki będą pomyślne.

    BillieJean bardzo polecam to miejsce.

    Wczoraj jak wracaliśmy to wjechaliśmy w burze. Jechać było trudno, takie oberwanie chmury i to dobre kilkadziesiąt kilometrów.
    A, Ola kupiła sobie w sklepie z pamiątkami miecz, tarcze i topór 🤦. Nie było przepuść.
    Nie chce mi się ale muszę wstawać do pracy. Tylko nie wiem co robić, tyle jej mam.
    Ja miałam iść z Ola do psychologa. Strasznie chrząkala, byłam u pediatry i było ok. Było podejrzenie że to na tle nerwowym bo nie chciała chodzić do przedszkola. Potem zalapala katar i tego chrząkania już było mniej, nie wiem czy że w końcu flegma zaczęła wypłacić na zewnątrz a nie do gardła czy świadomość dziecka jestem chora = nie idę do przedszkola, potem znów chrząkanie i kolejny katar i znów mniej. Teraz wakacje, chrząkanie sie skończyło. Zobaczymy od września co będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca, 06:21

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 8 lipca, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaK wrote:
    Darrika - z tym glutem to mnie zaciekawilaś...u nas to samo 🤷 i też byliśmy u laryngologa, pulmonologa, alergologa i nic ...tzn. teraz mały ma syrop na alergie i jest coś lepiej więc może to chodzi o to. No i u nas też AZS ale w sumie nic się nie dzieje na razie. Ale dokładnie jest tak że jest zdrowy, a rano kaszle okropnie, tylko raczej sucho 😱 bo coś tam spływa chociaż kataru nie ma... Do fizjo też się wybieramy na kontrole ale nigdy nie miał terapii żadnej specjalnej. Teraz tych specjalistów się narobiło i każdy swoje kosztuje 😅 z jednej strony fajnie że są możliwości a z drugiej strony czasem trudno ocenic czy nie jesteśmy naciągani jednak 🙈

    Dzięki za kciuki za mamę ❤️

    No mi się wydaje, że te katary to jakiś symbol naszych czasów, bk większość dzieciaków to słyszę cały rok smarcze i kaszle w mniejszym lub większym stopniu 😅 No my u fizjo w sumie też bez terapii, ale Zuzka No ma jaką ma postawę i te koslawosci są fizjologiczne stąd chodzimy tylko te w sumie 4 roku. Ale staram się pilnować, żeby miała dużo ruchu od małego 4 msc życia chodziłyśmy na basen przez 3.5 roku prawie ma zajęcia dopóki ten pęcherz nie zaczął wariować, teraz wracamy po rocznej przerwie od sierpnia i na gimnastykę chodzi taką dla maluchów więc też widzę, że dobrze jej to robi i lubi te zajęcia. W domu też ma drabinkę gimnastyczna i korzysta bardzo czesto.

    Tak, też mam czasem wrażenie, że trzeba uważać i jakoś rozróżnić granice kiedy już ktoś nam coś wciska, a kiedy faktycznie trzeba z tym dzieckiem się do kogoś wybrać 😅 cieszę się, że mamy z zębami i mową spokoj to zawsze coś mniej tych specjalistów na drodze 🤣

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3177 1346

    Wysłany: 9 lipca, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ja też cały czas trzymam kciuki za Twoją mamę. I myślę o Was. Mam nadzieję że wszystko dobrze.

    Ah Iza piękne pamiątki Ola kupiła 😂 toz to idealne dla 4 latki 😛

    My ostatnie bioderka mieliśmy kontrolę i jest super . Uf to na jednym polu juz jest ogarniete. No tak czasami na siłę wciskają. Ale niestety ja widziałam że u nas jest problem i był.. albo są.. nie wiem od czego to zależy, ale wszyscy u których byłam specjalistów czyli fizjo. Osteopatka i ta neurologopedka, to pokłosie mega szybkiego porodu.. i taka lawina przyczynowo skutkowa ruszyła..
    Ale tez mam rozkminki, że ona jest zdrowa w sensie to nie żadna choroba doprowadziła do tego i ile trzeba sie najezdzic i wydać pieniędzy, bo przeciez na nfz sie nie da niektórych rzeczy ogarnąć.. a co mają powiedzieć Ci mają na prawdę dzieci z chorobami ciężkimi..

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1361 110

    Wysłany: 10 lipca, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka żebyś ty widziała jak ona walczyła z Zuzia tam w Grodzie 🙆. Tylko tam były miękkie "miecze" a taki w sklepiku kosztował 7 dych. Wzięliśmy zwykle drewniane i stwierdziłam że w razie ostrych konfliktów zbrojnych z ranami (Zuzia też wzięła miecz) owine te miecze folia babelkowa 🤣 i będzie jak ten za 70 zł.
    Zaspałam. Mąż pojechał na targ, ja chciałem jeszcze oko przymknąc na pół godzinki, aha, spałam 1,5 godz. Teściowa juz mi ustaliła co mam robić a ja takiego, niech sobie sama robi, powiedziałam że nie tknę innej roboty jak jednego nie zrobię (poza czyszczeniem czosnku które robię sobie w cieniu kiedy jest największy skwar). Nadwyrezylam sobie rękę, na jednej odcisk, na drugiej pęknięty odcisk ale muszę to zrobić. Wogole ja w przyszłym tygodniu zaczynam ogórki, trudno określić kiedy będą pierwsze ale będą więc znów będę miała równy zapie... Ogórki, koper, czosnek, pomidory, fasolka, cebulką, jabłka. Będzie się działo. Tylko ten rok parszywy, panują jakieś zarazy, ogórki i pomidory szybko marnieją mimo ochrony 😞.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca, 05:56

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1361 110

    Wysłany: 10 lipca, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U was też tak gorąco? 35 st w cieniu. Siedzę, czyszczę czosnek i umieram z gorącą, a jak spać mi się chce 😴. Moja Zuzia ma gorączkę i kaszle ☹️

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 10 lipca, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u nas też gorąco, jakaś burza się kręci ale nas ominie. Ja dzisiaj ten okres dostałam, boli brzuch jak nie wiem, a pogoda nie pomaga 😬

    A wczoraj u laryngologa się nieźle okazało, że Zuzia ma po prostu taką budowę anatomiczną nosa, że ma powiększone w środku małżowiny i stąd większą tendencja di kataru i jego zalegania, plus alergie jeszcze do tego dokładają. Także ma brać steryd do nosa i syrop na alergie przez 2 miesiące ponad a za 3 msc kontrola

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1361 110

    Wysłany: 11 lipca, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika współczuję @. Też ostatnio miałam w taką pogodę, jeszcze w tunel weszłam i zjazd zaliczyłam, w sensie w pewnym momencie musiałam skończyć pracę i wyjść bo mi się źle zrobiło i pół dnia przeleżałam.
    Ja wierzę w moc sterydu. Nie raz ratował z opresji i bardzo pomógł przy przerośniętym migdale.

    Idę na pole póki dzieci śpią i póki chłodniej. Miałam iść od 5 rano ale ja też potrzebuje snu.

    Darrika lubi tę wiadomość

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 11 lipca, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, sen najważniejszy, bo bez niego to ślad siły na pracę? Dzisiaj też Was takie upały są w prognozie?

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1361 110

    Wysłany: 11 lipca, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Pewnie, sen najważniejszy, bo bez niego to ślad siły na pracę? Dzisiaj też Was takie upały są w prognozie?

    Chyba tak, nawet nie sprawdzałam. Ale z pola już zeszliśmy bo za gorąco. Poza tym ja mam problem z głową, podejrzewam że boli od pozycji pracy bo co tam porobnie to zaraz boli. A wogole 3 dni ukrywałam plecy przed mężem, tak się w poniedziałek spaliłam, skóra czerwona, boli.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3177 1346

    Wysłany: 11 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widxe że nie ma mojego wczorajszego wpisu.. no ale u nas też żar sie leje z nieba. I mój mózg sitko.. wiec nie pamietam co pisałam 🫣

    Darrika przytulam! Czyli testowanie w sierpniu!

    Iza chyba będziesz dziś fryteczka 😛

    Darrika lubi tę wiadomość

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1361 110

    Wysłany: 11 lipca, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka nie fryteczka tylko skwareczka, albo spalona fryteczka 🤣. już się nie rozbieram, to by było już niebezpieczne. I tak skóra boli.

    Poburzylo, powiało i się ochłodziło. Ufff... Bo po obiedzie poszłam spać i nie byłam w stanie się obudzić, mama do mnie dzwoniła a ja nic, Zuzia odebrała.
    Wogole mam problem bo jutro mamy ortodontę, Zuzia kaszle i ma lekką gorączkę czyli jakaś infekcja, pani ortodonta w ciąży a mi bardzo zależy na tej wizycie. I nie wiem co robić. No i jak zawsze dzwonili żeby potwierdzić wizytę tak dzisiaj cisza, mogłam ja zadzwonić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca, 19:23

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 3177 1346

    Wysłany: 11 lipca, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a może to nie jutro? ;)

    U nas też lekko się polepszyło i noc przyjemniejsza. Ale nadal w nocy w sypialniach upalnie.. na pewno lepiej niz w blokach.. tam to musi być skwar..

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
‹‹ 2912 2913 2914 2915 2916 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ