X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Marta29 Autorytet
    Postów: 472 160

    Wysłany: 17 września 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,że też ja nigdy tego wątku nie widziałam....
    Moja córcia ma już 7 lat,o drugiego brzdąca staramy się-bagatela-27 cykli.
    Z całych sił trzymam za Was wszystkie kciukasy. Dopadajcie facetów :) Wysikujcie tłuste krechy :)

    kaka470, Mada09M, Smartunia lubią tę wiadomość

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 17 września 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Czym Cię wkurzył?

    Już miałam pisać że niczym i że to tylko moje fochy i zły humor i dlatego zła na niegp chodzę ale dostałam róże czyli jednak coś na sumieniu miał ;-) ale on mnie jednak kocha bo biedulek w deszczu poleciał po tą róże,cały mokrusienki wrócił :-D już mi złości przeszły...

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • aknovi Koleżanka
    Postów: 56 55

    Wysłany: 17 września 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue wrote:
    Aknovi daj znać koniecznie jak zatestujesz,pozdrawiam.

    dam znać rano :)
    jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby było już, że tak się po prostu udało. Z drugiej strony pierwszą poroniłam, drugą ledwo utrzymałam, boję się, że będzie powtórka.
    I w ogóle, jak człowiek już wie, w co się pakuje, to jakoś tak trudniej i tyle niepewności i stresu :(

    dhi4pc0zyee0f7y9.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, witamy, kciukasy trzymamy i się staramy! :D ja z tych ponownie testujących i "czekających" na @ (a kysz! :D).
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Już miałam pisać
    że niczym i że to tylko moje fochy i zły humor i dlatego zła na niegp chodzę ale dostałam róże czyli jednak coś na sumieniu miał ;-) ale on mnie jednak kocha bo biedulek w deszczu poleciał po tą róże,cały mokrusienki wrócił :-D już mi złości przeszły...
    Eee to super :D postarał się, nie ma co!
    To teraz... do łóżka i działacie! :D

    Marta29, Kat83, JennyXS, StyczniowaNadzieja lubią tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 17 września 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że dużo tu emocji ostatnio, też trzymam kciuki, póki @ nie ma to jest zawsze nadzieja. U mnie dziś 19dc i zmierzyłam dla odmiany rano temp (bo nie kontroluję póki co) i miałam 36,3... kurde i nie wiem, albo po ptakach albo jeszcze owu nie było (możliwe to?), nie mam pojęcia. No nic, nie nastawiam się na dwie kreski przez to. Zmierzę jutro i zobaczymy co mi pokaże.

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chyba sobie zmierzę, może to będzie jakaś wskazówka.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 17 września 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Marta :) No masz, ja podczytuje inne watki, ale tu jakos sobie utknelam :)

    A propos wystrzelania mezow, moj biedny to zza drzwi juz zagladal.
    Spi ruda wiedzma? Nie spi? A cholera, nie spi :P haHA!

    Marta29, zFolwarku lubią tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 17 września 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) to i ja dołączam:) nie wiem czy jest tu któraś która stara się tak wcześnie bo nasz syn ma 3 miesiące. Ja karmie piersią i nie mam jeszcze okresu. Nawet nie wiem czy mogę to nazwać staraniami ale myslimy z mężem nad siostra dla Tymka :)

    Smartunia lubi tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, ale że ze strachu, że chciał uniknąć ♥ czy już po, żebyś go drugi raz nie chciała zbałamucić? :D

    Hej Jenny, przyznam, że jesteś odważna :) ja też chciałam tak szybko, ale im synek był starszy, tym więcej przy nim "roboty" i okres raczkowanoa, ząbkowania, chodzenia, wiecznych pobudek w środku nocy między 9 a 15 miesiącem to była masakra...
    Niemniej bardzo Cię wspieram i trzymam kciuki!
    Bylas już na kontroli u gin? Dał Wam zielone światło?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 18 września 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a potem jest jeszcze gorzej bo jest bunt dwulatka i niczego nie da sie przetłumaczyć. Studiowałam edukacje przedszkolna i wczesnoszkolna, pracuje w przedszkolu a moj wlasny 2latek jest ponad moja wiedze i doswiadczenia. Fakt ma temperament ;-)

    Smartunia lubi tę wiadomość

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 18 września 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Jenny podziwiam za odwage ze tak szybko sie staracie.

    Dziewczyny kopnijcie mnie w tylek bo ja juz sie waham czy nie testowac ale wiem ze nic jeszcze nie wyjdzie bo to dopiero 9dpo.

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 18 września 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Witam Jenny podziwiam za odwage ze tak szybko sie staracie.

    Dziewczyny kopnijcie mnie w tylek bo ja juz sie waham czy nie testowac ale wiem ze nic jeszcze nie wyjdzie bo to dopiero 9dpo.


    wszystko i tak przesadzone tzn jesli udało sie to beda 2 kreseczki i to moze nawet dzis. Sprawdz jesli nie boisz sie zobaczyc 1 kreski. Ja zycze Ci 2, Jesli nie dzis to jutro! Trzymam mocno kcuki !

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 18 września 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 masz wysoko temp wiec tego sie trzymajmy;-)

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 września 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula, jak masz nadmiar testów to testuj! I pokazuj tu nam dwie kreski, a potem rozsyłaj wiruski :D

    Nitta, tak podejrzewałam, że im dalej w las...
    Ja jestem pedagogiem z wykształcenia i teorię znam, ale w praktyce to różnie ri wychodzi.

    Zmierzyłam tempkę, 36.67°C Oczywiście nic mi to nie mówi, bo przez cały cykl nie mierzyłam... :D w pierwszej ciąży w tym dc miałam 36.74°C A i zapał osłabł po mega realistycznym śnie, że dostałam @. Brzuch też nudzi, cycki bolą, trudno wierzyć, że @ zaraz nie nadejdzie...


    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2016, 07:20

    Smartunia lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 18 września 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety trzeba czekac. To wielka niewiadoma. Oj to jest najgorsze, ta niepewnosc.

    lilirose mam nadzieje ze nie nadejdzie u nas @. U mnie @ powinna byc jutro a max w poniedzialek.

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • aknovi Koleżanka
    Postów: 56 55

    Wysłany: 18 września 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie baaaardzo blada druga krecha ale i spore skurcze jak na @ :(

    nitta32 lubi tę wiadomość

    dhi4pc0zyee0f7y9.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 18 września 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ powinna być dziś.
    Skurcze mogą być takie same przed @ jak i we wczesnej ciąży.

    Ja miałam jeszcze wczoraj i dwa dni temu nie tyle typowe skurcze co uczucie rozciągania w dole brzucha + kłucie.

    nitta32 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 18 września 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie w pierszej ciazy bolal brzuch kilka dni po terminie @ i tak przez 2 tygodnie. To bylo cmienie i taki delikatny bol jak na @. Oby bylo tez tak u Was a nie na @

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 18 września 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziś miałam 36,48 więc już jestem pewna, że ten cykl nie jest nasz. Zawsze jest kolejny. :) U Ciebie lilirose taka temperatura, że to może być wszystko. :D Trzymam kciuki w każdym razie za wszystkie testujące.

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 18 września 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aknovi, moje gratulacje!

    Jenny, a lekarz dał zielone światło? :o rok to podobno minimum... my mamy zielone ze względu na moją chorobę i to, ze potem może się nie udać.. Staramy się od kiedy Em skończyła pół roku.

    aknovi lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ