X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 19 września 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Lilli, u mnie 10 dpo i to już wyraźna kreska

    She, ja wpisuję jak się przebije :)

    Styczniowa, wkradł się błąd? czy serio 5 tyg i 2 dni? :o :o szok!
    U nas w szpitalu ostatnio urodziło się dziecko z zębami, w gazecie było :D

    Oczywiście ze błąd! miało być 5 miesięcy!!! Już edytuje ;)

    A o przypadkach ze dziecko urodzilo się z zębami juz też słyszałam :)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 19 września 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudajola trzymam kciuki zeby krechy ciemniały!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 19 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Dziewczyny ja dzis zamiast testu kupilam podpaski heh :P jestem pewna ze @ przyjdzie. Zaczynam miec ochotę na sledziki w sosie - moj typowy objaw przed @

    Ja w cyklu którym zaszłam, plamiłam jak przed @ więc nakupiłam pełno tamponów i podpasek, i przydały się dopiero po porodzie! :)

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 19 września 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, mozna?

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 19 września 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Lilli, u mnie 10 dpo i to już wyraźna kreska

    She, ja wpisuję jak się przebije :)

    Styczniowa, wkradł się błąd? czy serio 5 tyg i 2 dni? :o :o szok!
    U nas w szpitalu ostatnio urodziło się dziecko z zębami, w gazecie było :D

    A my byłyśmy dziś u okulisty :( maluśka ma wadę wzroku :(

    Edit: A co do krocza po porodzie... to ja mimo braku nacięcia i pęknięcia dłuuuugo odczuwałam ból. w sumie nadal mnie boli. szczególnie okolica cewki moczowej. niby nic nie jest uszkodzone ale ból jest, szczególnie gdy dużo chodzę lub ponoszę małą. choć niby wszystko ok. Po porodzie zastanawiałam się jak to się dzieje że ludzie mają więcej niż 1 dziecko bo na myśl o włożeniu CZEGOKOLWIEK w moją pochwę dostawałam drgawek :P a jak po porodzie wróciłam do używania tamponów to kupiłam mini, jak dla nastolatek :D :D taka panika była :D

    A pozostałe dziewczyny jak wpisujecie zęby, jak sie przebiją czy wyjdą??

    Pianistka mi się wydaje że nasza mała ma lekkiego zeza, a ja też mam wadę wzroku, mój tato, siostra, więc moja córcia też ma szansę odziedziczyć. A jaka to wada?

    Ja w sumie do tej pory nie uzywam tamponów, bo wole podpaski, ale miałam takie same odczucia jak Ty, bałam się włożyć cokolwiek, nawet lekarstwa :)

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 19 września 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaliczam zęba jak sie przebije.

    She jeśli Ci się wydaje ze ma zeza to leć do okulisty skontrolować. U tak małych dzieci mozna zeza skorygować okularkami!!!

    My też byliśmy u okulisty jak mały miał jakieś pół roku (ja mam wade, mąż tez ale to byly minusy i już zoperowane, poza tym jestem po 2 zabiegach na zeza) Na szczescie zez małemu nie wyszedł, wada jakieś +1,5 ale w tym wieku nic się z nia nie robi bo za mała i może sama się wyrównać, mamy przyjsć jak mały będzie miał 3 latka i będzie umiał gadać zeby sprawdzic na obrazkach jak widzi.

    She86 lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 19 września 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie się zdziwiłam, że się gdzieś te zęby wpisuje. Aż przejrzałam całą książeczkę i nie znalazłam żadnej rubryki na to. :/ Ale wpisałabym jak się przebiją, bo kiedy indziej? Skąd wiesz kiedy wyjdzie cały? Może Ci się wydawać, że już jest, a on dalej rośnie. :D My mamy na razie tylko dwie dolne jedynki, wyszły jak mały miał 7,5 miesiąca dopiero. A dalej cisza, nic nie widać.

    She86 lubi tę wiadomość

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 19 września 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Ja zaliczam zęba jak sie przebije.

    She jeśli Ci się wydaje ze ma zeza to leć do okulisty skontrolować. U tak małych dzieci mozna zeza skorygować okularkami!!!

    My też byliśmy u okulisty jak mały miał jakieś pół roku (ja mam wade, mąż tez ale to byly minusy i już zoperowane, poza tym jestem po 2 zabiegach na zeza) Na szczescie zez małemu nie wyszedł, wada jakieś +1,5 ale w tym wieku nic się z nia nie robi bo za mała i może sama się wyrównać, mamy przyjsć jak mały będzie miał 3 latka i będzie umiał gadać zeby sprawdzic na obrazkach jak widzi.

    Myślałam, że nie ma potrzeby tak szybko, że to roku to normalne? Serio lepiej iść?

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 19 września 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to wpisuję, że już wyszly poprzedniej niedzieli :) tzn matka dopiero wtedy zauważyła :D

    Edit: Piegus ja wpisuję w taką książeczkę https://merlin.pl/moj-pierwszy-album-dziewczynka-praca-zbiorowa/3450256/?gclid=CjwKEAjwmf6-BRDi9fSN7Ijt1wUSJAASawcjDZkI4HLE7YJc8OOoUilkorlOfvi3LRbWFne4Tsnc1RoClGXw_wcB

    A Ty chyba masz na myśli książeczkę zdrowia.. ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2016, 14:36

    Piegus lubi tę wiadomość

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 19 września 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, taaak myślałam, że o książeczce zdrowia mowa. :D Haha

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 19 września 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She mi okulistka mowila jak jeszcze w ciazy bylam ze lepiej sprawdzic szcegolnie ze wzgledu na to ze ja mialam zeza. Nam mowi
    la ze jak tylko zauwazymy to zeby przyjsc a jak nie to najpozniej do 6 miesiaca bo starsze dziecko jest juz ciezko zbadac i pozniej dopiero ma to sens gdy juz jest takie rozumne czyli gdzies kolo drugiego roku zyciaa. do jakiegos czasu jest to niby fizjologia aale ja jestem przewrazliwiona na tym punkci. Zez nic fajnego wiem z autopsji

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 19 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie wpisuje ważniejsze daty do notesa, troche żałuje że bardziej szczególowo nie pisałam i dużo nie wpisywałam, ale ząbki zawsze byly wpisane jak już był na zewnątrz, albo już czuć pod palcem że wyrżnięty, u nas pierwszy pojawił się dokładnie jak skończyła 6 miesięcy, teraz ma 16 już od dawna i zostały aby piątki i spokój, za to u nas jest bunt dwulatka w pełni, czasem to boje się jak to będzie jak zajde w ciąże no ale zawsze coś bedzie

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 19 września 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verka czesc :)
    InBlue, fajnie, testujemy stadnie, ja tez 2.10
    rudajola ssssuper ^^

    Od ktorego dnia sie pcha luteine? 2-3 dpo?

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 19 września 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Verka, :)
    Ruda Jola, suuuper!

    A ze mnie leci, śluzu kremowo rozciągliwego tyle, że w czasie płodnych tyle nie miałam :O @ brak, testy negatywne, dzizas, oszaleje...

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 19 września 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny,mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
    Lilirose jakiw testy robisz ???

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 19 września 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Jola, w piątek zrobilam Bobo 10 MLU a dzis rano jakiś z Natury 25. A Ty?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudajola to super. Teraz niech kreseczki ciemnieja z dnia na dzień.

    Kat83 to super, teraz będę sie stresować nie tylko moim testowaniem..

    No patrz lilirose jak to sie dłuży. Naprawdę idzie zwariować.. bądź tu mądry i pisz wiersze.

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 19 września 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudajola to super:) gratuluję:)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 19 września 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudajola!!!! Gratulacje!!! :) :) :)

    Do mnie dojechalo stado testow owu i ciazowych. Pazdziernik jest moj ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 19 września 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wada to +1 ale właśnie powiedział ze kontrola za 1,5 roku i tyle. Moze sie wyrówna. Ja mam wadę, w mojej rodzinie chyba wszyscy... ale do kontroli poszłam przez zeza. Powiedział okulista ze mała ma dosc spory fałd nad noskiem i szeroko rozstawione oczy, wiec sobie czasem zezuje ale to z wiekiem minie. To taki "niby zez" :)
    Ale tez uważam ze lepiej pojsc sprawdzić niz potem pluć sobie w brodę

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ