X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 23 września 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prosze i widzę koleżankę z grudniowek 2015 :-D
    Jak tam Tobiaszek?

    Piegus lubi tę wiadomość

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 23 września 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka ja tez 27.10

    Pianistka lubi tę wiadomość

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 23 września 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluniaaa wrote:
    No prosze i widzę koleżankę z grudniowek 2015 :-D
    Jak tam Tobiaszek?

    No proszę! :D Tobiasz to dziecko cud haha, i nie mówię tak, bo jestem jego mamą, tylko nie mam żadnych problemów. Szybko się rozwija, zaraz zacznie chodzić chyba, wszystko je co mu dam, przesypia całe noce, płacze niewiele. No nie jestem zaprawiona w boju jeśli chodzi o problemy z niemowlakami, więc ciekawa jestem jakie nam się drugie trafi. :D
    A jak Twoja malutka? :)

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 23 września 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny u mnie dzis 11dc,niestety jestem zla na gina, bo dal mi clo, gdzie nie zdazylam podjac proby starania sie o rodzenstwo, a argumentem byly ostatnia dwa dlugie cykle.. Mieszkam w czechach i wzielam ten lek bo clostybyget nie odrazu skojarzyl mi sie ze skrotem clo, o ktorym tak glosno w watkach z problemami.. Na dodatek zaden monitoring, tylko wizyta dwa miesiace.. Co byscie zrobily? Olaly temat i sie staraly?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 23 września 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa no jakis czas temu sie przylaczylam do Was, tyle ze z braku czasu malo sie udzielalam:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 września 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiecie co :/ nie ogarniam już! We wtorek wieczorem i środę rano test owu wyszedł już ciemny ale testowałam dalej. w czwartek biel. no więc uznałam wtorkowy i środowy za pozytywne skoro w czwartek biało... ale temp nie skacze, śluzu tyle jakby mi ktoś wiadro kiślu wlał, szyjka otwarta... myślę no co jest? i dzisiaj zatestowałam owulacyjnym znowu i dosłownie w sekundę wyszła druga kreska i to tak ciemna jak kontrolna! pozytyw bez dwóch zdań. wczoraj nie testowałam ale na 10000% też by był bo zawsze mam pozytywne tak ok 1,5 dnia. weźcie zobaczcie na wykres... myślicie ze owu dziś? a może wczoraj była? Od 3 dni myślę że to już ostatni dzień <3 a tu wychodzi na to że musimy kontynuować?! gdybym wiedziała to tak byśmy nie cisnęli bo nasienie na bank już jest słabe :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 24 września 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piegus wrote:
    No proszę! :D Tobiasz to dziecko cud haha, i nie mówię tak, bo jestem jego mamą, tylko nie mam żadnych problemów. Szybko się rozwija, zaraz zacznie chodzić chyba, wszystko je co mu dam, przesypia całe noce, płacze niewiele. No nie jestem zaprawiona w boju jeśli chodzi o problemy z niemowlakami, więc ciekawa jestem jakie nam się drugie trafi. :D
    A jak Twoja malutka? :)
    Moja tak samo aniołek. Poplacze kiedy jest głodna lub ma mokro. A tak to grzeczna. Sama się ładnie bawi, albo ze mną. Przysypia cała noc.
    Podobno drugie dzieciaki są już całkiem inne :-P

    Piegus lubi tę wiadomość

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 24 września 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika, czesc :) Ja tez lykam Clo za granica, monitoringu brak. Na czuja. Wizyta u gina 20 grudnia :/

    Pianistka, a ja juz mialam Ci napisac, ze mamy podobny cykl, tylko ja 2-3 dni wczesniej. Nawet wahania nastroju podobne haha

    Adele, przykro mi :( Co do @ w dniu slubu, u mnie to juz rodzinne. Wszystkie babki u mnie okres mialy. Ja mialabym wedlug kalendarza, ale juz bylam w 4 miesiacu ciazy :P

    Styczniowa, cudownie. Rodzina mojego meza jest bardzo wierzaca, i siostra i brat czekali z narzeczonymi. Piekna sprawa :) Ja z moim bylismy czarnymi owcami w rodzinie, wyrzutkami z wyboru w szkolach i wogle dzikie dzieci ;) Patrz wyzej, 4 miesiac ;) A ja i tak nie zaluje, syna mamy cudnego. A nastepne tez z gory juz obiecane ;)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 24 września 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam klina normalnie. Mialam testowac za tydzien, ale z okazji gory testow w szafce siknelam ot tak se.
    Taaak, wiem ze za wczesnie, ale co tam. Nudzilam sie no.
    Wczoraj bladzioch. Sie podekscytowalam. Juz mi sie marzyly sledzie. Dzisiaj rano nic, zero, nul.
    Na ktorys zle nasikalam :/
    Teraz tylko sie bede denerwowac tydzien kruca fiks.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 września 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, a który to dpo u ciebie? Pokaz wykres
    A widziałaś moj? Wkurzylam sie przez tą owu :/
    Myślicie ze przez seks codziennie mocno osłabione nasienie jest? No i czuje ze nic z tego w tym miesiacu bo przesadziliśmy

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 24 września 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 dpo bladzioch. 7 dpo biel. Zglupialam. Wiem ze za wczesnie, ale coz. Jak mozna przypadkiem druga blada kreske wysikac? :/ Ten test powinien wykryc cos tydzien przed @.

    Widzialam Twoj wykres, faktycznie dziwne. Moze faktycznie sie rozmyslilo i bylo drugie podejscie.
    Ja w ciagu dwoch lat probowalam wszelkich mozliwych konfiguracji. Codziennie, co drugi, co trzeci i byle jak. Ponoc wlasnie co drugi dzien najlepiej, chlopcow trzeba naprodukowac a jajco i tak siedzi i czeka.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 24 września 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 a kiedy prawidłowo powinnaś testować?

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 24 września 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzien... 2.10 tak jak Ty chyba? Chrzanie a nawet chromole ;) Czekam.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 24 września 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi sie zdarzaja wczesne owulacje. Niby test wyszedl na owu 13 dc tym razem, ale zdarzalo sie i w 9-10. Ja juz testom nie wierze :P

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 24 września 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak samo :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, oktawka ja tez termin @ mam 2.10 i muszę jakoś wytrzymać. Zaopatrzylam sie w 2 testy i odliczam dni chyba ze sie pojawi wcześniej bo bywa i tak :-)

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 24 września 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to bedziemy razem testować :) ja tez odliczam a dni tragicznie sie dłużą :( :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze ze już mam dziecko to człowiek ma inne zajęcia :) bo przed pierwszą ciążą o niczym innym nie myślałam, jak opętana haha ;)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 24 września 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat a obydwa testy takie same? Obydwa sprawdzone w 10 minut? Któryś świruje...

    A co do mojego wykresu to ja śpie czasem godzine (wtedy zaznaczam ignorowanie temp) czasem 2 a czasem 2,5 przed pomiarem wiec nie wiem na ile temu wierzyć. Ale we wtorek i środę testy prawie pozytywne, dzis rano mega pozytyw teraz blednie juz. A szyjka zrobiła sie zamknięta a śluz zanika

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka ja w tym cyklu miałam kilka dni 2 kreski na teście owu a kiedy ona nastąpiła to nie mam pojęcia. tak długo to mi testy jeszcze niegdy nie pokazywały 2 kresek :/

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ