X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 17 października 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynaaa wrote:
    Witam!

    Chciałabym dołączyć do wątku, staramy się o rodzeństwo dla synka (15 m-cy). Obecnie jestem na końcówce 4 cs. Wczoraj spisalam juz ten cykl na straty, przez bole pleców i cmienie brzucha, charakterystyczne dla mnie na @. Dzisiaj jednak nowe nadzieje, ze moze sie udało...

    No pożyjemy, zobaczymy:)

    Pozdrawiam:)

    Witaj Cytrynka! Trzymam kciuki ! Ja też mam teraz 4 cs o rodzeństwo dla córeczki :) Moja córcią jedna z najmłodszych tutaj, ale chciałam dwójkę pod rząd żeby nie wracać do pracy po 1 tylko juz po 2. No ale zobaczymy czy się uda plan zrelizaować

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 17 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynaaa- witaj i trzymam kciuki ;)

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • Magdziunia12 Przyjaciółka
    Postów: 96 51

    Wysłany: 17 października 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana. U mnie dziś 31 dc.

    f2w3rjjgaua4gbje.png

    74di9vvjgrdnsmro.png
  • Magdziunia12 Przyjaciółka
    Postów: 96 51

    Wysłany: 17 października 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    f2w3rjjgaua4gbje.png

    74di9vvjgrdnsmro.png
  • MalaMi* Koleżanka
    Postów: 55 18

    Wysłany: 17 października 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Chciałabym dołączyć do starający się :) Staramy się o rodzeństwa dla synka. Zaczęliśmy jak mały skończył rok więc aktualnie 6cs. W czerwcu udało się zajść w ciążę, ale niestety była to ciąża pozamaciczna i miałam robioną laparoskopie :( Niestety musieli usnąć prawy jajowód. Teraz szanse mamy co drugi miesiąc. We wrześniu była owulacja z prawej strony więc nic z tego. Tym razem będzie prawidłowa strona, więc oby się udało :)
    Trzymam kciuki za pozostałe staraczki :)
    U mnie aktualnie 10dc.

    0YAzp1.png
    12.03.2015 synek Nathaniel :)
    12.08.2016 Aniołek 9 tydzień cp
    25.11.2017 Aniołek 6 tydzień
  • Aneta90 Przyjaciółka
    Postów: 104 53

    Wysłany: 17 października 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dołączam do Was :) Mam już dwuletniego synka i pragnę teraz dziewczynki :) teoretycznie mam teraz dni płodne :) niedawno odstawiłam tabletki i się bedziemy starać o drugie baby :)

    Gosiaczek lubi tę wiadomość

    Aneta90
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 17 października 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi* wrote:
    Witam,
    Chciałabym dołączyć do starający się :) Staramy się o rodzeństwa dla synka. Zaczęliśmy jak mały skończył rok więc aktualnie 6cs. W czerwcu udało się zajść w ciążę, ale niestety była to ciąża pozamaciczna i miałam robioną laparoskopie :( Niestety musieli usnąć prawy jajowód. Teraz szanse mamy co drugi miesiąc. We wrześniu była owulacja z prawej strony więc nic z tego. Tym razem będzie prawidłowa strona, więc oby się udało :)
    Trzymam kciuki za pozostałe staraczki :)
    U mnie aktualnie 10dc.

    Witaj MałaMi I Witajcie Wszytskie straczki o rodzeńśtwo. Jestem mamą parwie 26 miesięcznego Frania....W zeszłym miesiącu straciłam jego rodzeństwo...straliśmy się o nie 3 cykle...Jak tylko dostane zielone światło stramy się dalej...póki co jestem diagnozowana przez lekarza....Chciałabym już od następnego cyklu sie strać a jak nie to napewno w listpadzie zaczniemy. Życzę Wszystkim powodzenia!!

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 17 października 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :)

    Aneta
    To do dziela ! :)

    Gosiaczek
    Przykro mi ze stracilas fasolkę :( ale trzymam kciuki za nowy cykl :)

    MalaMi
    Wspolczuje pewnie duzo stresu miałaś :( to niedlugo jakos dni plodne oby Ci się udalo :)

    A u mnie dzis 26dc i plamie.... Wiec nawet na betę juz nie ma sensu isc

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Aneta90 Przyjaciółka
    Postów: 104 53

    Wysłany: 17 października 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No miejmy nadzieje, że test owulacyjny dobrze pokazał, bo chcemy dziewczynkę to jakoś 3 lub 2 dni przed owulacją trzeba współżyć to pasowałoby dzisiaj :)

    Gosiaczek lubi tę wiadomość

    Aneta90
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 17 października 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe staraczki :)

    Gosiaczek przykro mi :( ja sobie zawsze powtarzałam że dziecko zmieniło date przyjścia na świat więc oby jak najszybciej wam się udało ponownie <3

    Adele oj niedobrze przytulam <3

    Ja juz zaczynam schizować do tej pory spokój i opanownie a dziś juz czuje nerwy, chce czwartek

    Gosiaczek lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Aneta90 Przyjaciółka
    Postów: 104 53

    Wysłany: 17 października 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula 09 - a co jest w czwartek? Widze że też robiłas testy owulacyjne ja dzisiaj zrobilam i niby pozytywny :)

    Aneta90
  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 17 października 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po dłuuuuuuugim milczeniu...

    u mnie się trochę działo i nie miałam ani czasu ani głowy by tu wchodzić...:/ Najpierw wypadek bratanicy męża i bratowej, jakaś dziewczyna je na przejściu dla pieszych je potrąciła i wylądowały w szpitalu, potem u nas po kolei wszyscy grypę żołądkową...u małego było nawet podejrzenie rotawirusa...:/ na szczęście już u wszystkich lepiej...:D

    Widzę, że kolejne fasolki się pojawiły u nas...i gratuluję szczęśliwym mamusiom...witam serdecznie nowe koleżanki...

    ja czekam teraz na tą nieszczęsną @ i nowy cykl...nawet obserwacji w tym cyklu nie prowadziłam, bo nie miałam ani ochoty ani siły na to...:/

    ale teraz już tylko lepiej może być...:D

    201507044662.png
  • Cytrynaaa Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 17 października 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ile dziewczyn dzisiaj dołączyło:)

    Gratulacje dla dziewczyn, którym się udało. Obyśmy wszystkie dołączyły do Was niebawem.

    Gosiaczek, MalaMi przykro mi, że straciłyście Wasze maleństwa. Nie miałam pojęcia jak często się to zdarza zanim nie zaczęłam czytać Ovu:(

    She86 - to idziemy równo:) ja w środę mam termin @, jutro już chyba zrobię test, jeśli się udało to myślę, że już wyjdzie. Specjalnie kupiłam ten czulszy. A Ty masz jeszcze długo do końca cyklu?

    Mój mały terrorysta zasnął niedawno, na dobranoc tak mnie użarł w cycka aż syknęłam z bólu. Rzadko mu się to zdarza, dzisiaj był bardzo zmęczony i chyba zrobił to nieświadomie.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 17 października 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta90 wrote:
    Kasiula 09 - a co jest w czwartek? Widze że też robiłas testy owulacyjne ja dzisiaj zrobilam i niby pozytywny :)

    Zamierzam testowac no chyba ze wytrzymam to zrobie w piatek albo w sobote w corci urodziny :-) testy owu robilam ale jakos mi dziwnie wychodzily w kazdym razie dzialalismy wiec jestem ciekawa czy cos bedzie czy dalej starania

    Aneta90 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 października 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja mam paskudnie obfity okres. Jutro powinno być już dużo lepiej.
    Mamy w domu jelitowke, oczywiście ze żłobka .

    Witam nowe dziewczyny, oby szybko nam wszystkim udało się zajść w ciążę!

    Trzymam kciuki za testujące, czekamy na relacje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 21:34

    Aneta90 lubi tę wiadomość

  • Cytrynaaa Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 18 października 2016, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaserwowałam sobie od rana widok jednej tłustej krechy na śnieżnobiałymi tle...

    Założyłam zatem pancerne majty do zadań specjalnych i @ przybywaj!

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 18 października 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynaaa wrote:
    Zaserwowałam sobie od rana widok jednej tłustej krechy na śnieżnobiałymi tle...

    Założyłam zatem pancerne majty do zadań specjalnych i @ przybywaj!

    Szkoda, ale poki nie ma @ to jeszcze jest nadzieja :D

    Cytryna ja mam dziś dopiero 10dc, wiec dopiero zaczynamy starania w tym cyklu :)

    Witam kolejne nowe koleżanki i trzymam za was kciuki!

    MałaMi ze smutkiem czytałam Twojego posta :( Powodzenia w tym cyklu!

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 18 października 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek wrote:
    Witaj MałaMi I Witajcie Wszytskie straczki o rodzeńśtwo. Jestem mamą parwie 26 miesięcznego Frania....W zeszłym miesiącu straciłam jego rodzeństwo...straliśmy się o nie 3 cykle...Jak tylko dostane zielone światło stramy się dalej...póki co jestem diagnozowana przez lekarza....Chciałabym już od następnego cyklu sie strać a jak nie to napewno w listpadzie zaczniemy. Życzę Wszystkim powodzenia!!

    Przykro mi :( Obyście długo nie musieli czekać na kolejną fasolkę!

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • MagM Koleżanka
    Postów: 44 28

    Wysłany: 18 października 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Staraczki :)
    Jestem już chwilę na forum, ale nie udzielam się za bardzo. Staramy się o rodzeństwo 15 miesięcy. Córka niedługo kończy 4 lata. Obecny cykl jest z HSG. Mam niedoczynność tarczycy, Hashimoto.
    Czasem jest ciężko, ale jak na razie mamy dużo sił. Jeśli jeszcze rok nam się nie uda, to podjęliśmy z mężem decyzję, że będziemy się starać o adopcję dziecka. Nawet, jeśli zaszłabym w ciążę w trakcie procesu adopcyjnego, to tego chcemy :)

    Gosiaczek lubi tę wiadomość

  • Magdziunia12 Przyjaciółka
    Postów: 96 51

    Wysłany: 18 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim u mnie dziś 32 dc. Zrobiłam test, negatyw. Straciłam nadzieję szczególnie że @brak. Boję się dlaczego nigdy wcześniej nie miałam tak długiego cyklu.

    f2w3rjjgaua4gbje.png

    74di9vvjgrdnsmro.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ