X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 22 października 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziunia12 wrote:
    Hej dziewczyny.... czy ktoś tu teraz testuje? Może ktoś już jest z 2 keseczkami? U mnie wciąż nic 36dc u cicho sza.... chciałabym ten okres

    Trzymam kciuki żeby okres jednak nie przyszedł!

    Kurde u mnie 14 dc i skończył się śluz płodny, jak w ostatnich kilku cyklach a owulacje miewam 16-18 dc cyklu :/ no i jak zajść ja śluzu nie ma

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 22 października 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, żel conceive plus.
    W pierwszą ciążę zaszłam w cyklu, gdy go stosowałam.
    Teraz też już zamówiłam, podejrzewam że mam kiepski śluz, trzeba go wspomóc ;)
    Leć do apteki i działaj :)

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 22 października 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha stosuję od 1 cs :(, wlaśnie się kończy i musze kupić nowy

    Edit: łykam też olej z wiesiołka - skończyłam dziś opakowanie 60 szt w tym cyklu. Śluzu było zdecydowanie więcej, ale już się skończył a dopiero wlasnie 14dc. Ostatni cykl mial 29 dni, dziwne, no chyba że juz po owu. Nie wyszło mi mierzenie temp, bo mała ostatnio budzi się co chwilę w nocy, wiec nie wiem czy owu była, w jajnikach coś kuło niby


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2016, 17:55

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 22 października 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo wlasnie, dziewczyny ile tego wiesiolka bierzecia? Pytalam juz gdzies na forum, ale tamten temat widze nieczesto odwiedzany.
    Na opakowaniu niby napisane jest, ze 6 kapsulek dziennie, ale babka w sklepie mowi, ze wystarczy 3 byle naboznie codziennie :) Pomaga cos faktycznie? U mnie ze sluzem tez kiepskawo niestety... No niby cos jest ale nierozciagliwy taki jak powinien byc.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 22 października 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis dostalam pierwsza @ po zabiegu!! Nareszcie !!!

    Mi żel Cnectiv pomógł 3 razy zajść w ciążę...Niestety na ziemi mam tylko jedno dziecko...ale zawsze w miesiacu gdy go stosowaliśmy ciaza byla...Olej z wiesiolka lykalam również (od 4 do 6 kapsulek dziennie) i tylko do owulacji...mysle ze tez pomogl i picie siemię lnianego...

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 23 października 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kryzys. Młody daje popalić, siedzi w domu 4 dzień, przez jelitowke.
    No i mąż wczoraj wyjechał z tekstem, że on jednak drugiego dziecka nie chce. Tak mnie wnerwił, że maskara. Staramy się od 2cykli, w pracy poustawiane tak, żebym mogła zachodzić w ciążę, a ten nagle taki wykończony dzieckiem, że więcej już nie chce. :/

    Na dodatek ja dziś w nocy haftowałam jak szalona, dopadl mnie wirus Młodego... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2016, 10:32

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 23 października 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    U nas kryzys. Młody daje popalić, siedzi w domu 4 dzień, przez jelitowke.
    No i mąż wczoraj wyjechał z tekstem, że on jednak drugiego dziecka nie chce. Tak mnie wnerwił, że maskara. Staramy się od 2cykli, w pracy poustawiane tak, żebym mogła zachodzić w ciążę, a ten nagle taki wykończony dzieckiem, że więcej już nie chce. :/

    Na dodatek ja dziś w nocy haftowałam jak szalona, dopadl mnie wirus Młodego... :(

    Santoocha myslę, że to chwilowe i mu przejdzie. Jest zmęczony i może się trochę boi jak widzi takie dni :)

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 23 października 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na razie tematu nie ruszam, bo dziś też jest szatan z tego naszego syna. Godzinę temu przewrócił na siebie szafkę z butami :(
    Poczekam aż wróci do żłobka i mąż odetchnie. Za tydzień owulacja...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2016, 12:38

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 23 października 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanotoocha z fecetami to normalne...to poprostu strach...widzą problem, troche ich to przerasta...pewnie pomyślał o dwójce chorych dzieci i mu się chwilowo odechciało....Przejdzie mu ;)

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Magdziunia12 Przyjaciółka
    Postów: 96 51

    Wysłany: 23 października 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do staram po 38dniowym cyklu zaczynamy od początku. O
    Dziś się rozpoczął

    f2w3rjjgaua4gbje.png

    74di9vvjgrdnsmro.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 23 października 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha spokojnie :) Chlopy glupawe sa z natury, nic nie poradzisz. A mowia, ze to my zmieniamy zdanie co chwile :P
    My sie staramy o drugie juz ponad dwa lata i robimy dzidziusia z calych sil. Badania, witaminki, leki, cuda wianki. A jak mi sie okres spoznil kilka miesiecy temu, to mi malzonek tak spanikowal, ze myslalam, ze na zawal zejdzie. O rety :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 23 października 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak ja nie lubię niedzielnych wieczorów... Jeszcze mi luteina coś robi z głową, samej ze sobą ciężko mi wytrzymać. No i głupia ja zrobiłam dzisiaj test, bez sensu całkiem, ale jak mi się ubzdurało, to już nawet mdłości miałam ;)

    Magdziunia, jak przyszła @, to teraz nowy cykl nowe szanse :) A ja tylko mam nadzieję, że jak odstawię luteinę, to @ też wreszcie przyjdzie...

    Adele, mam nadzieję, że było pięknie :)

    No cóż, testy owulacyjne zamówione, mam nadzieję, że listopad należy do nas :)

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 23 października 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Adele, odpowiadaj jak Wasz wielki dzień :)

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 23 października 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :):):)

    Ojjj u mnie się dzialo :) juz zaobraczkowana :) ślub i wesele wspaniale! Jestesmy z mężem zachwyceni :) wytanczylismy sie na calego aż mam zakwasy :P
    Musze was nadrobić z czytaniem :P od jutra zaczynam mierzyć temp.
    A @ juz prawie na ślubie nie bylo wiec sie udalo ;)

    Mąż zostaje teraz na 1,5 tyg wiec może w końcu trafimy idealnie na te dni :)
    Wiec dziewczyny liczę na ten miesiąc hehe zobaczymy :D

    santoocha, She86, Gosiaczek lubią tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 23 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Wszystkim ;) jestem mamą 9-miesięcznej dziewczynki i od jakiegoś czasu non-stop myślę o drugim maluszku. Przed urodzeniem córki myślałam o większej różnicy wieku ok 3-4 lata, zaraz po urodzeniu miałam baby blues i w ogóle nie chciałam kolejnego dziecka. Po kilku miesiącach, aż do teraz usilnie myślę o następnym. Chciałabym wytrzymać chociaż do momentu, aż mała skończy roczek chociaż i tak mi sie wydaję, że jeśli by się udało to byłaby mała różnica wieku- niecałe dwa lata.
    Jaka waszym zdaniem jest optymalna różnica ? trochę boję się dużego brzuszka przy takim maluchu.
    Długo już się staracie?
    Pozdrawiam i życzę Wszystkim upragnionych dwóch kresek ;)

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 23 października 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej converse :) Zalezy tylko od Ciebie w sumie. No i moze troche od temperamentu coreczki? Wiesz, sa dzieci bardziej i mniej "zajmujace", ze tak powiem. Ale to tyle ode mnie, moj ma 13 lat :P Jak mi sie w koncu uda zrobic drugie, to nie czekam i trzecie planuje pod rzad, a co tam, pozniej nie zdaze :)

    Adele, gratulacje ^^
    Super by bylo, gdyby Wam sie akurat udalo, dodatkowy prezent slubny ;) No chyba ze nie dasz rady przez zakwasy khe khe khe

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 24 października 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toż robienie dziecka to najlepsza metoda na zakwasy ;)

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 24 października 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane chyba się udało, od czwartku na testach był cień cień cienia drugiej kreski dziś zrobiłam bete i taki wynik 41,81 jestem w szoku cała się trzese bo boje się ze za mała

    santoocha lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula
    gratulacje!!

    sama wysokosc bety nie jest ważna- najwazniejszy jest przyrost. powtorz po 48 h :)

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 24 października 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula fantastycznie, trzymam kciuki, zeby jednak :) Sikaj tam na testa i poka poka :D

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ