X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 31 marca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    a ten fertilman to faktycznie 2x2? to kurcze wychodzi 4 op na miesiac? dobrze mówie?

    Tak by wyszło. On bierze akurat 1 dziennie. Tak sobie wymyślił :) (twierdzi, że jak by brał więcej, to by nie mógł spać - a ja nie mam siły na jego niektóre argumenty :P więc niech bierze chociaż tą jedną)

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 31 marca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, ja też trzymam za Ciebie kciuki :D i przechowaj mi tego łososia na następne HSG :P

    Lili91 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 31 marca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Tak by wyszło. On bierze akurat 1 dziennie. Tak sobie wymyślił :) (twierdzi, że jak by brał więcej, to by nie mógł spać - a ja nie mam siły na jego niektóre argumenty :P więc niech bierze chociaż tą jedną)

    aha no to ja musze pogadac z gin co ona na to zanim kupie ona mi kiedys polecala androvit ale ponoc ten fertilman lepszy duzo no ale bierze sie go 4 razy wiecej

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:06

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 31 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    aha no to ja musze pogadac z gin co ona na to zanim kupie ona mi kiedys polecala androvit ale ponoc ten fertilman lepszy duzo no ale bierze sie go 4 razy wiecej

    A czekaj, Ty o Fertilman pytałaś, a ja Ci o Macy odpowiedziałam :P on Fertilman bierze 2x dziennie po 1 tabletce. Sugerowałam się trochę tym, co brali mężowie innych tu dziewczyn i 2x dziennie wystarczyło żeby znacznie poprawić wyniki. Nie jestem fanką faszerowania się lekami, więc uznałam że to w takim razie powinno wystarczyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2017, 21:01

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się właśnie przypomniało jak parę miesięcy temu zostałam poproszona o świadkowanie na ślubie. Ślub będzie 1.06, wtedy to było równe 9 miesięcy przed tą datą. Czekałam wtedy na @ i musiałam powiedzieć pannie młodej, że "jest taka sprawa" :) mimo wszystko miałam nadzieję, że już na ślubie nie będę pijąca z wiadomych powodów - a tu wychodzi na to, że jednak zabaluję :P nie to, że się cieszę z tego powodu, bo wolałabym jednak żeby było inaczej...
    Kurde, jakieś smęty mnie dzisiaj dopadają.

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Tak mi się właśnie przypomniało jak parę miesięcy temu zostałam poproszona o świadkowanie na ślubie. Ślub będzie 1.06, wtedy to było równe 9 miesięcy przed tą datą. Czekałam wtedy na @ i musiałam powiedzieć pannie młodej, że "jest taka sprawa" :) mimo wszystko miałam nadzieję, że już na ślubie nie będę pijąca z wiadomych powodów - a tu wychodzi na to, że jednak zabaluję :P nie to, że się cieszę z tego powodu, bo wolałabym jednak żeby było inaczej...
    Kurde, jakieś smęty mnie dzisiaj dopadają.
    Ja mam wesele 17.06 też myślałam że już pokaże się z pięknym brzuszkiem bo ja i tak nie trunkowa :-D jestem kierowcą :-) na każdym weselu :-) a tu dupą :-D modlę się tylko o to że w razie gdybym teraz zaskoczyła żebym nie przechodziła ciąży jak Tasza bo oj...nie będzie to dobre wesele a raczej spędzone w pobliskiej leśnej toalecie :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2017, 21:03

  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline, Bluebell dzięki :* Bluebell trzymam tego łososia w takim razie :D

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:06

    Bluebell1984, Lili91, sheerah24 lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    A czekaj, Ty o Fertilman pytałaś, a ja Ci o Macy odpowiedziałam :P on Fertilman bierze 2x dziennie po 1 tabletce. Sugerowałam się trochę tym, co brali mężowie innych tu dziewczyn i 2x dziennie wystarczyło żeby znacznie poprawić wyniki. Nie jestem fanką faszerowania się lekami, więc uznałam że to w takim razie powinno wystarczyć :)

    no ja pewnie tez mu tak bede kazac brac ale coś czuje że może sie okazac że zmienie gin jakoś wew czuje ze moja super pani ginekolog mnie zbyje i kaze czekac 3 miechy, zobaczymy najwyzej w poniedzialek umówie sie do kogoś innego i zobaczymy co mi powie drugi lekaż nie wiem mam wrażenie że jest coś o czymś nie wiem, i o ile kiedys myślałam ze przynajmniej wiem że możemy mieć dzieci tak teraz szukam co może być nie tak, ehhh ja to uwielbiam na czynniki pierwsze wszystko rozkładać...

    a co do wesel... boże ja juz na tylu miałam być ciężarna że te kobiety zdążyły dzieci porodzić a ja dalej nic także już nawet nie myśle o tym, tylko mam nadzieje że moja siostrzenica nie będzie miała wcześniej dziecka ode mnie bo to mnie załamie...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    Lili trzymam kciukasy, otwórz ładnie tej kwiecień !!:)
    Ale nas malutko zostało, 10 osóbek a jeszcze niedawno było 19?
    szybko poszło:)
    No malutko nas :-P
    Też sobie zadaje to pytanie i właśnie przeprowadziłam z mężem poważna rozmowę i mu powiedziałam że wezmę jego żołnierzy na badanie jak będę szła na wizytę do lekarza czyli po kolejnej @ póki co się staramy dzisiaj już dwa razy .
    Padam z nóg dziewczynki jutro znowu o 5 pobudka więc dobranoc kochane dziewczynki :-*

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    Lili trzymam kciukasy, otwórz ładnie tej kwiecień !!:)
    Ale nas malutko zostało, 10 osóbek a jeszcze niedawno było 19?
    szybko poszło:)

    no właśnie niech Lili otwiera worek z ciążami:)

    ja bym chociaz chciała być na liscie do testowania a u mnie jesze hoho i jeszcze troche

    Marlena24, Lili91, Ink@ lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:06

    Lili91, Bluebell1984, sheerah24 lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja zwariuje chyba bo ja ostatni raz pod koniec lutego przed testem a mamy jutro kwiecień... I nie wiem kiedy będę mogła masakra aż wam zazdroszczę że możecie się bzykac...

    Marlena24 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze ja tez sobie zadawałam po poronieniu takie pytanie dlaczego ja i w ogóle, dlaczego kolezanki z wpadki maja zdrowe dzieci a ja nie itd itp. Ale szybko sie z tego otrząsnęłam. To do niczego nie prowadzi i stwierdziłam ze nawet ciezej mi bedzie zajść w ciąże jak bede taka zdołowana. Wiec staram sie myślec pozytywnie, codziennie, czasem na sile.
    Jedni maja problemy z zajściem w ciąże, inni chorobę w rodzinie, jeszcze inni maja inne tragedie. Niestety nikt nie ma idealnego życia i trzeba sie starac cieszyć tym co mamy i dążyć do tego co nam brakuje. Innego wyjscia nie ma :)

    Bluebell1984, Bajkaaa, Marlena24, Effy, Wojcinka, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili91 wrote:
    Powiem wam ze ja tez sobie zadawałam po poronieniu takie pytanie dlaczego ja i w ogóle, dlaczego kolezanki z wpadki maja zdrowe dzieci a ja nie itd itp. Ale szybko sie z tego otrząsnęłam. To do niczego nie prowadzi i stwierdziłam ze nawet ciezej mi bedzie zajść w ciąże jak bede taka zdołowana. Wiec staram sie myślec pozytywnie, codziennie, czasem na sile.
    Jedni maja problemy z zajściem w ciąże, inni chorobę w rodzinie, jeszcze inni maja inne tragedie. Niestety nikt nie ma idealnego życia i trzeba sie starac cieszyć tym co mamy i dążyć do tego co nam brakuje. Innego wyjscia nie ma :)

    Bardzo mądrze napisałaś <3

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 31 marca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    Hahaha, mój z kolei wymyślił sobie że ma zaparcia po fertilman wiec też bierze aż jedną tabletkę dziennie :D

    Sheraah, a Ty masz stwierdzone PCOS, czy jajniki masz w porządku?
    http://endoendo.pl/download/hormony.pdf poczytaj na str 7 :)
    I naprawdę nie przejmuj się trochę podwyższonym testosteronem. To jest pikuś, który łatwo można farmakologicznie wyrównać! :)

    Nic nie wiem jeszcze, czy mam PCOS, czy nie :( Nie miałam też jeszcze monitoringu, ale chyba sobie w tym cyklu zafunduję :(

    już patrzę na tą stronkę :)

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 31 marca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    DZIEWCZYNY JEST RESZTA BADAŃ... MIAŁAM RACJĘ. TESTOSTERON JEST POWYŻEJ NORMY :(((
    Sheerah, ja tez mialam za wysoki testosteron. wynikow nie dostalam do ręki, ale gin powiedziala, ze troche przekracza norme i ze nie ma to większego wpływu na plodnosc i ze nie trzeba tego zbijac.

    sheerah24 lubi tę wiadomość

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
‹‹ 2246 2247 2248 2249 2250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ