X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 31 marca 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Sheerah, ja tez mialam za wysoki testosteron. wynikow nie dostalam do ręki, ale gin powiedziala, ze troche przekracza norme i ze nie ma to większego wpływu na plodnosc i ze nie trzeba tego zbijac.
    a robiłaś te inne związane z testosteronem, czy sam test.?"

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 31 marca 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    aha no to ja musze pogadac z gin co ona na to zanim kupie ona mi kiedys polecala androvit ale ponoc ten fertilman lepszy duzo no ale bierze sie go 4 razy wiecej
    Bzdura z tym 2x2 mój brał jedna dziennie i z 39mln wyszedł na 325 mln. Ta dawka 2x2 to chyba tylko po to żeby więcej zarobili. 1x1 ew. 2x1 w zupełności wystarczy.

    sheerah24, Zuza33, Bajkaaa, Bluebell1984, 19ina90 lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 31 marca 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16kxekk.jpg

    prolaktyna po obciążeniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2017, 23:46

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Foczka173 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale tu srobiecie...niestety nie mam czasu tego nadrobić...życie pędzi jak szalone i do tego mam dużą rodzinę więc dla mnie samej czasem czasu brak...
    No ale nie ważne...ogolnie to chciałam się was zapytać czy może się orientujecie czy kandidoza (grzybica pochwy dokladniej) może wpłynąć na owulke....niestety mam uprawy serkowate, był trochę obrzek i jakieś tam objawy pecherza ale ogólnie bólu nie ma...od 2 dni używam maści crotlimazolum i dziś wlaczylam iladian. Czy myślicie że w tym cyklu owulki nie mam jeszcze bo ten stan zapalny się zrobil?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 00:53

    4 przecudowne córeczki. ❤
    i 2 aniołki
    46146d448c8291e79b006e9e0c218e76.png
  • Foczka173 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w sumie sobie myślę że może zajsć teraz nie mogę bo ph jest nie te i chłopaki gina za szybko....Bo wogole jak się pobzykamy z mezuskiem trochę częściej TK mi zaraz wszytko puchnie....moze to głupie ale tak mi się wydaje że ta grzybica się ujawnia bo mam zbyt często irytacje pochwy....Co myślicie....jak jest u was po sexiku...nie macie żadnych dziwnych objawów?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 01:00

    4 przecudowne córeczki. ❤
    i 2 aniołki
    46146d448c8291e79b006e9e0c218e76.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foczka powinnaś iść od razu do lekarza po leki na grzybice. Mama ginekolog pisała niedawno ze dla niej jako dla lekarza najgorsze co pacjentka może robić to leczyć się na własna rękę lekami z apteki bez recepty. Mówiła ze te leki najczęściej pogarszają sprawę jeśli chodzi o późniejsze leczenie.

    Co do samego zajścia w ciąże to teoretycznie można zajść w ciąże podczas infekcji chociaż kiedyś już poruszaliśmy tu ten temat i ja osobiście nie wyobrazam sobie współżyć podczas infekcji. Przez to ze współzyjecie teraz leczyć będziesz teraz musiała nie tylko siebie ale i swojego męża.

    Maść clotrimazolum będzie na pewno dobra dla Twojego męża, ale dla Ciebie jest niestety najprawdopodobniej niewystarczająca.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    16kxekk.jpg

    prolaktyna po obciążeniu
    Wynik PRL przed i po obciążeniu masz prawidłowy :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Foczka173 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Foczka powinnaś iść od razu do lekarza po leki na grzybice. Mama ginekolog pisała niedawno ze dla niej jako dla lekarza najgorsze co pacjentka może robić to leczyć się na własna rękę lekami z apteki bez recepty. Mówiła ze te leki najczęściej pogarszają sprawę jeśli chodzi o późniejsze leczenie.

    Co do samego zajścia w ciąże to teoretycznie można zajść w ciąże podczas infekcji chociaż kiedyś już poruszaliśmy tu ten temat i ja osobiście nie wyobrazam sobie współżyć podczas infekcji. Przez to ze współzyjecie teraz leczyć będziesz teraz musiała nie tylko siebie ale i swojego męża.

    Maść clotrimazolum będzie na pewno dobra dla Twojego męża, ale dla Ciebie jest niestety najprawdopodobniej niewystarczająca.
    Tak masz rację....sexik musi poczekać..nie ma wyjścia.maz już używa masc, objawów żadnych nie ma na szczęście...ale różnie może być więc prewencyjne też się leczy. Chcialabym isc do lekarza ale dzis juz nie było wolnego miejsca ale od pon robota i niestety nie dam rady się urwać... musze czekać do następnego piatku ( mieszam w ie i tutaj i tak będzie to tylko lekarz pierwszego kontaktu)więc póki co musimy to wystarczyć co mam

    4 przecudowne córeczki. ❤
    i 2 aniołki
    46146d448c8291e79b006e9e0c218e76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foczka173 wrote:
    A tak w sumie sobie myślę że może zajsć teraz nie mogę bo ph jest nie te i chłopaki gina za szybko....Bo wogole jak się pobzykamy z mezuskiem trochę częściej TK mi zaraz wszytko puchnie....moze to głupie ale tak mi się wydaje że ta grzybica się ujawnia bo mam zbyt często irytacje pochwy....Co myślicie....jak jest u was po sexiku...nie macie żadnych dziwnych objawów?
    Foczka ja leczylam się na kandydoze pochwy, z początku same leki bez recepty "gasily" stan zapalny do czasu. Pojawiło się zapalenie pęcherza z którym walczyłam 6 lat nikomu nie życzę bólu tego co ja przeżyłam. Clotrimazolum ma sens ale tylko jeśli nie będziecie współżyc przez tydzień oboje się leczycie ja dodatkowo stosowałam tantum rose i kwas mlekowy w tabletkach. Nie wykonuj irygacji pochwy bo pozbywasz się całej Flory bakteryjnej zmień płyn do higieny intymnej na lactacyd czerwony ma PH 7 i pisze na opakowaniu że pomocniczo w leczeniu infekcji grzybiczych mi po tym płynie wszystko ustalo. Tylko nie myj się w środku wystarczy z zewnatrz mężowi kupiłam ONISH płyn do higieny intymnej i też jest poprawa.Jakiekolwiek leki bys brała na okres leczenia przez tydzień conajmiej nie można wspolzyc,( przy antybiotyku nawet miesiąc !)
    Mi się owulka w tamtym czasie Wogole nie pojawiala albo o tym nie wiedziałam bo śluz nie był taki jak być powinien.


    Dziewczynki mam już dwa dni po @ a nadal śluz mam brązowy dlaczego tak jest wcześniej się to nie zdarZało jak był 7 dzień @ ostatnie wycieki i tyle a tu 9 dzień i dalej ciapu ciapu...:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 06:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Lili wytrzymałaś kochanie czy jednak machnęłaś nam tu pozytywa już dzisiaj?

    Sheerah ja również uważam, że testosteron nie jest aż tak wysoki by się martwić zawczasu, ale lekarz na pewo rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

    Dombrusia ja tak ciapałam przez 11 dni jakoś, do tego z ogromnym bólem w pierwszych dniach. U mnie lekarz stwierdził, że była to ciąża biochem.

    Foczka przede wszystkim oboje z mężem do leczenia, niedoleczona infekcja bedzie nawracać. Uwierz mi na słowo, że nie chciałabyś przychodzić przez to będąc w ciąży, bo bedzie nawracać częściej (przez zmiane ph w ciąży) a wtedy leczenie bedzie musiało poczekać całe 9 miesięcy. Do tego może zagrażać fasolce i będą Cie ciagać po szpitalach. Preparatami z apteki (bez recepty) pozbedziesz się niestety tylko objawów a nie infekcji. Do tego u mężczyzn w większości przypadków infekcja mimo że jest przebiega bezobjawowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 07:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 13:06

    Bluebell1984, Ink@ lubią tę wiadomość

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam . Zamierzenia z rana ma każdy:) ha ha ja też dziś ogranę trochę szafę;)

    Bluebell1984, Marlena24 lubią tę wiadomość

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :D ja też myslalam o oknach :P ale jem sobie śniadanko w łóżku i najpierw chyba książkę poczytam :)

    Ink@ lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Ja jeszcze lezakuje po śniadaniu ale za jakiś czas ruszam do rodzinnki
    Miłego dnia :) :)

    Bluebell1984, Ink@ lubią tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś nie robię prawie nic oprócz: sprzątania, prania i gotowania ;-)

    Viola999, Bluebell1984, Ink@, MyE, Natka2, Marlena24, sheerah24 lubią tę wiadomość

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    A ja dziś nie robię prawie nic oprócz: sprzątania, prania i gotowania ;-)

    No to sobie odpoczniesz :P zazdraszczam :D

    Ink@, Viola999, Zuza33, Marlena24 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema. Sobota a my od 5.30 nie śpimy. Ślicznie za oknem, kto moze niech kozysta :) miłego dnia :)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakie tu pracowite mróweczki :D Ja tam pierdziele ładna pogoda wiec będę sie wylegiwać w hamaku :) Syf w domu na szczęście mi nie ucieknie :P

    Ink@, Marlena24, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :* cos wczoraj strasznie długo nie mogłam zasnac i dopiero wstałam :) jest dzisiaj u nas siostrzenica mojego Tomka 4-letnia, takze mialam wesoła pobudkę :) z testem jeszcze sie wstrzymałam, zrobię jutro.

    Jak tam samopoczucie dziewczyny? Widze ze szalone plany na weekend co poniektóre :)

    MyE, Ink@, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • Foczka173 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziś będzie lepszy dzień....wczoraj robiłam małe przemeblowanko

    4 przecudowne córeczki. ❤
    i 2 aniołki
    46146d448c8291e79b006e9e0c218e76.png
‹‹ 2247 2248 2249 2250 2251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ