X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 7 września 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina cieszę się bo nie musiałam dlugo czekać na nowy cykl kupie dzis Wit d i zacznę brać. 4 cykle nie udane wiem ze to nie koniec świata moze jak się w tym uda to jeszcze będzie niespodzianka na rocznice. Jutro pojadę zrobić badania myślałam ze w piątek ale nie dam rady . Zajdę do sklepu z ziomkami i kupie sobie ziółka ojca sroki jak będą chyba ze w aptece dostane to zacznę je pic od dzis.

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 7 września 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ale się uśmiałam dobija mnie ten słownik nie będę poprawiać to i wy się pośmiejecie zamiast z ziomkami miało byc sklep z ziołami

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 7 września 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline szkoda ze @ przyszła :( ale głowa do góry w końcu to dopiero 4cs nie ma co sie przesadnie martwić :)
    U mnie dzisiaj 28dc , kupiłam 2 bardzo czule sikańce ale nie chce ich na razie robić, chyba wreszcie dojrzałam do tego zeby czekać na @ jak nie przyjdzie do piątku włącznie to w sobotę sikam :p

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 7 września 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Caroline ja mam podobnie

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 7 września 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka ja sikam w niedzielę jak @ nie przyjdzie ;)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 7 września 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny aby poleciały dwa strumienie

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 7 września 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie co do objawów tak się zastanowilam i pomyślałam że czestomocz i większe pragnienia mam od ost plamienia tzn od 3 dni.. co o tym myślicie?

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 7 września 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwsZej ciąży nie pamiętam ale chyba nie sikalam co chwilę. Nie miałam plamien. Tylko teraz jednorazowo a piersi mnie nie bolały dopiero dużo później później teraz też nie bola

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 7 września 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam o tym o. SROCE (Zabijcie bo nie wiem czy się nazwisko odmienia) i z tego co zauważył faceta lekkiego fisia np.

    10. Wygoda życia u żony utrudnia poczęcie i donoszenie ciąży. Żona przed pożyciem powinna być zmęczona, upracowana, głodna (urządzić pranie, sprzątanie, długą meczącą przechadzkę..

    Średniowiecze ale jak ma pomagać to bym się zastosowała :D

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 7 września 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) wrocilam juz z pracy, musialam wczesniej bo strasznie źle się czuje :/ Jest ból brzucha ale chyba inny niż przy poprzednich @. Mam pytanie... Pewnie tylko panikuje ale wole się upewnić. Jak jest z ciążą pozamaciczną? Jak to się objawia? Pewnie to głupie no ale kto pyta nie błądzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 7 miesiącu odeszlo mi trochę wody było już rozważnie na 1 cm i szyjka była długości nie cały 1 cm. Leżałam na patologii 2 tygodnie gdzie mówiono że jak wyjdę to już z dzieckiem. Byłam przerażona wcześniej miałam cukrzycę ciążowa gdzie lekarz przepisał tabletki które powodują wady rozwojowe płodu ( na szczęście przeczytałam ulotkę i ich nie bralam) 3 razy zmieniałem lekarza w ciąży. Udało mi się wyjść ze szpitala jeszcze z brzuchem w 37 tc dostałam cholestazy ciążowej i znowu szpital a tam wywoływanie porodu 24 godziny męki i w końcu cc.

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz dylemat... czy Sn czy od razu cc bo mam już prawo wyboru ale pierwsze tygodnie po cc były masakra !( może dlatego że krocze też było cięte i szyte) Monia i jak tam uu ciebie? Odpowiadając na pytanie mój syn Natal ma 2.5 roku. Urodził się w 37 tc z waga 4100 i 58 cm

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 7 września 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska no to miałaś przeżycia :o nie do pozazdroszczenia!

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trochę już przeszłam. W pierwszym roku życia byłam z nim 2 razy w szpitalu gdzie raz miałam już nie oddychające sine dziecko na rękach ( zadllawil się mięsem w zupce) dopiero jak chwyciłam go za stopy i wytzepalam wrócił do mnie ale skończyło się to zapaleniem oskrzeli i płuc i długim pobytem w szpitalu. Dlatego człowiek chceiść 2 dziecko a z 2 strony tak panicznie boję się jakiś komplikacji że nie pozwala mi się cieszyć tym stanem.

  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 7 września 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska ja też miałam cukrzycę ciążowa i leczona insulina bo tylko tak się leczy w ciazy wiec zdziwily mnie twoje tabletki.. Nadciśnienie też miałam. Dwa dni po terminie na szpital. Tydzień czasu wywolywali.. łącznie 12 pszczolek. 2x oxytocyna. 2x balonik na rozwarcie szyjki i nic. Zrobili cc młody 4.030 i 58cm.. z wrodzonym zapaleniem płuc. Przypuszczam ze przez uplawy2 jakie dostałem po baloniku bo jeden mi pękł.. W miarę dobrze zioslam połóg po cc ale bolało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 15:32

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 7 września 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline małpa Cie dopadla?
    Toska nie zazdroszczę. Ale tak to jest jak się ma dziecko to jest duzo radosci ale obowiązków i trosk tez

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 7 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania też właśnie jestem w domu. Jak poszłam do pracy na 13 to o 14.30 zadWonili z przedsZkola ze młody wymiotować 2x i kazali mi dzieciaka zabrać.. Tak więc czekam na męża az wróci wróci pracy i ja wracam do swojej

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 7 września 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny najważniejsze ze zdrowo rosną wasze pociechy ale można sie domyślać jak przezywa mamuska ktora nosi pod sercem maleństw lub kiedy ta pociecha choruje. Najważniejsze ze jest wszystko dobrze.
    Ewelina twoja Wit d to zolte kapsulki jak by z olejem w środku. Kupiłam ale ziółek nie dostałam.
    Jesli ktos moze mnie uaktulnic w tabelce ost @ 07.09.2016 z góry dzieki.

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie dziewczyny podsumowując to jest o niebo więcej radości niż trosk a dziecko to cały sens życia. Także nigdy w życiu nie zrezygnowalabym z macierzyństwa u
    I każdej kobiecie która jeszcze nie ma dziecka zawsze będę życzyć by mogła zaznać tego szczęścia i przeżyc ta
    Magiczna więź z cząstka samej siebie

  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 7 września 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wioloochna wrote:
    Ania też właśnie jestem w domu. Jak poszłam do pracy na 13 to o 14.30 zadWonili z przedsZkola ze młody wymiotować 2x i kazali mi dzieciaka zabrać.. Tak więc czekam na męża az wróci wróci pracy i ja wracam do swojej

    Ojejku straszne :( Miejmy nadzieje ze wszystko z Nim w porządku :/ :)
    Ja biorę urlop do końca tego tygodnia bo nie wyrobie :/

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ