Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka87 - 7.11 :D
    Tasza - 8.11 :(
    Kuchcinka - 8.11 :(
    Ewelina2605 - 12.11
    Bluebell1984 - 13.11
    Viola999 - 13.11 (11.11)
    MyE - 14.11
    Stella_88 - 19.11
    Lili91 - 24.11
    InBlue - 25.11
    Zuza33 - 25.11
    Lisa85 - 28.11 (ur)
    19ina90 - 29.11
    Tusia_87 - 30.11
    Martka10 - 1.12
    Agnieszka93 - 3.12
    Zuzu - 5.12
    Effy - 6.12
    Tasza - 9.12
    Kuchcinka - 9.12
    Myszeczka89 - 14.12
    Olciaa - ?.11/12
    Ink@ - 31.12


    ***Od razu uprzedzam ze po wynikach testowania przy imionach będę stawiała
    minki do tabelki :D lub :( ,w zależności od wyników.
    Uprzedzam zeby nikt sie potem nie czuł urażony takim rozwiązaniem a to bedzie bardzo czytelne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 15:11

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue i Zuza testujące w moje imieniny wiec postarajcie sie ;) ja mneij wiecej w tym czasie będę miała druga IUI :)

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:34

    Wojcinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i jeszcze zwazyli mnie i od ostatniej wizyty przytylam 0,75 kg a ogolnie w ciazy 1,7 kg :-) nic nie mowil, ze jakos zle, czyli chyba dobrze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    InBlue i Zuza testujące w moje imieniny wiec postarajcie sie ;) ja mneij wiecej w tym czasie będę miała druga IUI :)
    Kuchcinka ile wydacie na druga inseminacje lacznie? Moge zapytac? Juz pewnie mniej niz 3000 co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 14:22

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:35

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue wrote:
    Jeszcze ja jeszcze ja 25 listopa ;)


    Ja na 9.12 poproszę, ale już z dobrym efektem

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue wrote:
    No wreszcie was przeczytałam. Dzisiaj też taki zalatany dzień mam. Dopiero obiad gotuję.

    Kuchcinka dziękuję za dopisanie na listę;) dobrze ze już po wizycie jesteś i teraz czekać aż @ sie rozkreci i znów działamy;)

    Tusia dzięki za zaakceptowanie zaproszenia na fb. Dobrze ze dziś lepiej się czujesz. No a dzień dzisiaj masz naprawdę pełny wrażeń ;)

    Martynka dobrze ze u was wszystko ok. Teraz będziesz spokojniejsza ze z synkiem/córeczką wszystko dobrze ;)

    Viola trzymam kciuki :)

    Ale dziewczyny pyszności dziś gotujecie :)
    Na poczatku jak zapytalam czy zyje dziecko, to lekarz powiedzial "a chce pani kopniaka? A co ma robic nie zyc?" I sie smiac zaczal. Haha :-)

    Wojcinka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasza wrote:
    Ja na 9.12 poproszę, ale już z dobrym efektem
    Trzymam kciuki zeby bylo z tym najlepszym efektem :-))

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w końcu przyszła @ bo się nie mogła rozkręcić.
    Proszę mnie wpisać na Mikołajki 06.12 jeśli można się dopisać :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • kania901 Autorytet
    Postów: 1072 753

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 15:57

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    Kuchcinka ile wydacie na druga inseminacje lacznie? Moge zapytac? Juz pewnie mniej niz 3000 co?
    Wtedy było aż tyle bo z badaniami, sama inseminacja kosztuje 850. Ale i tak trzeba dodać kasę za monitoringi, badania nasienia itd wiec myśle ze bedzie w sumie ok 1300 w tym miesiącu

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    Trzymam kciuki zeby bylo z tym najlepszym efektem :-))


    Bo to nie tak powinno się odbywać. Naturalnie powinno być tak: jeżeli kobieta nie zachodzi to organizm powinien to tak zorganizować aby z automatu przychodziła @, a po niej odrazu owu. Albo najlepiej jeden dojrzewający pęcherzyk za drugim wydostający się w regularnych odstępach czasu do skutku (do zapł. i zagnieżdżenia z sukcesem). Co to ma być to całe czekanie po min.3tyg.do kolejnej szansy. A w dniu zapł.kom. co najmniej czerwona kropka na czole na znak, że udało się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 15:07

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 23:58

    Viola999, Wojcinka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mila123, nick nieaktualny, Tusia_87 lubią tę wiadomość

  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    InBlue i Zuza testujące w moje imieniny wiec postarajcie sie ;) ja mneij wiecej w tym czasie będę miała druga IUI :)

    Kuchcinka dla Ciebie wszystko , choćbym miała se te dwie kreski narysować ;)

    Viola999, Wojcinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak: najpierw do 14 d.c czekanie na owu (przyjdzie, nie przyjdzie?). Potem czekanie przez kolejne 12/14 dni na test. Następnie znów na @. I znów 14 dni...to jest nieludzkie.

    Viola999 lubi tę wiadomość

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    Dziewczyny wiem ze to moze nie jest miejsce na to ani czas ... Ale mowilyscie ze ciezarowki maja tu zostac i wam nie jest przykro kiedy cos dodajemy.
    Chcialam napisac ze naprawde jestem baardzo szczesliwa :-) mimo wczorajszego pogrzebu mam wrazenie ze unosze sie nad ziemia, mam nadzieje ze kazda z was bedzie mogla poczuc to co ja najszybciej jak sie da! Kazda z was na to zasluguje i ja trzymam za was wszystkie kciuki bo to jest cos cudownego, nosic pod sercem malego czlowieczka :-* juz na swieta zycze wanm wszystkim dwoch pieknych kreseczek!!! Albo nawet wczesniej, kiedy ktora pragnie :-)
    Od grudnia tak kreseczki polecą, że serwer od zdjęć będzie zablokowany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 15:10

    Viola999, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasza wrote:
    A tak: najpierw do 14 d.c czekanie na owu (przyjdzie, nie przyjdzie?). Potem czekanie przez kolejne 12/14 dni na test. Następnie znów na @. I znów 14 dni...to jest nieludzkie.
    Powiem Ci to, że niesamowicie niesprawiedliwe.. że tak długi okres musimy czekać..
    Człowiek się programuje na odpowiednie etapy i ma swoje wzloty i upadki a wszystko to skupione na owulacji, jej braku i póżniej nadchodzącej @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasza wrote:
    Bo to nie tak powinno się odbywać. Naturalnie powinno być tak: jeżeli kobieta nie zachodzi to organizm powinien to tak zorganizować aby z automatu przychodziła @, a po niej odrazu owu. Albo najlepiej jeden dojrzewający pęcherzyk za drugim wydostający się w regularnych odstępach czasu do skutku (do zapł. i zagnieżdżenia z sukcesem). Co to ma być to całe czekanie po min.3tyg.do kolejnej szansy. A w dniu zapł.kom. co najmniej czerwona kropka na czole na znak, że udało się.
    Niestety natura jest paskudna.. juz sam fakt ze w miesiacu jest tylko jeden dzien kiedy moze dojsc do polaczenia sie komorki z plemnikiem... Masakra :-/

‹‹ 564 565 566 567 568 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ