X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney trzymam kciuki!!! Będzie dobrze!!!

    Stokrotka_25
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    Toonney trzymam kciuki!!! Będzie dobrze!!!


    Dziekuje

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney a gdzie podchodzisz do iui? Jak mogę wiedziec??

    Stokrotka_25
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    (...) i przepraszam ze sie tak rozpisałam.

    Nie przepraszaj, po to tu jesteśmy aby się wspierać :)

    Witaj na pokładzie Stokrotko :)

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    Ehh...zazdroszcze tym kobietom, którym udaje się wtedy kiedy sobie zaplanują...

    Ja też zazdroszczę bardzo. Sama kiedyś myslalam, że też bedę taką szczęściarą.

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Melodia wszystko mozliwe ze owu byla juz... Jestem ciekawa co Ci wyszlo z tego wczorajszego zegnania :-) Jak Ci sie uda to ja mojego meza spakuje, haha, niech chociaż do mamy pojedzie, a co!

    HA ha dobre by to było.
    Ładnie się żegnaliśmy :) czy będzie z tego owoc zobaczymy. Chociaż ja z miesiąca na miesiąc tracę nadzieję na powodzenie.

  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najgorsze sa wścipskie pytania, kiedy, na co czekamy...ehhh... juz przeciez masz 26 lat, ile możesz czekac??? teraz idą swieta i znowu to same wymijające odpowiedzi...

    Stokrotka_25
  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    HA ha dobre by to było.
    Ładnie się żegnaliśmy :) czy będzie z tego owoc zobaczymy. Chociaż ja z miesiąca na miesiąc tracę nadzieję na powodzenie.


    Melodia nie trać nadziei, wiem że cieżko,ale zobaczysz jeszcze usłyszymy to magiczne mamo.

    Stokrotka_25
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney cieszę się. :) Powodzenia na iui.

  • Niedoczynna M. Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 - Ty 26, a ja już 29... Młodsza siostra rodzi za 5 tygodni, a ja nic... I też ciągłe pytania: kiedy, czy może już... A najgorsze jest to, że nie nawet nie ma z kim o tym pogadać :(
    Brak zrozumienia i ciągle powtarzany tekst "będzie dobrze". Powoli tracę wiarę...

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 88
    Symfolic, wit. D, wit. E, Cefasel 100 nutri
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    A najgorsze sa wścipskie pytania, kiedy, na co czekamy...ehhh... juz przeciez masz 26 lat, ile możesz czekac??? teraz idą swieta i znowu to same wymijające odpowiedzi...

    O wiem cos o tym! Masakra.....

  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    Melodia nie trać nadziei, wiem że cieżko,ale zobaczysz jeszcze usłyszymy to magiczne mamo.

    Boję się jednak, że za długo czekałam na powieszenie naszej rodzinki :(

  • STOKROTKA 25 Koleżanka
    Postów: 75 13

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w moim otoczeniu tez nie mam z kim porozmawiać, z dobrych znajomych to albo ciąża(i weź tu szczerze pogratuluj...) abo małe dzieci, i tak ciezko sie o tych sprawach rozmawia jak Cię druga strona nie rozumie... A co do czekania, miałam taki dość długi okres jak co noc śniło mi sie albo ciąża albo dziecko, to juz było nie do zniesienia...ale jak zaczełam chodzic do Parens to to ustąpiło a teraz kupujemy z mężem psa, pięć lat Go o to prosiłam i wkońcu sie zgodził.

    Stokrotka_25
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Juz po usg endometrium 7.5mm, prawy pecherzyk 17.5mm a lawy 13mm :) dostalam dzis ovitrelle jutro iui owu powinno byc do 48h od podania zastrzyku :) wiec pecherzyki jeszcze podrosna, Za tydzien we wtorek sprawdzamy poziom progesteronu:) I Za dwa tygodnie (chic lekarz mowil ze Za 1.5tygodnia) moge testowac ;)
    Brawo!Toonney piekny pecherzyk wychodowalas :-D Oby teraz wszystko poszlo po Twojej mysli ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    HA ha dobre by to było.
    Ładnie się żegnaliśmy :) czy będzie z tego owoc zobaczymy. Chociaż ja z miesiąca na miesiąc tracę nadzieję na powodzenie.
    Melodia nie trac czasu na tracenie nadzieji ;-) Nastawienie psychiczne tez ma znaczenie. Ja popijam ziola ojca sroki, które jak wyczytalam trzeba pic "z wiara". Po za tym teraz mamy czas staran. Jak znowu przyjdzie @ to pozwole Ci sie posmucic ;-) Ba,nawet moge z Toba zaplakac (bo i do mnie w tym czasie przyjdzie) ;-)

    Melodia__84 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Melodia nie trac czasu na tracenie nadzieji ;-) Nastawienie psychiczne tez ma znaczenie. Ja popijam ziola ojca sroki, które jak wyczytalam trzeba pic "z wiara". Po za tym teraz mamy czas staran. Jak znowu przyjdzie @ to pozwole Ci sie posmucic ;-) Ba,nawet moge z Toba zaplakac (bo i do mnie w tym czasie przyjdzie) ;-)

    Fajnie piszesz kobieto :)
    Ok nie tracę nadziei, chodź nadzieja matką głupich ale jak by nie było każda matka kocha swoje dzieci :)

    Oby tylko małpiszon do nas nie przyszedł. Nie lubię małp :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    Toonney a gdzie podchodzisz do iui? Jak mogę wiedziec??


    Leicester Fertility Centre

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodia__84 wrote:
    Toonney cieszę się. :) Powodzenia na iui.

    Dziekuje

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Brawo!Toonney piekny pecherzyk wychodowalas :-D Oby teraz wszystko poszlo po Twojej mysli ;-)


    Oby wszystko sie udalo :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA 25 wrote:
    Tak w moim otoczeniu tez nie mam z kim porozmawiać, z dobrych znajomych to albo ciąża(i weź tu szczerze pogratuluj...) abo małe dzieci, i tak ciezko sie o tych sprawach rozmawia jak Cię druga strona nie rozumie... A co do czekania, miałam taki dość długi okres jak co noc śniło mi sie albo ciąża albo dziecko, to juz było nie do zniesienia...ale jak zaczełam chodzic do Parens to to ustąpiło a teraz kupujemy z mężem psa, pięć lat Go o to prosiłam i wkońcu sie zgodził.
    Jezeli ktos sam sie nie staral o dziecko to tego nie zrozumie. Nam pierwsze dziecko wyszlo w pierwszym cyklu... Z drugim wydawaloby sie,ze bedzie hop siup, wystarczy zaplanowac kiedy... No niestety. Dwa lata temu to ja pocieszalam kolezanke ktora sie starala, ale dopiero teraz widze co tak naprawde czula :-( Zycie lubi uczyc nas pokory. Ale dziewczyny , kiedy w koncu sie uda, to radosc bedzie po tysiackrot wieksza niz bysmy sie nie staraly.

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ