X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba jednak przeziębienie bo zaczęło mnie boleć gardło ;/ więc pewnie nic z tego

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ale widzę, że niewielka jest różnica czasowa między nami, tylko jak mówisz, że masz nieregularne to ciężko będzie trafić kiedy powinna być @. A masz długie cykle raczej czy szybciej przychodzi? ja miałam wcześniej nieregularne ale to była kwestia 2-3 dni i raczej zawsze wcześniej niż później, dlatego jak była później to wariowałam. Dzisiejsza temperature o d..pe potłuc bo nie spałam pół nocy i wstałam już o 4 :/
    Jeżeli się udało to wracam na Jasną Górę z podziękowaniem i prośbą za Was dziewczynki kochane! uda się! :*

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Kasia dzięki za optymizm! Powiem Wam kochane że mój mąż bardzo do tego podchodzi ostrożnie i z dystansem, ale sam powiedział że widać cień gołym okiem bez gimnastyki pod lampą hihi


    Mój mąż tak samo podchodzi, mówi, żebym się z niczym nie nakręcała....
    Oni mają się fajnie- potrafią się tak zdystansować, żyją normalnie, a my? :(

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa mnie też mega boli gardło, mam jakby gulę jakąś i zgaga mnie pali ale czytałam że to częsty objaw ciąży! Spokojnie! póki nie ma @ jest nadzieja :)
    Dzisiaj nawet powiedziałam mimowolnie mojej współpracowniczce że mam zgagę to powiedziała że ona miała całą ciążę, a ja się zaśmiałam bo w końcu sama podejrzewam, że jestem.. Może coś z tym jest! Podobno to przez ucisk na narządy itd.

    Patkaaa lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Kasiu, ja powiedziałam mojemu że on nigdy tego nie zrozumie i żaden facet nie pojmie przez co przechodzi kobieta jak czuje, że dzieje się coś innego niż co miesiąc...

    Chociaż dzisiaj nie mógł zasnąć jak zobaczył nad ranem ten cień, a ma wolne i mógł spać do 9 hihi a wstał o 4 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 09:55

    Kasia1987, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kompletnie no potrafię na to wszystko patrzeć z dystansem strasznie się denerwuje stresuje i nie wiadomo co jeszcze ilekroć się uspokoję to nie trwa zbyt długo a mój oczywiście pełen lajt co ma być to będzie aż mnie tym doprowadza do szału. Jak mu oznajmię w końcu że się udało to pewnie reakcja będzie na zasadzie - no przecież chciałaś.

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja mam od 31-36 dniowe cykle. Ostatnio bliżej 31-32 dni na szczęście.
    Więc u mnie dzisiaj 24 dzień cyklu czyli @ powinna przyjść jakoś za tydzień z hakiem...
    U Ciebie pozytywnie wygląda po 1 plamienie po 2 spadek krótki tempki, bo i to i to może świadczyć o zagnieżdżeniu. U mnie takich rzeczy nie było, tylko tempka leci stopniowo w górę jak widzisz.



    45dd40529941c54df1d583ab9a600c47.png


    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może dopiero będzie się rozpychać dzidzia? nie wiadomo kiedy było zapłodnienie, a czas zagnieżdżenia też się waha! :) Miej nadzieję! :)
    Patkaaa ja nawet mu powiedziałam, że jak się dowiem że jestem to on się dowie ostatni jako niedowiarek hihi jak będzie brzuch :D
    Ale to było wczoraj a dzisiaj już nie wytrzymałam

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, ale mentalnie byłam z wami cały czas :)
    To nadrabianie nowych postów to jak kurs szybkiego czytania :)

    Mój M. chyba widział że już coraz bardziej się wkręcam i przeżywam te starania o bobo. Że zaczynam żyć od jednego do drugiego objawu ciąży, owulacji czy innego czegoś.
    Tak więc zrobił mi niespodziankę na Walentynki i zabrał mnie na 3 dni na wycieczkę do Oslo. I dzięki mu za to! Bo nie było czasu na myślenie o sluzie szyjce czy temperaturze Wróciłam do stanu równowagi, czego też wam wszystkim życzę :)

    Kasia1987, o.n.a., Allmita, Gaduaaa, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia i bardzo dobrze zrobił, bo niestety zakrawa to o paranoje ja jeszcze tydzień i się dowiem czy dalszy czas zamartwiania, obserwacji czy może jednak jakaś niespodzianka, a Ty teraz na jakim etapie cyklu jesteś ?

    Kasia1987, Tissaia lubią tę wiadomość

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 mam nadzieję, że się udało ja już nad tymi objawami nie panuję nie wiem co jest do czego zgubiłam się pozostaje mi czekać.

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, współczuję tym z Was, które zamiast 2 kresek, doczekały się @... Wiem, że rozczarowanie jest wielkie... Ale głowy do góry!!!!
    A za te, które jeszcze @ nie xobaczyly, trzymam mocno kciuki. W końcu któraś musi zajść w tym mięs!!! ;)

    Sylwia91, Kasia1987, Tissaia lubią tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie drugi dzień plamienia ( wczoraj zobaczyłam pierwszy raz wieczorem) do tego wysoka temp. od 4 dni , wczoraj to już w ogóle, a dzisiaj ból gardła więc chyba sobie wmawiam te wszystkie objawy na ciąże a to po prostu zbliża się @ i przeziębienie.

    No liczę na to, że ten miesiąc chociaż dla jednej będzie szczęśliwy.

    WALKA TRWA WALCZYMY DALEJ I SIĘ NIE PODDAJEMY, BO BĘDZIEMY MIEĆ NAJWSPANIALSZE DZIECI I TYLKO TO SIĘ LICZY.

    Kasia1987, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze wspieram te ktore zyja staraniami. Ja ciesze sie ze potrafie die zdystansowqc,bo jestem pewna ze wyladowalabym w psychiatryku odliczajac godziny I sprawdzajac wszystko po 10tazy.

    Pamietam ze starajac siw o dziewczhby, kazdy cykl konczacy sie @ byl poprzedzony tysiacem objawow ktore dla mnie byly tymi ciazowymi, a jak naprawde zzaszlam to okazywalo sie ze przed terminem zadnych objawow nie doswiqdczylam. Paranoja totalna.


    Sylwia91 jesli jest cien kreski to znacxy ze hcg jest w moczu bez tego nie ma mozliwosxi by test pokazal kreske. A jak jest hcg to znaczy ze zarodek to hcg wytwarza. Pomyslego testowania w takim razie za kilka dni !

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:

    Almita, na testach owu jest napisane, ze nie można 3 h wcześniej pić. Może dlatego też nie wychodzą... Ale nic się nie martw. Powiem szczerze, że one wychodzą jak chcą ;/ Też kilka razy nie "trafiłam", a gin mówił, ze owu była.

    Ja się teraz "przerzucam" na śluz.. Pewnie dalej będę testy robiła, ale napro się opiera na śluzie, więc się staram stosować. Jedyne co, to stwierdzam, że to nie takie łatwe z tą napro. Tutaj jest moim zdaniem za mało opcji do zaznaczania, ale w napro to juz przesada. Często się cały dzień zastanawiam co ja mam tam wpisać.. Serio.
    Mam nadzieję, że po wizycie u "nauczyciela" wszystko będzie jasne...

    no na moich pisze-2h,ale ja na przyszłosc zrobie 4 h przerwy...;)co do śluzu-to ja obserwuje, zapisuje-i faktycznie się zmienia...no i T tez mierze...z szyjka odpuściłam-znaczy badam ale nie wpisuje-bo nie kumam jej do konca

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa, dokładnie tak jest. Bo z czasem ta chęć posiadania bobasa zaczyna się zamieniać w paranoję albo jakaś obsesję. Ważne żeby mieć coś co pozwoli oderwać myśli od tego tematu, choć na chwilę.

    Ja jestem teraz kilka dni przed owulacja.
    Moje cykle mają ok 26 28 dni. Ja podziwiam te z was które mają po 30 i więcej dni za cierpliwość. Niby to tylko kilka dni rocznicy ale sama wiem jak te dni potrafią się masakrycznie dluzyc :(

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie zaczelam plamic, takze odpadam w tym miesiacu prawdopodobnie. No Nic kolejnh cykl, kolejne mozliwosci. Zastanawiwm sie nad zakupem monitora cyklu, chyba zakupie sobie jak tylko @ sie rozkręci.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów owlacyjnych.. To ja kiedyś użyłam naraz dwóch różnych testów owy. I jeden pokazywał dwie grube kreski a drugi niby lepszy i droższy z tego samego moczu pokazywal negatywny wynik. I bądź tu mądry człowieku i pisz wiersze :)
    Tak jak piszecie nie ma co tylko na tych testach polegać, warto badać pozostałe objawy

    Allmita lubi tę wiadomość

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na czym bazuje test owu? Co musi sie wydzielać? Kurczę nigdy nie miałam z tym stycznosci.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eveli_na obyś miała rację! Wiesz ja to wszystko wiem, ale wolę sobie powtarzać że to jednak negatyw póki nie zobaczę wyraźnie!
    Już dwa razy tak mocno przeczuwałam a potem był płacz! Modlę się żeby sie udało mnie i Wam wszystkim. Ja na pół roku odpuściłam i nic nie sprawdzałam ale jak po tym czasie pierwszy raz się spoznila @ to znów zaczęłam spr

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ