Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Nats a jakie masz normalnie cykle? wiesz wszystko jest mozliwe ale ja mam kreske na testach owu zawsze (testowalam wczoraj i dwa dni temu)- taka naprawde dosc wyrazna.. a to nie owulacja..i w zeszlym cyklu w drugiej fazie cyklu tez mialam rozciagliwy a nie bylo owu..



    jezeli masz dlugie cykle to moze i owu
    wiec rzucaj sie na chlopa :D
    No cykle mam w sumie różne od 29 do 36 dni. Raz w życiu zderzył się 42 dni, ale to było dawno :P
    Eee pewnie sobie wkrecam, ale na chłopa się rzucić nie zaszkodzi :)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wstawic zdjecia z zapodaj?:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 15:02

  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    jak wstawic zdjecia z zapodaj?:/

    Krecha z dnia kiedy masz owu jest naprawdę konkretna :)


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na innych testach, chyba prolamed nigdy nie mialam takiej mocnej, wiec dla mnie testy one step to bomba! :D

    powinni mi zaplacic za reklame :P :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 15:09

    Nats lubi tę wiadomość

  • Tinuviel Przyjaciółka
    Postów: 83 44

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Dziewczyny,
    tak czysto teoretycznie czy możliwa jest owulka w 30 dniu cyklu??
    Bo nic nie kumam. Teraz zrobiłam test i ledwo widoczna kreseczka.
    A przy siusianiu było tyle śluzu rozciągliwego jak nigdy.
    No i dzisiaj tempka mi poszła do góry.
    Dziwny twór ze mnie chyba...
    Slyszalam ze testy owulacyjne Mogadishu byc pozytywne na początku ciąży

    Nats lubi tę wiadomość

    20070929580114.png
    bd061c599e473310a95fd01adee4bb49.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinuviel wrote:
    Slyszalam ze testy owulacyjne Mogadishu byc pozytywne na początku ciąży
    Nie nie U mnie to na pewno odpada :D na 100%
    Ale podobno niektórym wychodzą w ciazy pozytywne testy owu.

    3500 g 54 cm <3
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko babeczki..

    Widzę że na tapecie sluz gluty i testy.. Już gluta nie piję.. Teraz ziółka.. Tylko do kiedy je pić?? Te na 2 fazę..

    Kutwa.. W niedzielę zamówiłam testy ciążowe na allegroszu poleconym priorytetem no i firma gwarantowała wysyłkę w poniedziałek rano.. Podobno wysłali ale numeru nadania przesyłki nie wysłali.. Dzwonię więc się dowiedzieć jak to jest.. Poszukam i oddzwonię do Pani.. I tak minął wieczór i poranek.. Heh.. Zaufaj tu komuś..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a mialyscie badany hormon LH? to nie jest drogie i warto zrobic..a ja teraz tak sobie mysle, ze mi on wyszedl dwa razy wysoko ale w normie - moze dlatego mam wiecznie kreske?

    mozna go badac w kazdym dc


    EDIT: ale tak jak Sylwia mowila, ona miala slabe kreski a teraz ma suuuuper groszka :) wiec kazda z nas ma inny poziom LH..a jak ktos ma za malo tsh moge oddac :D ile chcecie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 15:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Waldulina! ziolkana druga faze cyklu pij ile sie da! to tylko ziolka no i wzmacniaja progesteron - wiec groszek bedzie mialm ekstra miejscowke na zagniezdzenie :D a jak zobaczysz dwie kreski to wtedy moze ziolka na ciaze - jak sa takie?

    ale tak mysle, ze progesteron jest i w drugiej fazie i w ciazy potrzebny..to pilabym caly czas..



    EDIT: piers do przodu, dzwon i walcz! ochrzan ich!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 15:24

  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prąd mi kurde zabrali :/ akurat wtedy kiedy chciałam na spokojnie se z Wami popisać :/ Niech już go oddają! ;) Pisanie na tel. to ni ma to samo :/


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    https://zapodaj.net/fbe3961088b12.jpg.html

    mi takie wychodza praktycznie codziennie (ta jest chyba z ok 7dpo)


    a takie mam na owu
    https://zapodaj.net/92c55f9356e07.jpg.html



    naprawde polecam testy owu one step :)

    nie chca sie pokazac zdjecia :(
    kozaczek krechy.. :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Hej Waldulina! ziolkana druga faze cyklu pij ile sie da! to tylko ziolka no i wzmacniaja progesteron - wiec groszek bedzie mialm ekstra miejscowke na zagniezdzenie :D a jak zobaczysz dwie kreski to wtedy moze ziolka na ciaze - jak sa takie?

    ale tak mysle, ze progesteron jest i w drugiej fazie i w ciazy potrzebny..to pilabym caly czas..



    EDIT: piers do przodu, dzwon i walcz! ochrzan ich!


    Spoko.. Będę pić ziółka..

    Moja puszka pepsi o smaku ziołowym wymiata.. Mówię Wam..

    Ze mną się nie zadziera.. Ten Pan już to wie.. Dziad jeden..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:

    powinni mi zaplacic za reklame :P :D
    dokłądnie tak! hahaha

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadukaa mam jedno pytanie, kiedy stwierdzono u Ciebie Hashi?
    przez staraniami o drugiego synka czy teraz niedawno?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waldus - wyobrazilam sobie ciebie z ta puszka :D a tam w srodku ziolka :D

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Gadukaa mam jedno pytanie, kiedy stwierdzono u Ciebie Hashi?
    przez staraniami o drugiego synka czy teraz niedawno?
    zaraz jak urodziłam drugiego synka :)
    ale podejrzewam że wcześniej to u mnie było tylko nie zdiagnozowane :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2016, 15:44

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula1986 wrote:
    Prąd mi kurde zabrali :/ akurat wtedy kiedy chciałam na spokojnie se z Wami popisać :/ Niech już go oddają! ;) Pisanie na tel. to ni ma to samo :/

    Zgadzam się że pisanie na tel.... to nie to samo.... A teraz jak wróciłam do domu i chcialam przesiąść się na komputer to nie mam Internetu... kurde no :/ i znowu na tel.... :P

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie opier....faceta.. Mówi mi że płatność wpłynęła wczoraj i wczoraj zaksięgowana a wysłana dziś rano.. No więc mówię że zamówiłam u niego tylko dlatego że było w aukcji napisane że wysyłka w tym samym dniu.. A ten że wysyłka była szykowana w niedzielę.. Proszę więc o numer przesyłki a ten do mnie że nie ma bo on się tym nie zajmuje... Kutwa... I nie denerwuj się tu człeku.. Niech się koleś wali..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Właśnie opier....faceta.. Mówi mi że płatność wpłynęła wczoraj i wczoraj zaksięgowana a wysłana dziś rano.. No więc mówię że zamówiłam u niego tylko dlatego że było w aukcji napisane że wysyłka w tym samym dniu.. A ten że wysyłka była szykowana w niedzielę.. Proszę więc o numer przesyłki a ten do mnie że nie ma bo on się tym nie zajmuje... Kutwa... I nie denerwuj się tu człeku.. Niech się koleś wali..


    Daj adres do dziada. Naslemy na niego Gang Jajników :P

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Właśnie opier....faceta.. Mówi mi że płatność wpłynęła wczoraj i wczoraj zaksięgowana a wysłana dziś rano.. No więc mówię że zamówiłam u niego tylko dlatego że było w aukcji napisane że wysyłka w tym samym dniu.. A ten że wysyłka była szykowana w niedzielę.. Proszę więc o numer przesyłki a ten do mnie że nie ma bo on się tym nie zajmuje... Kutwa... I nie denerwuj się tu człeku.. Niech się koleś wali..
    i prawidłowo ^_^

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 1118 1119 1120 1121 1122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ