X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka ja tez mam dola :( nie dosc ze zaczynam tracic nadzieje na sukces w tym cyklu to moj maz tak strasznie mnie zasmucil..:( tylu rzeczy nie docenia :( lecialam po pracy zalatwic tyle rzeczy ze jak przyszlam to padlam ze zmeczenia a on zly ze obiadu dzis nie chce przez to robic...... Robie dziennie, sniadania do pracy tez ma porobione... Ech ale mam zal do niego ;(

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Patkaaa takie niedyskretne pytanie :) ile masz lat bo kojarzenia z różnych tematów że chyba ok. 20 ;)
    25

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff po gorącej kąpieli mi troche lepiej.

    Gaduaaa czyli co startujesz z nowa energia? :D super!

    Sylwia91, Gaduaaa lubią tę wiadomość

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Patka ja tez mam dola :( nie dosc ze zaczynam tracic nadzieje na sukces w tym cyklu to moj maz tak strasznie mnie zasmucil..:( tylu rzeczy nie docenia :( lecialam po pracy zalatwic tyle rzeczy ze jak przyszlam to padlam ze zmeczenia a on zly ze obiadu dzis nie chce przez to robic...... Robie dziennie, sniadania do pracy tez ma porobione... Ech ale mam zal do niego ;(

    Przepraszam za wylewanie moich żali ale po prostu wydaje mi się że cokolwiek chce, jakikolwiek plan realizuje to wszystko lega w gruzach. Ja już nawet nie mówię nic mojemu o niczym bo znowu będzie mówił że po co się przejmuje także rozumiem co czujesz...

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4525

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia mój też czasami ma humory... Będzie dobrze! Wiesz faceci z zasady są mało domyślni i mniej wrażliwi od nas. Nie bierz może tego wszystkiego do siebie, a z drugiej strony wiem że może to być przykre... Masz nasze wsparcie, solidarność jajników ;)

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    25

    To pamiętaj że jesteś mloda, a to zwiększa szansę na powodzenie ;) tym czyli wiekiem motywuje mnie moja gin

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1987 przytulam. Faceci czasem tak maja.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4525

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eveli_na u mnie też po gorącej, w końcu mnie przestało telepać ;)

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    To pamiętaj że jesteś mloda, a to zwiększa szansę na powodzenie ;) tym czyli wiekiem motywuje mnie moja gin
    Też to gdzieś słyszałam haha

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4525

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa od tego to forum żeby właśnie wylewać swoje żale :) jedne pocieszają drugie i jakoś to leci ;)

    Patkaaa lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Patka ja tez mam dola :( nie dosc ze zaczynam tracic nadzieje na sukces w tym cyklu to moj maz tak strasznie mnie zasmucil..:( tylu rzeczy nie docenia :( lecialam po pracy zalatwic tyle rzeczy ze jak przyszlam to padlam ze zmeczenia a on zly ze obiadu dzis nie chce przez to robic...... Robie dziennie, sniadania do pracy tez ma porobione... Ech ale mam zal do niego ;(
    Faceci tak mają. Ja robie codziennie obiady na wieczór A on wstawia dla siebie ziemniaki. Jak poprosiłam żeby zrobił kawę bo ja zmęczona A on wolne Dziś miał to usłyszałam że przecież on obiad robił:)

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa odpowiedz mi...

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia o widzisz to tak jak inie :)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Patkaaa odpowiedz mi...
    Pytasz który to tylko za chwile będzie 10 miesiąc...

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4525

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie miłego wieczoru! Ja umieram z głodu więc lecę na kolację i może nawet jest szansa że ta noc będzie przespana, bo dwie poprzednie były wyjęte z życiorysu :/ do jutra!

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia dobrej nocy! :) ja chciałam obejrzeć wojewódzkiego ale ten mi nie trybi.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Faceci tak mają. Ja robie codziennie obiady na wieczór A on wstawia dla siebie ziemniaki. Jak poprosiłam żeby zrobił kawę bo ja zmęczona A on wolne Dziś miał to usłyszałam że przecież on obiad robił:)

    Ja też tak mam z mężem... Niestety. Jak ja robię herbatę to pyta czemu mu kawy nie zrobiłam. To ja mówię że on jak kawę robi to nigdy nie pyta czy też chcę... Ale są gorsze sytuacje... Kiedyś mój własny mąż w złości oczywiście powiedział że mnie zniszczy zgnębi... Takie słowa bolą bardziej niż cokolwiek.. Czasami mam wrażenie że wszystko się toczy wokół niego.. Ale kocham go i wszystko sobie organizuję tak by on był zadowolony albo żeby mu pomóc.. I żadnej wdzięczności. 2 lata temu otworzył firmę i projektuje i zakłada ogrody. Ja też tam zapierniczam. Zapłaciłam za to dyskopatią.przerzucałam ziemię i się przeciązyłam. Zaraz następny sezon i znając życie dopóki nie zajdę to dalej będę pracować ale do łopatki już nie pójdę.. Masakra. W zeszłym roku akurat w rocznicę ślubu kończylismy bardzo duże zlecenie i mąż obiecał że pojedziemy gdzieś na któryś weekend.. Ale to było tylko takie gadanie bo do tej pory nie znalazł na to czasu.. Heh...

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory musiałam....

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Pytasz który to tylko za chwile będzie 10 miesiąc...
    Nie nie kochana... Pisałaś coś o pustych jajkach.. Pytałam czy sugerujesz że te moje mogą być puste?? Bo się nie znam...

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu się rozpisałyście, nadrabiałam wasze posty chyba z pół godz :D
    Dziewczyny tak to już jest z tymi naszymi facetami. Czasami mam wrażenie że my i oni żyjemy w innych światach. Mój też wychodzi z założenia "co ma być to będzie". A ja czasami chciałabym dopomóc szczęściu. Facetowi się nie przetłumaczy :/

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ