X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ja teraz zastanawiam się nad inseminacja. Myślisz że warto? czyli W waszym przypadku ta insulina jest przeszkodą? jest coś jeszcze?
    wiesz co zależy jaki macie problem , mówia że robi się jak jest słabe nasienie, albo jak jest wrogość śluzu szyjkowego.wtedy sie omija barierę.

    my mielismy mimo że nic nas nie dotyczyło raz na NFZ raz odpłatnie. i mimo wspomagaczy nie udało się. Nie wiem jak to działa wiem ze 3 razy inseminacja i nie ma sensu dalej robic starata czasu... tak mówi mój gin.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybaczcie nie przewertowałam całego wątku nie wiem z czym sie zmagacia obiecuje w weekend nadrobić żeby nam sie lepiej rozmawiało:)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    Hmm, Martamarta, a ten conceive to na receptę? I jak się go stosuje?
    Może też "zapodam" mojemu...
    p.s. a olej z wiesiołka to Ty stosujesz, tak?

    Bez recepty, zamówiłam z apteki internetowej duża tubke. My gonakladamy w trakcie serduszkowania to taki lubrykant.
    I is tygodnia biorę olej z wiesiołka, ale jak narazie to nie zauważyłam dużo więcej śluzu.


  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    Ja dziś "poszalałam" w aptece i kupiłam wit.c, folik, mace, flegamine, mucosolvan, L-karnitynę, pyłek pszczeli a jutro jeszcze Salfazin (zamówiony) i się będziemy "faszerować" i duuuużo pić.... (oczywiście wyłączjąc % :P
    Mam też pepsi w domu, więc przed serduszkowaniem będę "podstawiać" mojemu szklaneczkę..
    Jak mój zobaczy ilość tych leków (a kilka tam juz bierze), to chyba stwierdzi, ze zwariowałam :P

    Wiem, wiem, bez przesady, ale skoro to bez recepty, to przy normalnym dawkowaniu nie powinno zaszkodzić..a może pomoże... :P

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria U nas to jest wszystko. Niedoczynność tarczycy I wysoka prl. W dodatku mąż ma mało plemników i dużo leukocytów W nasieniu i to musimy jeszcze wyjaśnić robiąc posiew. Jeszcze miałam hsg ale wynikU nie znam. może jutro coś się dowiedzieM .

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja wymyśliłam nowa teorię... Skoro najszybciej zachodzą te, które nie chcą.. nie myślą o tym i źle (względnie normalnie)się idżywiają.... To może ten cały stres przed ciążą i obawa przed posiadaniem dziecka jest "ciążogenna" i wtedy wszystko się "odblokowuje" jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...
    Bo jakoś mi suę wierzyć nie chce, że te co "wpadły" wszystkie taki zdrowe jak ryby, a faceci niby jak rumaki... Jakby ich zbadać(tak jak my to robimy), to pewnie też u co 2 osoby by były jakieś nieprawidłowości :)
    Problem jest tylko jeden... Jak to zrobić, żeby nie chcieć ...;D
    Heh,, to tak na "rozładowanie" przed snem :)
    Miłej nocy Kobietki :)

    MMM2016, Tissaia lubią tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś W tym jest o.n.a... Fajnie by było tak wpaść

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś ludzie nie robili badań I zachodzili W ciążę. mieli po 5....6 dzieci A teraz? temat do przemyśleń. Lektura do łóżka. Miłej nocy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 23:41

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana1122, nie mów, że fajnie... Ty powinnaś być przerażona ... :D hihi

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... 30 dc, 12 dpo, wysoka tempka i ... Test negatywny. Bardzo smutno zaczynam ten dzien...:(

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 - spokojnie. Powtórz test jutro albo zrób betę. Pamietaj, że nie każdej test wychodzi pozytywnie w 30 dc.
    Głowa do góry!

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. chyba jednak nie da się zrobić tak, żeby się nie chciało. Ja niby swojemu mężowi mówię, że już sobie odpuszczam, bo i tak nic z tego pewnie nie będzie, to gdzieś w podświadomości to tkwi. Ale przynajmniej to co mówię wpływa pozytywnie na niego, jak ma poczucie, że nie ma takiego ciśnienia.
    A co do tych którzy nie chcą, to moja przyjaciółka, która nigdy nie chciała dzieci, jak tylko gdzieś w głowie jej błysnęło, że mogłaby zajść w ciążę (ale tak za rok), miesiąc później miała pozytywny test. Cóż los jest złośliwy

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybybto było proste powiedzieć nie chce co będzie to będzie to miałaby już 5 dzieci :D
    Nie rozumiem właśnie jak kiedyś kobiety od tak zachodziły i maloi która miała problemy albo o nich nie wiedziala, może one rzeczywiście nie myślał o tym i było! Nie truły się antykoncepcja i hormonami

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Dziewczyny... 30 dc, 12 dpo, wysoka tempka i ... Test negatywny. Bardzo smutno zaczynam ten dzien...:(
    Nic straconego jeśli nie masz plamien ani @ znaciskam kciuki &

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    środowisko nie było też tak zanieczyszczone, czy dawniej słyszało sie o alergiach? nietolerancjach np. laktozy czy glutenu?
    Poza tym dawniej nie było komputerów i tv i małżonkowie inaczej spędzali wieczory :P

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ - coś w tym jest.....

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, nic się nie martw, wszystkie trzymamy kciuki. A najważniejsze, to się nie nastawiać, bo to dodatkowe nerwy... WIem coś o tym, bo sama nad tyloma testami już ryczałam.. Teraz chyba mi już łez brakło :(

    Co do alergii i chorób, to mi się wydaje, że one zawsze były, tylko ludzie nie wiedzieli, ze je mają, więc się nie "truli" i nie wyśleli o tym na okrągło (chociażby, ze trzeba wziąć jakiś lek, czy iść do lekarza). Każdy "coś" tam miał, ale myślał, że tak ma byc i żył normalnie. A im mniej stresów i przejmowania, tym lepiej dla organizmu i zdrowia psychicznego..Teraz się takie wielkie "boom" zrobiło na wynajdywanie chorób, no a jak wiesz, ze z Tobą coś nie tak, to od razu psychika siada.. ech..

    A co do mnie i mężlulka, to podjęliśmy decyzję i ... zapisałam nas na spotkanie Napro... Już długo o tym myślałam i chyba to jest ten czas. Wiem, ze tu na "of" też jest taki temat i trochę poczytałam jak dziewczyny się na to zapatrują. Pierwsze spotkanie jest darmowe, więc pójdziemy z badaniami i zobaczymy co nam powiedzą i czy to dla nas. Najbardziej mnie przerażają koszty (jak wszędzie), no ale sie zobaczy..
    Któraś z Was miała z "tym" do czynienia? :)

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, dziewczynki! Jestem podjarana jak głupia... Wczoraj o godzinie 23:55, w dniu i w godzinę moich urodzin dostałam okres (pierwszą plamka na papierze). Tak symbolicznego okresu w życiu nie miałam. Nowy rok - nowe możliwości. Zaczynamy stymulację letrozolem :) Błagam, trzymajcie za mnie kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 14:09

    23cs
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PanaKotka - kciuki trzymam w ciemno tylko nie zrozumiałam Twojego posta.
    Przepraszam, jeśli czegoś nie doczytałam i teraz pytam.....
    Cieszysz się z tego pseudo okresu? Czy raczej nie?
    Na czym polega stymulacja lektrozolem?

    Pozdrawiam

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Kitek85 Koleżanka
    Postów: 59 21

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem tutaj nowa. Z mężem staramy się o dziecko 8 mies.. Na razie bez powodzenia. Chciałabym do Was dołączyć, bo potrzebuję trochę się wygadać, a z tego co poczytałam to forum jest doskonałym miejscem na to :)

    12 cs, 31 lat, PCOS
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ