Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Postanowiłam dawkowac swoje posty powoli... zeby nie denerwować:P
    O kupach... robieniu loda itd już nie bedzie :p
    Teraz będę nudna i poważna :p
    Uważaj bo ci uwierzę ;)

    eveli_na, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Uważaj bo ci uwierzę ;)
    Chociaż poudawaj że wierzysz :p
    Ja też poudaje :D

    Kim87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzam obecność !!!!! :D

    Kasia1987, WaldhauzerM, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ;)
    Siedze z mama :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiunia :*

    Kasia1987, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Waldi wiesz co pomyslalam dzisiaj

    zaczelysmy wszystkie razem, bylo wesolo i fajnie - wiadome bylo ze czesc z nas zaciazy szybciej a czesc pozniej - i mamy sie teraz dzielic na obozy? przestac kolegowac bo ty jestes w dwupaku a ja dalej pojedyncza? bo ty rzygasz a ja chcialabym rzygac i mam ciebie nie lubic? :D tez bede rzygac kiedys nad kibelkiem (mam juz nawet awatar pasujacy)


    ok, w pewnym momencie bylo tylko o betach, mdlosciach - rozumiem, ze dziewczynom bylo przykro (mi jest przykro co miesiac jak dostane @ ale na drugi dzien juz lepiej) - i maja prawo do nowego watku - kazdy ma prawo do miliona watkow

    a moze stwierdzily, ze zaloza drugi bo nie wiem - bo flaming je wkurzal albo kto inny - kazda z nas jest inna i moze druga denerwowac - nie ma sensu siedziec na sile razem - siedzialam na dwoch bo lubilam dwie grupy... do czasu bo moim zdaniem atmosfera zgestniala i nie bedzie tak jak bylo..i jest to tylko moje przeczucie.. jak ktos chce siedziec tutaj z ciezarowkami i nieciezarowkami niech siedzi - jak komus nie pasuje niech idzie na drugi watek - jak komus ktos nie pasuje to tez niech z ta osoba sie nie meczy - niech usunie z przyjaciolek - siedzenie razem na sile nie ma sensu - zycie jest zbyt krotkie na internetowe spory - i koniec kropka


    internet jest duzy!!!! ba ogromny! :D zmiesci sie kazdy :D

    ja zostaje tutaj bo nie lubie jak jest ostro i mi tam pojedyncze osoby nie pasuja - poprostu jestesmy inne - moze jestem przewrazliwiona a moze nie - jeden lubi chleb ze smalcem, drugi jak mu nogi smierdza itp. :D wisi mi to - nie bede sobie podwyzszac prolaktyny - a niedlugo mam nadzieje dolacze na fioletowa strone mocy



    i tyle

    jeszcze dodam, ze jestem zla na siebie, ze nie wstawilam sie za dziewczynami ktore lubie tylko siedzialam cicho

    i jeszcze, ze kazdej ze staraczek na OF zycze groszka :D

    to wszystko co chcialam napisac, poczulam sie lepiej :D wiecej tego tematu poruszac nie bede i tyle



    I jak Cię tu kobieto nie Kochać? :D
    <3 <3 <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki,

    Czy któraś z Was może polecić jakiś cudowny korektor na niedoskonałości?
    Nieważna jest cena... Ma być skuteczny i kamuflować moje gulowate, wielkie, twarde, purpurowe pryszcze, które mi wyskakują każdego dnia przez burze hormonalną ;)


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula1986 wrote:
    Kobitki,

    Czy któraś z Was może polecić jakiś cudowny korektor na niedoskonałości?
    Nieważna jest cena... Ma być skuteczny i kamuflować moje gulowate, wielkie, twarde, purpurowe pryszcze, które mi wyskakują każdego dnia przez burze hormonalną ;)


    Tez o takim marzę ! :D ;)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos postu flaminga - bylo mi smutasnie jak dziewczyny ktore uwielbiam zupelnie sie nie odezwaly, wolaly schowac glowe w piasek... Przykro bardzo - dlatego dziekuje za te slowa :*

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula1986 wrote:
    Kobitki,

    Czy któraś z Was może polecić jakiś cudowny korektor na niedoskonałości?
    Nieważna jest cena... Ma być skuteczny i kamuflować moje gulowate, wielkie, twarde, purpurowe pryszcze, które mi wyskakują każdego dnia przez burze hormonalną ;)

    Mi dobrze maskuje takie rzeczy podklad z revlona. A korektor punktowy mam zwykly miss sporty. Jest ok

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem. Ogladam jakis tam program przed eurowizja jem popcorn moj smazy steki I czekam bo glodnam. A I zapomnialam.dodac popijam piwko :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A steki piwko.... rzyg....


    a ja nic. nic mi nie wchodzi... zazdro!

    Cos mi net szwankuje a chcialam sobie pogrupowac zdjecia w katalogu. jajc.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 14 maja 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie takie steki ze mieso krwiste takiego to.nawet bym sie nie czepila :d
    Chodzi mi.o steki takie ktore sa do hamburgerow

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 14 maja 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Kladys chwilowo nic mi takiego nie przejdzie. w sumie nawet woda mi nie smakuje... ;/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 14 maja 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Waldi wiesz co pomyslalam dzisiaj

    zaczelysmy wszystkie razem, bylo wesolo i fajnie - wiadome bylo ze czesc z nas zaciazy szybciej a czesc pozniej - i mamy sie teraz dzielic na obozy? przestac kolegowac bo ty jestes w dwupaku a ja dalej pojedyncza? bo ty rzygasz a ja chcialabym rzygac i mam ciebie nie lubic? :D tez bede rzygac kiedys nad kibelkiem (mam juz nawet awatar pasujacy)


    ok, w pewnym momencie bylo tylko o betach, mdlosciach - rozumiem, ze dziewczynom bylo przykro (mi jest przykro co miesiac jak dostane @ ale na drugi dzien juz lepiej) - i maja prawo do nowego watku - kazdy ma prawo do miliona watkow

    a moze stwierdzily, ze zaloza drugi bo nie wiem - bo flaming je wkurzal albo kto inny - kazda z nas jest inna i moze druga denerwowac - nie ma sensu siedziec na sile razem - siedzialam na dwoch bo lubilam dwie grupy... do czasu bo moim zdaniem atmosfera zgestniala i nie bedzie tak jak bylo..i jest to tylko moje przeczucie.. jak ktos chce siedziec tutaj z ciezarowkami i nieciezarowkami niech siedzi - jak komus nie pasuje niech idzie na drugi watek - jak komus ktos nie pasuje to tez niech z ta osoba sie nie meczy - niech usunie z przyjaciolek - siedzenie razem na sile nie ma sensu - zycie jest zbyt krotkie na internetowe spory - i koniec kropka


    internet jest duzy!!!! ba ogromny! :D zmiesci sie kazdy :D

    ja zostaje tutaj bo nie lubie jak jest ostro i mi tam pojedyncze osoby nie pasuja - poprostu jestesmy inne - moze jestem przewrazliwiona a moze nie - jeden lubi chleb ze smalcem, drugi jak mu nogi smierdza itp. :D wisi mi to - nie bede sobie podwyzszac prolaktyny - a niedlugo mam nadzieje dolacze na fioletowa strone mocy



    i tyle

    jeszcze dodam, ze jestem zla na siebie, ze nie wstawilam sie za dziewczynami ktore lubie tylko siedzialam cicho

    i jeszcze, ze kazdej ze staraczek na OF zycze groszka :D

    to wszystko co chcialam napisac, poczulam sie lepiej :D wiecej tego tematu poruszac nie bede i tyle

    Kochanie moje <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 14 maja 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem. Musiałam się wykopać póki mam siłę ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 14 maja 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Waldus czy posianie trawy (100m2), przyciecie krzakow, usuniecie kilku drzew, sprzatniecie lisci i ogolnie no zadbanie malego ogrodu jest warte 24 tysie zlotych? ;)

    ceny tutaj sa z dupy - wiec sami robimy wszystko :D


    Napisz mi priva a mój mąż Ci wyceni.. Ile drzew do przycięcis i takie tam..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 14 maja 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waldi różowy mieszka w Luksemburgu więc ceny masakryczne ma ;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 14 maja 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była przyjaciółka.. Było fajnie..

    Kim87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 14 maja 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w belgii nie lepsze ale mieszkam w apartamencie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
‹‹ 1742 1743 1744 1745 1746 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ