Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie ze pisze dopiero tak późno, intensywny dzień..przyjechałam na serduszka do wawy:-)

    Afera ogólnie obija się o to ze Margeretka naskoczyła na mnie stawiając warunek ze albo ona albo ja. Poważnie wam mowię ze nie wiem z jakich powodów aczkolwiek jak widać jakieś swoje miała.
    Starałam się zachwiać najbardziej z klasą jak się tylko dało i grzecznie się odmeldować aby nie stawiać was w niekomfortowym położeniu abyście miały wybierać albo opowiadać się za konkretną osobą.
    Nic nie mam do Margaretki ale tak namieszała ze niesmak pozostał. I tyle. Ja się wymeldowalam z tamtego wątku, większość dziewczyn wróciła tu i tak naprawdę alby krwi dalej nie psuć wypadało by po prostu zapomnieć o sprawie.
    Dziękuje wam z całego serducha za miłe wiadomości i ze mnie tu chcecie. Aczkolwiek odkopując te sprawę tylko bez sensu każdy się denerwuje. Osobiście nie czuje się urażona. Było minęło.
    Jesteśmy tu aby robić dziecia i się wspierać, czasami trochę wygadać a czasami wypić forumowe piwko do komputera i pośmiać się. Wszystkim się dogodzić nie da..
    I tym akcentem życzę wam wszystkim i każdej z osobna kolorowych snów i skoków tempki z rana( albo spodku jak kto woli)
    Jesteście wspaniałe i najlepsze!!!! Każda fajna i każda inna. I to jest piękne.

    Tuliska, Gaduaaa, nick nieaktualny, WaldhauzerM, Kim87, kozamonia, nick nieaktualny, Allmita lubią tę wiadomość

  • Milka88 Autorytet
    Postów: 3176 663

    Wysłany: 17 maja 2016, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie nie było a tutaj takie nieprzyjemności co niektórych spotkały. Ale ogólnie to nie tylko na Forum takie rzeczy. Tyle przykrości mnie spotkało przez ten rok szkolny syna, że najlepiej unikać niektórych z daleka. Sieją ploty, niestworzone rzeczy a człowiek później tym najgorszym zostaje.
    Jestem urodzona optymistką i tego będę się trzymać;) Dzięki wspólnemu wsparciu damy radę i każdej się spełni to najważniejsze marzenie :)

    U mnie od 4 dni nowy cykl tym samym nowe szanse. Dni płodne akurat wychodzą na nasz weekend majowy więc będziemy działać, a podobno wyjazdy dobrze działają na płodność;)
    Zrobiłam dziś badania hormonalne ale wyniki dopiero będą za dwa tygodnie :)

    Całuję was mocno i życzę kolorowych snów:)

    Staramy się od sierpnia 2013 roku.
    Stwierdzone:
    PCOS, insulinooporność, cykle bezowulacyjne, problemy z nasieniem (problem rozwiązany).
    20.10.2018 kauteryzacja jajników.
    wrzesień 2020 - ivf
    08.09.2020 - stymulacja 225 j.
    21.09.2020 - punkcja 16 komórek jajowych (10 zamrożonych, 6 zapłodnione)
    - 4 rozwinęły się prawidłowo (3 zdrowe)
    18.11.2020 - transfer 5.1.1 :(
    20.01.2020 - transfer 2.1.1 :(
  • Milka88 Autorytet
    Postów: 3176 663

    Wysłany: 17 maja 2016, 02:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoją drogą dlaczego dziewczyny pociekały na inny wątek? No cóż dla mnie to cały czas pozostanie niezrozumiałe ;)

    Staramy się od sierpnia 2013 roku.
    Stwierdzone:
    PCOS, insulinooporność, cykle bezowulacyjne, problemy z nasieniem (problem rozwiązany).
    20.10.2018 kauteryzacja jajników.
    wrzesień 2020 - ivf
    08.09.2020 - stymulacja 225 j.
    21.09.2020 - punkcja 16 komórek jajowych (10 zamrożonych, 6 zapłodnione)
    - 4 rozwinęły się prawidłowo (3 zdrowe)
    18.11.2020 - transfer 5.1.1 :(
    20.01.2020 - transfer 2.1.1 :(
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 17 maja 2016, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka88 wrote:
    Trochę mnie nie było a tutaj takie nieprzyjemności co niektórych spotkały. Ale ogólnie to nie tylko na Forum takie rzeczy. Tyle przykrości mnie spotkało przez ten rok szkolny syna, że najlepiej unikać niektórych z daleka. Sieją ploty, niestworzone rzeczy a człowiek później tym najgorszym zostaje.
    Jestem urodzona optymistką i tego będę się trzymać;) Dzięki wspólnemu wsparciu damy radę i każdej się spełni to najważniejsze marzenie :)

    U mnie od 4 dni nowy cykl tym samym nowe szanse. Dni płodne akurat wychodzą na nasz weekend majowy więc będziemy działać, a podobno wyjazdy dobrze działają na płodność;)
    Zrobiłam dziś badania hormonalne ale wyniki dopiero będą za dwa tygodnie :)

    Całuję was mocno i życzę kolorowych snów:)

    Nie przejmuj sie plotkami wiem ze czlowiekowi potrafia zmiszczyc sama mialam taka sytuacje I ciagnie sie to za mna od podstawowki ale daje rady znalazlam.cudownego faceta ,ktory to samo w gimnazjum przezywal co ja,chcemy zeby nasze dzieciatko nie bylo nigdy gdebione jak my.
    A co do nowego cyklu jestesmy na tym samym stadium :)
    I jeszcze jedziemy w tym samym dniu na wypoczynek moge zapytac gdzie sie wybierasz

    Milka88 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 17 maja 2016, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka hej :) pouciekały bo za zielono się na forum zrobiło ;) nie wracajmy do tego, tam im lepiej chyba.
    Też słyszałam że na wyjazdach łatwo zajść jak się stara o dzidziusia :D może akurat?! Trzymam kciuki! Co do plotek, ludzie zawsze będą gadać, jak nie będzie o czym to se zmyślą i tyle, trzeba twardym myć bo zajadą człowieka.

    KlaudyŚ cierpisz na bezsenność? :O :D ja coś spać nie mogę też bo już słońce wstało i mnie budzi

    KlaudyŚ, Milka88 lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 17 maja 2016, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ pisałaś o demo a ja nie mam :( muszę sobie coś nagrać!

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 17 maja 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuu jakie tutaj ranne ptaszki dzisiaj :)

    Cześć wszystkim które już nie śpią, mierzą temperaturke i te które delektują się luksusem i jeszcze sobie spiochają ;);)

    Elunia jesteś wielka ! :*:*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! ;) u mnie temp bez zmian 37.07 i 7 dpo także nadal w napięciu hehe jeszcze 6 dni i pewnie zaczniemy nowy cykl..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia szacun za kulturke.. Tamten post napisałaś bardzo kulturalnie l, delikatnie z twarzą.. Było mi ciebie szkoda.. Nie chciałabym być wtedy na Twoim miejscu

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Hello! ;) u mnie temp bez zmian 37.07 i 7 dpo także nadal w napięciu hehe jeszcze 6 dni i pewnie zaczniemy nowy cykl..
    Eyy Gadułka nie krakac mi tu! Poprawka;) "jeszcze 6dni i będziemy oglądać 2 piękne kreseczki i zieloną kropkę :*:*

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6c41661f69c1.jpg Oto mój świecący pustkami ebayowy test 7dpo

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91 wrote:
    Milka hej :) pouciekały bo za zielono się na forum zrobiło ;) nie wracajmy do tego, tam im lepiej chyba.
    Też słyszałam że na wyjazdach łatwo zajść jak się stara o dzidziusia :D może akurat?! Trzymam kciuki! Co do plotek, ludzie zawsze będą gadać, jak nie będzie o czym to se zmyślą i tyle, trzeba twardym myć bo zajadą człowieka.

    KlaudyŚ cierpisz na bezsenność? :O :D ja coś spać nie mogę też bo już słońce wstało i mnie budzi

    No wlasnie nie wiem ostatnio zawsze sie budze o 5 az dziwne

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nikola2877 Autorytet
    Postów: 590 218

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czec kobietki.
    Informuje - dzis spadla mi tempka o 0,2 :\ test tez negatywny z porannego sikacza. :(

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6c41661f69c1.jpg Oto mój świecący pustkami ebayowy test 7dpo

    Zaraz tu beda dwie kreski :)
    Z taka temp wszystko mozliwe :*

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikola2877 wrote:
    Czec kobietki.
    Informuje - dzis spadla mi tempka o 0,2 :\ test tez negatywny z porannego sikacza. :(
    Bardzo mi przykro.. Łącze się w bólu

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nikola2877 Autorytet
    Postów: 590 218

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Bardzo mi przykro.. Łącze się w bólu

    Czuje sie juz bezsilna :\
    Kolejny cykl pelen rozczarowań.

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Czołem z Rańca,
    Gaduaaa, u mnie również nic ciekawego. Wielkie niiiiic. A Ty nie szaleje z tymi testami tej, bo niepotrzebnie się denerwujesz :-) Ja nawet testów nie mam w domu. Ja nie zjawi się @, a ona u mnie chodzi jak w szwajcarskim zegarku, to dzień po terminie pójdę i kupię ;-)

    Nikola, tule mocno... Takie rozczarowanie jest straszne, ale będzie dobrze <3

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Cześć Czołem z Rańca,
    Gaduaaa, u mnie również nic ciekawego. Wielkie niiiiic. A Ty nie szaleje z tymi testami tej, bo niepotrzebnie się denerwujesz :-) Ja nawet testów nie mam w domu. Ja nie zjawi się @, a ona u mnie chodzi jak w szwajcarskim zegarku, to dzień po terminie pójdę i kupię ;-)

    Nikola, tule mocno... Takie rozczarowanie jest straszne, ale będzie dobrze <3
    właściwie to się nie denerwuje bo wiem że za wcześnie... to już raczej taki rytuał ;) heh

    Caro lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Wam :*
    Dzień smutny mi ...

    Temp poszybowala w dół... z 36,90 na 36,61 :/
    O 11:00 idę na pogrzeb kolegi :(
    To będzie ciężki dzień...

    No to jeszcze kawa, chwile Was poczytam i lecę się ogarnąć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wyszedł mi pozytywny test owulacyjny! Niebawem zdjęcia! <3

    Gaduaaa, Kasia1987, WaldhauzerM, Sylwia91, Caro, Tuliska lubią tę wiadomość

‹‹ 1797 1798 1799 1800 1801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ