Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolorek wrote:
    Witam
    Jestem nowa mam pytanie robiłam dzisiaj test ciazowy i wyszła mi jedna kreska widoczna i 2 tylko taki zarys jak u mnie na miniatu4ce czy może. oznaczać wczesna ciążę??proszę o pomoc

    Pozdrawiam

    Niestety na Twojej miniaturce nic nie widać, ciężko więc pomóc. Wrzuć zdjęcie testu to pomożemy :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, pytanie nietypowe :D W środę mam ginekologa na 19:00, mam mieć zrobioną cytologie. Czy w takim razie we wtorek o 18:00 mogę jeszcze <3 czy lepiej nie? :D Będę w okolicy owu i nie chce przegapić :P

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • kolorek Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mogę zdjęcie wrzucić?jestem nowa u nie ogarniam hehe

    :)
  • kolorek Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <a href=https://zapodaj.net/b11f48cdfca23.jpg.html>20160724_230310.jpg</a>

    :)
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się wydaje, że lepiej żebyś powtórzyła test za kilka dni, albo zrobiła betę z krwi, bo ten cień drugiej kreski to taki bledziuteńki :)

    kolorek lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • kolorek Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki:)

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    :)
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie daj znać co wyszło jak się upewnisz! :-*

    kolorek lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • kolorek Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno dam !:*

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    :)
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 25 lipca 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahooj

    Znowu mnie ze 100 lat nie było :/
    Próbowałam was nadrobić od wczoraj ale nie dałam rady :/
    Tempo zawrotne macie :)

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1961a8b8321e.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/33af442085b3.jpg
    TESTUJĄ mini-graphics-baby-998830.gif
    25.07 - Czikosz, Magdama
    27.07 - AniaŁ123
    30.07 - misia1989, KingaJulia91

    <3 <3 ZAFASOLKOWAŁY <3 <3 mini-graphics-baby-660831.gif
    6.07 - Madera2000 - pozytywny
    12.07 - Cherry_Blossom - pozytywny
    12.07 - Kingulla - pozytywny
    14.07 - Nutka88 - pozytywny
    16.07 - Evelin - pozytywny
    19.07 - Gaduaaa - pozytywny

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b16f1eb471c.jpg
    TESTUJĄ mini-graphics-baby-998830.gif
    margerit@
    1.08 - margaret87, Agatka89
    2.08 - Parsleyek
    4.08 - Justyś91
    8.08 - Dobuska
    12.08 - Bella_Bella
    14.08 - MMadziula
    17.08 - Caro
    22.08 - Kim87

    LILITH.P
    marciaa

    mini-graphics-baby-377766.gifmini-graphics-baby-377766.gifIm się udało <3 Uda się i nam! https://naforum.zapodaj.net/thumbs/99c5e3cf19f3.jpg mini-graphics-baby-377766.gifmini-graphics-baby-377766.gifmini-graphics-baby-377766.gif

    Sylwia91 - TP -> 30.10.2016
    Duśka:) - TP -> 27.11.2016
    WaldhauzerM - TP -> 22.12.2016
    eveli_na - TP -> 26.12.2016
    Anula1986 - TP -> 28.12.2016
    szuflada - TP -> 29.12.2016
    Allmita - TP > 09.01.2017
    Sandrula - TP -> 03.02.2017
    Nats - TP -> 05.02.2017
    KlaudyŚ - TP -> 13.02.2017
    Tuliska - TP -> 06.03.2017
    Kingulla - TP -> 21.03.2017
    Elunia
    Cherry_Blossom -TP -> 21.03.2017
    Evelin - TP -> 23.03.2017

    <3 <3 ZAFASOLKOWANE ZAPRASZAMY NA NASZ FIOLETOWY WĄTEK NA BELLY <3 <3

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/zafasolkowane-z-grupy-starania-o-maluszka-of,10260,123.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 08:11

    Parsleyek lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie kochane. Znów pon. Wrrr;)

    AniaŁ123, Pączek lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Ja bez neta, w trakcie przeprowadzki, dlatego tak słabo jestem aktywna..

    Brak neta sprzyja innym przyjemnościom <3 :D :D :D

    Jestem trzy dni po owulce, w najbliższą sobotę idziemy na wesele, już szykuję wytłumaczenia dlaczego nie mogę się napić. Na każdej imprezie pada stwierdzenie "nie pije, bo jest w ciąży", a że z tym kręgiem znajomych spotykamy się rzadko to argumenty muszę mieć żelazne ;)

    Jak się miewacie? Wspaniała ta lista dziewczyn, którym się udało, gęba sama się cieszy, kiedy się to przegląda! :)

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane <3
    U mnie malutki wzrost ;) Chcę się już dowiedzieć co będzie, bo umieram z niepewności.

    Życzę miłego dnia!!!!

    Kim87 lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Cześć!
    Jestem tu nowiutka, postanowiłam się poradzić mądrzejszych i bardziej doświadczonych :) Mój cykl zaczął się 21.06. Biorę duphaston od 14dc na regulację i pomoc w zagnieżdżeniu. Miałam nadzieję, że już teraz zaskoczyło, bo wnioskując ze śluzu tydzień temu (17.06, czyli 27dc - moje cykle trwają ok 40dni) powinnam mieć owu, dupka skończyłam 22.07, ale dzisiaj pojawiła się @ ... Która powinna być 31.07... Czy też zdarzało wam się, że miałyście na dupku taką krótką II fazę?
    Czy może jednak jest szansa, że 'zaskoczyło' ?

    Buziaki kochane :*

    Witaj Dzezabella. Niestety nie brałam dupka i mam krótsze cykle, więc nie pomogę, ale myślę że dziewczyny pomogą :)
    Rozgość się u nas :)

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • KingaJulia91 Przyjaciółka
    Postów: 91 35

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim ☺

    Evelin ten Twoj facet to powinien przyjechac Cie przeprosic a nie takie glupoty wygadywac... Mam nadzieje ze sie otrzasnie i zrozumie co a wlasciwie kto powinien byc dla niego najważniejszy.

    Córcia nie dala mi dzisiaj pospac. Jakas niespokojna noc byla.
    Maz niedlugo wroci z nocki, chetnie bym sie polozyla razem z nim.

    Milego dnia kochane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 07:48

    https://www.maluchy.pl/li-72610.png

    Kinga, 25 lat 3cs @ 29.07
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2858 2869

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wiesci od naszych dzisiejszych testujacych :) jakos dzis humor bardzo mi dopisuje :) trzymam kciuki !!!

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1 😇
    ❄3.2.2 😞
    ❄4.1.2 😞
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    Cross match 29,8 %❌
    NK 14% ❌
    ANA3- 1:100
    KIR AA
    Kariotyp ✅
    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 😔
    28.10 ----> ❄3.1.1 (+relanium) 7+1💔😞😇
    28.04 ----> ❄ 3.2.2 (+ relanium, +neoparin) 7dpt - beta 0,4 😞
    04.08 --->❄️ 4.2.2 (6doba) luteina,besins,prolutex,estrofem,encorton,hydroxychloroquine,intralipid,accofil,🍀
  • KingaJulia91 Przyjaciółka
    Postów: 91 35

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakos czuje ze czeka mnie w piatek @

    https://www.maluchy.pl/li-72610.png

    Kinga, 25 lat 3cs @ 29.07
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolorek wrote:
    <a href=https://zapodaj.net/b11f48cdfca23.jpg.html>20160724_230310.jpg</a>

    Niestety nie widzę zdjęcia. Skopiuj trzecią pozycję z zapodaj, wtedy zdjęcie się tutaj wyświetli.
    Dziewczyny miały tutaj cienie i później okazywało się że jest ciąża, więc to dobry początek. Trzymam kciuki :)

    kolorek lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KingaJulia91 wrote:
    Ja jakos czuje ze czeka mnie w piatek @
    Cicho nie gadaj tak ;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Kobietki, pytanie nietypowe :D W środę mam ginekologa na 19:00, mam mieć zrobioną cytologie. Czy w takim razie we wtorek o 18:00 mogę jeszcze <3 czy lepiej nie? :D Będę w okolicy owu i nie chce przegapić :P

    Bella wydaje mi się że trzeba się wstrzymać dzień przed, a nie 24h. Ale może się mylę. A rano Wam się nie uda?

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
‹‹ 2645 2646 2647 2648 2649 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ