Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaness wrote:

    1. Moje pytanie odnośnie owulacji najprościej opisać na moich ostatnich obserwacjach. Temperatury nie mierzę bo w nocy często wstaję i podobno wszystko się wtedy zaburza. Opiszę 3 kolejne dni
    Dzień 1 - test owulacyjny pozytywny
    Dzień 2 - ogromne nudności od rana do pory obiadowej - wykluczone zatrucie
    Dzień 3 - ból w dole brzucha jak na @ i delikatne plamienie - plamień w okolicach owulacji nigdy nie miałam
    Biorąc pod uwagę krótką żywotność plemników, który dzień daje największe szanse zapłodnienia?

    2. Pierwszy raz dzisiaj wyczytałam, że plamienia przed @ należy leczyć. Kilkakrotnie mówiłam o tym lekarzom, a oni mówili że to normalne i że mam się nad tym nie zastanawiać. Ale po tym co znalazłam dzisiaj to w sumie właśnie się zastanawiam. Bo jeśli to plamienie ma świadczyć o braku progesteronu to z naszych starań nadal nic nie będzie. Jak wygląda prawidłowe plamienie przed @ a jak nieprawidłowe? A może wszystkie są nieprawidłowe?

    Z góry dziękuję za pomoc ;)

    Co do owulacji niestety nie wiem, może trzeba by było robić przez te trzy dni testy owulacyjne, to widać byłoby różnicę. Podobno trzeba co dwa dni <3, jednak u mnie niestety taka częstotliwość efektu nie dała, więc nie zważam już na to.

    Plamienia na koniec każdego cyklu też mam, średnio dwa dni przed przyjściem @ - dlatego testu ciążowego nawet nie mam kiedy wykonać bo już wiem że okres przyjdzie... Mówiłam mojemu ginowi o tym, ale nic mi na to nie powiedział, a też martwię się, że to hormony. Teraz dostałam clo, zobaczymy jak będzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2016, 13:07

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziaaa wrote:
    Nie nic nie mówił... własnie dzisiaj mam zamiar zrobić test...a czy to jest możliwe żebym zaszła w ciąże i od pewnego czasu mam takie parcie na pod brzusie oraz często zdarza mi się takie czuć w brzuchy takie ciepło.

    Niestety ciezko stwierdzic, kazda z nas jest inna i ma inne objawy..

    Najlepiej skonsultowac to z lekarzem, bo kazde plamienie, jesli ewentualnie jest ciaza moze byc grozne.
    Nie chce straszyc, ale wizyta bedzie potrzebna.
    Oczywiście test mozesz zrobic,
    Miejmy nadzieje ze bedzie po Twojej mysli :)

    Edziaaa lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie gazetę "będę mama":-D

    Evelin, Parsleyek, Bella_Bella, dobuska, Kim87 lubią tę wiadomość

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • Edziaaa Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Niestety ciezko stwierdzic, kazda z nas jest inna i ma inne objawy..

    Najlepiej skonsultowac to z lekarzem, bo kazde plamienie, jesli ewentualnie jest ciaza moze byc grozne.
    Nie chce straszyc, ale wizyta bedzie potrzebna.
    Oczywiście test mozesz zrobic,
    Miejmy nadzieje ze bedzie po Twojej mysli :)





    Mam już umówiona wizytę u lekarza i jak najbardziej pójdę jeszcze dzisiaj test zrobię i zobaczę co będzie jestem dobrej myśli i też mam taka nadzieje że w końcu też zostanę mama :)

  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziaaa wrote:
    Mam już umówiona wizytę u lekarza i jak najbardziej pójdę jeszcze dzisiaj test zrobię i zobaczę co będzie jestem dobrej myśli i też mam taka nadzieje że w końcu też zostanę mama :)

    Oczywiście :) madre podejscie :)
    Bede trzymac kciuki :)
    Test oczywiscie najlepiej robic rano z pierwszego moczu.

    Edziaaa lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Edziaaa Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Oczywiście :) madre podejscie :)
    Bede trzymac kciuki :)
    Test oczywiscie najlepiej robic rano z pierwszego moczu.
    Dziękuje za dobre rady :) mam nadzieje ze będzie dobrze :) a czy to możliwe przy takich dolegliwościach i wahaniach nastrojów być w ciąży i mieć miesiączkę ? :)

  • Edziaaa Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Oczywiście :) madre podejscie :)
    Bede trzymac kciuki :)
    Test oczywiscie najlepiej robic rano z pierwszego moczu.



    Dziękuje za dobre rady :) mam nadzieje ze będzie dobrze :) a czy to możliwe przy takich dolegliwościach i wahaniach nastrojów być w ciąży i mieć miesiączkę ? :)

    Evelin lubi tę wiadomość

  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziaaa wrote:
    Dziękuje za dobre rady :) mam nadzieje ze będzie dobrze :) a czy to możliwe przy takich dolegliwościach i wahaniach nastrojów być w ciąży i mieć miesiączkę ? :)

    Wszystko jest mozliwe :)
    Ja przed zrobieniem testu dwa dni przed spodziewana miesiaczka, mialam lekkie plamienie.. ale to kropeczki brazowego sluzu.. ale temperature mialam caly czas wysoka

    Edziaaa lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin a co u Ciebie? Wróciłaś do domu? mam nadzieję że relacje z ukochanym już na dobrej drodze :)
    Zdecydowałaś się powtórzyć betę?

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Edziaaa Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Wszystko jest mozliwe :)
    Ja przed zrobieniem testu dwa dni przed spodziewana miesiaczka, mialam lekkie plamienie.. ale to kropeczki brazowego sluzu.. ale temperature mialam caly czas wysoka



    Ja nie miałam przed misiaczka własnie nic :) tylko teraz po miesiączce pojawił mi się ten różowawy śluz i dlatego napisałam :) a tak to często mam własnie parcie na pod brzuszne i ciepło w brzuchu :)

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialyscie mój wczorajszy test owu, dzisiaj mam już odpowiedni śluz taki mega :D aż mnie zaskoczył... Wczoraj wieczorem było <3 Dzisiaj już nie mogę ani jutro do 19:00 bo mam ginekologa. Myślicie ze jest szansa że nie przegapie owu? Jest też opcja i chęci na <3 dzisiaj :P Ale wtedy chyba odpada cytologia jutro. Szczerze to chyba wolę przełożyć cyt. niż zrezygnować z <3 :D Zobaczę też co pokaże dzisiejszy test, wczoraj robiłam 22:30, dzisiaj chyba zrobię około 20:00. Co o tym wszystkim myślicie?

    Ja chyba też muszę się odciąć od tego wszystkiego jakoś bo ciągle tylko oglądam wykresy i czytam forum , nawet na pracy nie za bardzo mogę się skupić :/

    Parsleyek lubi tę wiadomość

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziaaa wrote:
    Ja nie miałam przed misiaczka własnie nic :) tylko teraz po miesiączce pojawił mi się ten różowawy śluz i dlatego napisałam :) a tak to często mam własnie parcie na pod brzuszne i ciepło w brzuchu :)

    Ale nie mierzysz temperatury ani nic?
    A ten okres byl obfity, czy taki jak zawsze?

    Edziaaa lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Widzialyscie mój wczorajszy test owu, dzisiaj mam już odpowiedni śluz taki mega :D aż mnie zaskoczył... Wczoraj wieczorem było <3 Dzisiaj już nie mogę ani jutro do 19:00 bo mam ginekologa. Myślicie ze jest szansa że nie przegapie owu? Jest też opcja i chęci na <3 dzisiaj :P Ale wtedy chyba odpada cytologia jutro. Szczerze to chyba wolę przełożyć cyt. niż zrezygnować z <3 :D Zobaczę też co pokaże dzisiejszy test, wczoraj robiłam 22:30, dzisiaj chyba zrobię około 20:00. Co o tym wszystkim myślicie?

    Ja chyba też muszę się odciąć od tego wszystkiego jakoś bo ciągle tylko oglądam wykresy i czytam forum , nawet na pracy nie za bardzo mogę się skupić :/

    Też bym zrezygnowała z cytologii :P

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Widzialyscie mój wczorajszy test owu, dzisiaj mam już odpowiedni śluz taki mega :D aż mnie zaskoczył... Wczoraj wieczorem było <3 Dzisiaj już nie mogę ani jutro do 19:00 bo mam ginekologa. Myślicie ze jest szansa że nie przegapie owu? Jest też opcja i chęci na <3 dzisiaj :P Ale wtedy chyba odpada cytologia jutro. Szczerze to chyba wolę przełożyć cyt. niż zrezygnować z <3 :D Zobaczę też co pokaże dzisiejszy test, wczoraj robiłam 22:30, dzisiaj chyba zrobię około 20:00. Co o tym wszystkim myślicie?

    Ja chyba też muszę się odciąć od tego wszystkiego jakoś bo ciągle tylko oglądam wykresy i czytam forum , nawet na pracy nie za bardzo mogę się skupić :/

    Moze zaryzykuj ten raz :)
    Jesli jest sluz to juz pol sukcesu :) I daj znac jak kolejny test :)
    Jak mozesz pokaz zdjecia :)

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Evelin a co u Ciebie? Wróciłaś do domu? mam nadzieję że relacje z ukochanym już na dobrej drodze :)
    Zdecydowałaś się powtórzyć betę?


    Juz w domu, leze i odpoczywam :)

    Dalej jestesmy w separacji, chociaz odpoczne psychicznie hehe

    Tak bylam na becie, kolo 17wyniki w necie :)

    Jaguś_7810, Parsleyek lubią tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Edziaaa Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Ale nie mierzysz temperatury ani nic?
    A ten okres byl obfity, czy taki jak zawsze?



    Ta miesiączka nie była taka jak zawsze :) bo zawsze mam obfite plamienie a teraz była taka lekka i bez bolesna :) A zawsze miałam bolące miesiączki az mi nogi odejmowało :)

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Juz w domu, leze i odpoczywam :)

    Dalej jestesmy w separacji, chociaz odpoczne psychicznie hehe

    Tak bylam na becie, kolo 17wyniki w necie :)

    Czekamy w takim razie na wyniki :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziaaa wrote:
    Ta miesiączka nie była taka jak zawsze :) bo zawsze mam obfite plamienie a teraz była taka lekka i bez bolesna :) A zawsze miałam bolące miesiączki az mi nogi odejmowało :)

    To miejmy nadzieje ze to dobry znak :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Czekamy w takim razie na wyniki :)


    Okey :*
    I co postanowilas??
    Seksik czy badania ? :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Edziaaa Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 26 lipca 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    To miejmy nadzieje ze to dobry znak :)




    Własnie mam taka nadzieję że to jest bardzo dobry znak :) dziękuje za wsparcie :)

‹‹ 2668 2669 2670 2671 2672 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ