Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A szyjka wczoraj była nisko i twarda

  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 27 lipca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Ja mam dziś 17dc i dalej słaba 2 kreska.. Hm
    Zołza a z monitoringu nie chcesz skorzystać? I jakie masz testy.. z alegro czy jakieś lepsze?

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykupiłam sobie pakiet premium... narazie na miesiąc :P zobaczymy co mi tu wyjdzie ;) :D

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elo :*
    Moj cymbał przyjechał..
    Pogadać..
    Powiedział, żebym na Niego sie nie gniewała... że może troche przesadził.. ale robi to dla Nas.
    Zostalo mu kilka dni młucenia, pracuje normalnie u siebie w pracy do 15:00, a po pracy kombajnuje do wieczora, dlatego mało sie odzywa.. pytał czy wracam czy zostaje u taty.. ale zostałam :) od 1 sierpnia ma urlop dwa 2 tyg, jesli pogoda dopisze szybciej skończy.. I powiedział, że znajmie się Nami :) rano robi jego ojciec, po południu on..jednak to biznes rodzinny wiec niech mu bedzie.. nie wracam bo coś mu sie odwidzi hehe takto zatęskni :) ale oczywiscie i tak wróce do tematu jego mamy itd.

    Napewno jest lepiej, niz bylo :)

    daga_00, Bella_Bella, Parsleyek, Bierka lubią tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Elo :*
    Moj cymbał przyjechał..
    Pogadać..
    Powiedział, żebym na Niego sie nie gniewała... że może troche przesadził.. ale robi to dla Nas.
    Zostalo mu kilka dni młucenia, pracuje normalnie u siebie w pracy do 15:00, a po pracy kombajnuje do wieczora, dlatego mało sie odzywa.. pytał czy wracam czy zostaje u taty.. ale zostałam :) od 1 sierpnia ma urlop dwa 2 tyg, jesli pogoda dopisze szybciej skończy.. I powiedział, że znajmie się Nami :) rano robi jego ojciec, po południu on..jednak to biznes rodzinny wiec niech mu bedzie.. nie wracam bo coś mu sie odwidzi hehe takto zatęskni :) ale oczywiscie i tak wróce do tematu jego mamy itd.

    Napewno jest lepiej, niz bylo :)
    No i fajnie że przyjechał :)
    Poszedł po rozum do głowy :)
    Dobrze, ze zostałas u Taty... niech potęskni :) I tak jak mówisz pogadać o jego matce i rodzinie musisz.. nie minie cie to..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 16:22

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Wykupiłam sobie pakiet premium... narazie na miesiąc :P zobaczymy co mi tu wyjdzie ;) :D

    Ja tez wykupilam miesiac i chyba za to ze zaznaczalam wszystko, objaw, sluz, tempke, testy itd to za uzbierane punkty dali mi dodatkowy miesiac :)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    No o fajnie że przyjechał :)
    Poszedł po rozum do głowy :)
    Dobrze, ze zostałas u Taty... niech potęskni :) I tak jak mówisz pogadać o jego matce i rodzinie musisz.. nie minie cie to..


    No dalej jestem zla, nie powiem.
    Zobaczymy, co to wszystko da

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • KingaJulia91 Przyjaciółka
    Postów: 91 35

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin ciesze sie ze Twoj facet sie ogarnal ☺

    Ja bylam w rossmanie i kupilam test

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2016, 16:25

    daga_00, Kim87, Evelin lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72610.png

    Kinga, 25 lat 3cs @ 29.07
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Ja mam dziś 17dc i dalej słaba 2 kreska.. Hm
    Zołza może za dużo.wody i kawy wypilas

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój W... wlasnie wrócił z roboty.. mówie mu, że kupilam abonament, że tam jest detektor płodności itp. a on na to.. "chodź się bzykać a nie.. od abonamentu w ciąże nie zajdziesz... " faceci.. <lol> :D ;)

    Evelin, Kim87, Bella_Bella, Bierka lubią tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a mi już kilka dni po kolei taka sama gruba kreska na teście

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka666 wrote:
    Kurde a mi już kilka dni po kolei taka sama gruba kreska na teście
    Może ciąża :D testy owulacyjne wykrywają ciążę wczesną bo hcg i bhcg są do siebie podobne :D

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie za wcześnie? Dopiero 18 dc.

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Mój W... wlasnie wrócił z roboty.. mówie mu, że kupilam abonament, że tam jest detektor płodności itp. a on na to.. "chodź się bzykać a nie.. od abonamentu w ciąże nie zajdziesz... " faceci.. <lol> :D ;)
    Prawda ;)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka666 wrote:
    Nie za wcześnie? Dopiero 18 dc.
    to jeszcze wcześnie... czekaj jeszcze... innej opcji nie masz... czytałam gdzieś że poziom lh może się utrzymywać jeszcze po owu na wysokim poziomie.. jeśli np. test owu wyjdzie ci pozytywny np. za 4-5 dni wtedy można myśleć, że są duże szanse na ciąże.. ale ciąże i tak powtierdzi beta albo test ciążowy..

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Może ciąża :D testy owulacyjne wykrywają ciążę wczesną bo hcg i bhcg są do siebie podobne :D

    Nie zawsze :) ale sa przypadki ;)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wiem:-) tylko odkąd używam testów pierwszy raz tak długo wychodzą mi pozytywne:-)

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktos jeszcze testuje w lipcu??

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30.07 KingaJulia

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 27 lipca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja właśnie zeżarłam poterningowy obiad... coś co jest możliwe do zrobienia by me ;) kalafior, ryż i pierś z kurczaka w ziołach.. a teraz spadamy do rodziców i na chwilę do galerii.. chce kupić strój kąpielowy, żeby z głowy mieć.. będę wieczorkiem, ale czuje, że będzie jak zawsze dużo do nadrabiania :)
    buzki :* :*

    Kim87, Evelin lubią tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
‹‹ 2690 2691 2692 2693 2694 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ