Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    kim dzong un :D :D :D
    Wow petarda ;) mówcie mi dyktatorze ;) zachodzić mi tu ino już :-P

    Marciaa czekamy na twoją ciążę ;)

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim8 Przyjaciółka
    Postów: 83 83

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jeżeli f.lutealna ma trwać min. 10 dni, a ja mam owu w 22 dc i dostanę okres planowo jak zwykle, to mam problem.... :/

    29cda20ec1493d2d93727d3e4822e8a0.png
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Wow petarda ;) mówcie mi dyktatorze ;) zachodzić mi tu ino już :-P

    Marciaa czekamy na twoją ciążę ;)

    Padam na kolana i zgodnie z rozkazem obiecuję zajść :D

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1724

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa, no to czekam niecierpliwie to testowania!

    dzięki dziewczyny za odpowiedź :) w takim razie działamy z mężem dalej :)

    robię grochówkę na obiad i tak się biorę do tego jak pies do jeża, kroję sobie po ziemniaczku ;P wolałabym na forum posiedzieć.

    Kim87 lubi tę wiadomość

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbee wrote:
    marciaa, no to czekam niecierpliwie to testowania!

    dzięki dziewczyny za odpowiedź :) w takim razie działamy z mężem dalej :)

    robię grochówkę na obiad i tak się biorę do tego jak pies do jeża, kroję sobie po ziemniaczku ;P wolałabym na forum posiedzieć.

    zrob bez ziemniaków, bedzie fit :D

    Kim87, Bella_Bella lubią tę wiadomość

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim8 wrote:
    Czyli jeżeli f.lutealna ma trwać min. 10 dni, a ja mam owu w 22 dc i dostanę okres planowo jak zwykle, to mam problem.... :/
    Jeżeli Ci się to zdarzy raz to się nie martw. Jak.ci się powtórzy to warto zrobić badania. Faza lutelana 10-16 dni powinna trwać

    Kim8 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1724

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ziemniaki przecież nie są kaloryczne :P podobno to mit ;) musi być syta, bo mi się rodzinka pobuntuje, z boczkiem podsmażonym z cebulką i tak są pretensje, że kiełbasy nie ma.

    Już ziemniaki z resztą pokrojone i zupka się pyrka już jakiś czas.

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Padam na kolana i zgodnie z rozkazem obiecuję zajść :D
    No jedna posluszna już jest:-D

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Nie przejmuj się ważne że byky w okolicy. Plemniory są wytrwale.

    Powtarzam ci gin mi powiedziała od 10-20 dc sex co dwa dni. Można dłużej ;)

    Serio!?? Idę do męża :-D

    Dzień dobry wszystkim!!! <3

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziemniaki nie są kaloryczna ale mają skrobie-cukier dlatego uważa je się nie za fit.

    Sosy do ziemniaków robią z nich kaloryczne danie

    bbee lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Mały gruby łysy Minion :-P

    Mój ukochany Bob :-D

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1724

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Ziemniaki nie są kaloryczna ale mają skrobie-cukier dlatego uważa je się nie za fit.

    Sosy do ziemniaków robią z nich kaloryczne danie

    Ja tam się fitami za bardzo nie przejmuję :P Staram się gotować w miarę zdrowo, ale bez przesady, ważne by mąż był zadowolony :)

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja skusiłam się na ten Żel Conceive Plus... Czekam na przesyłkę i będziemy się wspomagać :D

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbee wrote:
    Ja tam się fitami za bardzo nie przejmuję :P Staram się gotować w miarę zdrowo, ale bez przesady, ważne by mąż był zadowolony :)

    Dokładnie a ziemniory do obiadu muszą być :-D. U mnie mąż nic innego nie uznaje ;-).
    KIm87 dopiszesz mnie do testowania 31.08? <prosi ładnie>

    Kim87 lubi tę wiadomość

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wvmvw wrote:
    Serio!?? Idę do męża :-D

    Dzień dobry wszystkim!!! <3
    Serio info z pierwszej ręki ;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    A ja skusiłam się na ten Żel Conceive Plus... Czekam na przesyłkę i będziemy się wspomagać :D

    Ja tam też, tonący brzytwy się chwyta :-P. Mój już leży w szafce i czeka na lepsze dni. Kupiłas ten z aplikatorami czy zwykły?

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Serio info z pierwszej ręki ;)

    A ja tak zawsze biednego męża trzymałam na dystans do owulacji... Biedny on... BIEDNA JA!!! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 12:23

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wvmvw wrote:
    Dokładnie a ziemniory do obiadu muszą być :-D. U mnie mąż nic innego nie uznaje ;-).
    KIm87 dopiszesz mnie do testowania 31.08? <prosi ładnie>
    Jasne

    wvmvw lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbee wrote:
    ziemniaki przecież nie są kaloryczne :P podobno to mit ;) musi być syta, bo mi się rodzinka pobuntuje, z boczkiem podsmażonym z cebulką i tak są pretensje, że kiełbasy nie ma.

    Już ziemniaki z resztą pokrojone i zupka się pyrka już jakiś czas.

    No trawa niby też kaloryczna nie jest a wiesz jaka krowa pulchna jest :D
    Ja zdecydowanie stawiam na boczek :D :D
    Biorąc pod uwagę przypadek krowy stawiam na mięso hahah

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Jasne

    Dziękuję :-3

    ex2bi09kelfb8snq.png
‹‹ 2827 2828 2829 2830 2831 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ