Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 14 września 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa231 wrote:
    Niestety robiłam...

    Kurcze... Ewa tulę <3

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 14 września 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    <3 <3
    Na pewno dam znać wieczorem jaki aktualny stan jajec ;)
    Koniecznie:*:* mam nadzieje, ze same dobre wiadomosci nam przekazesz po powrocie od lekarza:*:* Ja mam wizyte w poniedzialek... W sumie nie wiem po co, ale czekalam na wizyte na nfz 2 miesiace, to pojde... Moze cos madrego mi powie:):) pokaze mu wyniki sekcji niech spojrzy niezaleznym okiem...tylko najgorsze sa te pytania na poczatek- rodzila Pani? Tak w maju, ale.... A karmi Pani? ( i tu nastaje moment w ktorym zalewam sie lzami i uspokajam przez 5 minut)


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • ewa231 Autorytet
    Postów: 251 119

    Wysłany: 14 września 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    3jgxskjos321v3oy.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 14 września 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa231 wrote:
    Niestety robiłam...
    Trzymaj sie kochana:( wspolczuje;(


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 14 września 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Tylko jak ci się cykl skrócił. Gaz lutealna zawsze kolo 14 dni trwa

    najkrótszy w swym życiu miałam 24 a zazwyczaj mam 26dni, czasem 27 i czasem 25.
    Sprawdziłam w kwietniu <3 były 4dc 5dc 6dc 7dc 8dc 10dc i 11dc i ciąża była.
    Z synem jak zaszłam to seksik był 6dc 8dc 9dc (te dni były wieczorkiem) a dodatkowo 11dc i 12dc (oba rano). Zobaczymy czy cuś wykluje się w tym cyklu.

    Kim87 lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 14 września 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Hej. Mam nadzieję, że mogę się dołączyć :) Wprawdzie kiedyś dosyć mocno udzielałam się na forum, ale później wypadłam z obiegu na ponad pół roku i masa nowych "twarzy" :)
    Obecnie jestem na cyklu z lamettą(7dc-dzisiaj ostatnia tabletka). Plus bromergon pół tabletki na noc (pierwszy cykl z tym specyfikiem ;)) ) i ovarin zażywam cały czas.
    To już ponad rok naszych starań. Mam PCOS. Kilka cyklów z CLO, jeden zakończony ciążą i poronieniem jej niestety.
    Przez ostatnie kilka miesięcy wykonałam znowu morze badań, mój M też. Trafiłam do kliniki leczenia niepłodności, lekarz od razu namawiał na inseminację a później in vitro, mimo, że nawet nie sprawdził moich jajowodów czy badania męża. W końcu zapisałam się kontrolnie do ordynatora szpitala w moim mieście. Wykonał HSG, dał leki dla męża na poprawę jakości nasienia, zlecił dodatkowe badania- okazało się, że mam za wysoką prolaktynę po obciążeniu no i bez stymulacji jajeczkowania nie mam owulacji. Więc zaczynam kolejny miesiąc starań :)
    Się rozpisałam... :)
    Hej jasne ze możesz ;-) wow kochana to powiem Ci ze silna babka z siebie takie przejścia. Wszystko będzie git zobaczysz.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 14 września 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Witam.
    Dziewczyny nie testowałam dziś :)
    Pisałam że dzięki za kubeł wody i wyczekam do terminu :)
    Może najwcześniej w piątek

    cierpliwa kobitka z Ciebie :) i prawidłowo.
    Trzymam kciuki

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 14 września 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa231 wrote:
    Niestety robiłam...
    No nic się kochana nie poradzi. Tulę cię bejbe

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 14 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    najkrótszy w swym życiu miałam 24 a zazwyczaj mam 26dni, czasem 27 i czasem 25.
    Sprawdziłam w kwietniu <3 były 4dc 5dc 6dc 7dc 8dc 10dc i 11dc i ciąża była.
    Z synem jak zaszłam to seksik był 6dc 8dc 9dc (te dni były wieczorkiem) a dodatkowo 11dc i 12dc (oba rano). Zobaczymy czy cuś wykluje się w tym cyklu.
    Wiesz zobaczysz niestety pod koniec cyklu jak ci się to układa. Jak masz 24 dc to w 10 d powinna być owulka itd. Sexuj i tyle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 11:56

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 14 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa231 wrote:
    :(


    <3

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 14 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa231 wrote:
    Niestety robiłam...

    tulę bardzo mocno 50przytula.gif i Ciebie biedroneczko też

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 11:57

    19Biedroneczka91 lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 14 września 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Wiesz zobaczysz niestety pod koniec cyklu jak ci się to układa. Jak masz 24 dc to w 10 d powinna być owulka itd. Sexuj i tyle

    tak jest proszę Pani :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 14 września 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Hej jasne ze możesz ;-) wow kochana to powiem Ci ze silna babka z siebie takie przejścia. Wszystko będzie git zobaczysz.
    innego wyjścia nie widzę :)
    szatynka zazdroszczę takich krótkich cykli, ja mam najkrótsze 30-31 dni, a zdażało się, że i 60 dni czekałam na okres. A wiadomo, co cykl to szansa...

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 14 września 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    innego wyjścia nie widzę :)
    szatynka zazdroszczę takich krótkich cykli, ja mam najkrótsze 30-31 dni, a zdażało się, że i 60 dni czekałam na okres. A wiadomo, co cykl to szansa...
    Trzymam kciuki, zeby ten spedzony z nami okazal sie szczesliwy:*


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 14 września 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Trzymam kciuki, zeby ten spedzony z nami okazal sie szczesliwy:*
    Nie dziękuję :) Za Ciebie też mocno trzymam, bo jak widzę Twój podpis to mi sie chce ryczeć :( Tuleeee mocno :)

    Proszę Was jeszcze o radę odnoście testów owulacyjnych. Planuję kupić na ten cykl, tylko się zastanawiam czy jest sens? Czy któraś z WAs ma sprawdzone? Czy te z allegro są warte uwagi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 12:35

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! mam na imie Patrycja. Od roku staram sie z moim chlopakiem o dziecko. Niestety do tej pory nie udalo nam sie jeszcze. Ale nie tracimy nadzieji! Pozdrawiam wszystkich :)

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 14 września 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Nie dziękuję :) Za Ciebie też mocno trzymam, bo jak widzę Twój podpis to mi sie chce ryczeć :( Tuleeee mocno :)

    Proszę Was jeszcze o radę odnoście testów owulacyjnych. Planuję kupić na ten cykl, tylko się zastanawiam czy jest sens? Czy któraś z WAs ma sprawdzone? Czy te z allegro są warte uwagi?
    Dziewczyny chwalą sobie te z Rossmana ja mieszkam w Belgii i mam ich belgijska wersje i one mnie nie zawiodly

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 14 września 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozdeebix wrote:
    Witam! mam na imie Patrycja. Od roku staram sie z moim chlopakiem o dziecko. Niestety do tej pory nie udalo nam sie jeszcze. Ale nie tracimy nadzieji! Pozdrawiam wszystkich :)
    Hej Patrycja miło że dolaczylas. Rok to już powinno pyknac. Robiliscie jakieś badania

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 14 września 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 dzięki, może kupię na początek te. Ja mam owulacje przeważnie 16-19dc więc zawsze może by to jakoś pomogło, żeby trafić w ten moment.

    Hej Patrycja :) Jakaś diagnostyka za Tobą? Czy narazie wszystko na luzie?

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 14 września 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam Was nowe koleżanki

    I tulę mocno Ewa231 i Ciebie Biedroneczko

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
‹‹ 3151 3152 3153 3154 3155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ