Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_Belly wrote:
    Hej dziewczynki,

    Ojej, jakie popijawy wczoraj były :) Ja chyba dzisiaj skuszę się na jakieś alko :) Byłam wczoraj u lekarki, ona polipa nie widziała, ale skierowała nas na badania- męża- na badanie nasienia, mnie na drożność jajowodów.. Także w następnym cyklu badamy się :)

    Witaj :)

    Mnie też to czeka jak się teraz nie uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justys krzaczku B-)

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 15 września 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_Belly wrote:
    Hej dziewczynki,

    Ojej, jakie popijawy wczoraj były :) Ja chyba dzisiaj skuszę się na jakieś alko :) Byłam wczoraj u lekarki, ona polipa nie widziała, ale skierowała nas na badania- męża- na badanie nasienia, mnie na drożność jajowodów.. Także w następnym cyklu badamy się :)
    Na drożność będziesz miała HSG robione??

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • M_Belly Przyjaciółka
    Postów: 113 34

    Wysłany: 15 września 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Witaj :)

    Mnie też to czeka jak się teraz nie uda


    Słyszałam, że to nic ciekawego, ale damy radę :)

    f2w3gzu3f5dq1xgq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_Belly wrote:
    Słyszałam, że to nic ciekawego, ale damy radę :)


    Też o tym słyszałam... ale damy radę! :)

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 15 września 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zeszłym cyklu miałam drożność badaną przez HSG. Szczerze... to nigdy nie przeżyłam nic bardziej bolesnego. Nie mówię tego, żeby Was straszyć, bo wiadomo, każdy inaczej odczuwa różne rzeczy, ale dla mnie to była masakra :/

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Ja w zeszłym cyklu miałam drożność badaną przez HSG. Szczerze... to nigdy nie przeżyłam nic bardziej bolesnego. Nie mówię tego, żeby Was straszyć, bo wiadomo, każdy inaczej odczuwa różne rzeczy, ale dla mnie to była masakra :/

    Dlatego tak bardzo mi się marzy aby ten cykl był tym szczesliwym :p

  • M_Belly Przyjaciółka
    Postów: 113 34

    Wysłany: 15 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Ja w zeszłym cyklu miałam drożność badaną przez HSG. Szczerze... to nigdy nie przeżyłam nic bardziej bolesnego. Nie mówię tego, żeby Was straszyć, bo wiadomo, każdy inaczej odczuwa różne rzeczy, ale dla mnie to była masakra :/

    Długo trwa to badanie?

    f2w3gzu3f5dq1xgq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_Belly wrote:
    Długo trwa to badanie?

    Przyłączam się do pytania

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 15 września 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_Belly wrote:
    Długo trwa to badanie?
    Ja byłam o 8 przyjęta na oddział, dostałam zastrzyk plus tabletkę przeciwbólową. Zabieg miałam o 10. Zakładanie aparatu jakieś 2 minuty, później przewiezienie do sali RTG, podanie kontrastu i zrobienie zdjęć jakieś kolejne 2 minuty. Więc faktycznie samo badanie trwa dosyć krótko.

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 15 września 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Dlatego tak bardzo mi się marzy aby ten cykl był tym szczesliwym :p
    A kiedy testujesz? :) W ogóle który to Twój cykl starań?:)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    A kiedy testujesz? :) W ogóle który to Twój cykl starań?:)
    Na OF 5 , ogólnie ponad rok.
    Ja narazie czekam na owulacje. Jestem w trakcie monitorowania cyklu :)

  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 15 września 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Kobitki ja trochę nie rozumiem czegoś czy to mierzenie jest dokładne? Czasem jest bardziej ciepło, czasem mniej, czasem bardziej przykryta kadrą czasem mniej - czy to nie ma znaczenia...?
    Mysle, ze ma. Dlatego jednorazowy spadek temp mozemy uznac za przypadek i dlatego nasze motto brzmi: dopoki nie ma @ jest nadzieja:):) temperatura to nie wszystko, ale bez niej taki wykres pusty.

    Violet146 lubi tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Ja byłam o 8 przyjęta na oddział, dostałam zastrzyk plus tabletkę przeciwbólową. Zabieg miałam o 10. Zakładanie aparatu jakieś 2 minuty, później przewiezienie do sali RTG, podanie kontrastu i zrobienie zdjęć jakieś kolejne 2 minuty. Więc faktycznie samo badanie trwa dosyć krótko.

    Cykam się tego badania :/

  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 15 września 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Ja w zeszłym cyklu miałam drożność badaną przez HSG. Szczerze... to nigdy nie przeżyłam nic bardziej bolesnego. Nie mówię tego, żeby Was straszyć, bo wiadomo, każdy inaczej odczuwa różne rzeczy, ale dla mnie to była masakra :/

    Ja miałam sono Hsg i było robione w gabinecie i nie było takie straszne :)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.
    Prosze pomozcie...
    Otoz zrobilam badania hormonalne (staramy sie 2msc) wyszlo ,ze mam za wysoki testosteron... prosze powiedzcie czy powinnam cos z tym zrobic??
    jest 2krotnie wiekszy.. Lekarz ginekolog pow. ze mam sie nie stresowac i wszystko bedzie ok i nic z tym nie musimy robic... Jeszcze musze progesteron zrobic ale to w 3 fazie cyklu. Miala ktoras z was taki porblem? Please help. I z gory dziekuje!

  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 15 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Cykam się tego badania :/
    Najlepiej się nastawić, ze będzie bolesnie, strasznie i w ogole maskara. Ja przynajmniej tak mam gdy sie do czegos tak nastawiam, to zawsze boli mniej niz przypuszczalam:)


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 15 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Ja miałam sono Hsg i było robione w gabinecie i nie było takie straszne :)
    Sono HSg ma trochę inną zasadę, bo badanie jest robione pod widokiem USG. Ale z tego co mówił mój gin, który aparat do sono hsg ma w swoim gabinecie, że lepiej jest zrobić klasyczne HSG z rentgenem na oddziale bo jest dokładniejsze.

    Nie ma się co bać na zapas, każdy inaczej znosi ból :)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 15 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Hej kochane.
    Prosze pomozcie...
    Otoz zrobilam badania hormonalne (staramy sie 2msc) wyszlo ,ze mam za wysoki testosteron... prosze powiedzcie czy powinnam cos z tym zrobic??
    jest 2krotnie wiekszy.. Lekarz ginekolog pow. ze mam sie nie stresowac i wszystko bedzie ok i nic z tym nie musimy robic... Jeszcze musze progesteron zrobic ale to w 3 fazie cyklu. Miala ktoras z was taki porblem? Please help. I z gory dziekuje!


    polecam wykonać DHEA-S i Androstendion, będzie wiadomo, czy szwankują nadnercza, czy jajniki. I nie do ginekologa z badaniami, a do endokrynologa. Rozumiem, że PCOS nie masz stwierdzonego?

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin powiedzial ze jest sporo pecherzykow ale jestem tez przed owulka.. I to moze byc dlatego. Powiedzial rowniez ze PCOS moze wykluczyc bo zeby bylo PCOS to inne jakies hormony musialyby tez przekarczac norme... sama juz nie wiem ;(

‹‹ 3161 3162 3163 3164 3165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ