Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 10 października 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko mówię, że od małego mam wysiłek dość spory na codzień a zaszłam podczas kontuzji, tak mówię na "śmieszno"

    Tuliska lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 10 października 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Jak dla mnie zabobony. Tak samo jak kobieta w ciąży powinna leżeć pachnieć i jeść za dwoje a nie dla dwojga. Jasne zapytaj. Ciekawa jestem co powie
    Zapytam zapytam i dam znaka :)

    Kim87 lubi tę wiadomość

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 10 października 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Tak tylko mówię, że od małego mam wysiłek dość spory na codzień a zaszłam podczas kontuzji, tak mówię na "śmieszno"
    Kochana ja tego nie neguje i tez nie mowie ze jestem wszystko wiedząca. Tylko wydaje mi się ze koleżanka Paczka trochę przesadza.

    ♡♡♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 19:58

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 10 października 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Kochana ja tego nie neguje i tez nie mowie ze jestem wszystko wiedząca. Tylko wydaje mi się ze koleżanka Paczka trochę przesadza.

    ♡♡♡
    Naczytała sie pewnie w necie i o to wyniki dzis były
    Chyba ze to taka gadka specjalnie bo nie wiem np zazdro jakies ze ktos cos robi a ona samotna i faceta nie moze znaleźć

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 10 października 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Naczytała sie pewnie w necie i o to wyniki dzis były
    Chyba ze to taka gadka specjalnie bo nie wiem np zazdro jakies ze ktos cos robi a ona samotna i faceta nie moze znaleźć
    Może. Nie słuchaj.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 10 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Naczytała sie pewnie w necie i o to wyniki dzis były
    Chyba ze to taka gadka specjalnie bo nie wiem np zazdro jakies ze ktos cos robi a ona samotna i faceta nie moze znaleźć
    Bardzo mozliwe! Moja przyjaciolka, w listopadzie rok temu jak mowilam ze staramy sie o dzidzie niestety bez skutku, nie dosc ze chamsko przy jakiejs okazji poteafila mi dopiec w stylu "nie mozesz miec dzieci", to jeszcze zrobila wyklad ze mamy czas, zeby sie bawic jeszcze itp. A ja jestem ze swoim M. juz prawie 8 lat, wybawilismy sie, pozwiedzalismy, wybudowalismy i wiemy, ze chcemy dziecka. Miesiac pozniej znalazla sobie faceta i po pol roku spotykania zaszla w ciaze... Teraz znowu slucham "nie ma na co czekac, robcie sobie Dziecko, wspaniale uczucie" itd...
    Kobiety potrafia byc bardzo zazdrosne.. :/

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 10 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine26 wrote:
    Bardzo mozliwe! Moja przyjaciolka, w listopadzie rok temu jak mowilam ze staramy sie o dzidzie niestety bez skutku, nie dosc ze chamsko przy jakiejs okazji poteafila mi dopiec w stylu "nie mozesz miec dzieci", to jeszcze zrobila wyklad ze mamy czas, zeby sie bawic jeszcze itp. A ja jestem ze swoim M. juz prawie 8 lat, wybawilismy sie, pozwiedzalismy, wybudowalismy i wiemy, ze chcemy dziecka. Miesiac pozniej znalazla sobie faceta i po pol roku spotykania zaszla w ciaze... Teraz znowu slucham "nie ma na co czekac, robcie sobie Dziecko, wspaniale uczucie" itd...
    Kobiety potrafia byc bardzo zazdrosne.. :/
    Hej kochana nawet się nie przywitalalam. Sorka ale lecę przez posty aby być na czasie. Witaj rozgosc się i ciesze się ze do nas przyszlas.

    Tak kobita potrafią być wredne. Gdy poronilam moja niby najlepsza przyjaciółka która wiedziała co się stało nie mogła się oprzec pokusie powiedzenia mi o tym ze właśnie dowiedziała się ze jest w ciazy.

    Baby są straszne czasem ale nic nie zrobimy. Skoro one nie potrafią zachować się z klasą i zieja jadem to ich sprawa. Nie wolno sprowadzać się do ich poziomu; )

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 10 października 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine26 wrote:
    Bardzo mozliwe! Moja przyjaciolka, w listopadzie rok temu jak mowilam ze staramy sie o dzidzie niestety bez skutku, nie dosc ze chamsko przy jakiejs okazji poteafila mi dopiec w stylu "nie mozesz miec dzieci", to jeszcze zrobila wyklad ze mamy czas, zeby sie bawic jeszcze itp. A ja jestem ze swoim M. juz prawie 8 lat, wybawilismy sie, pozwiedzalismy, wybudowalismy i wiemy, ze chcemy dziecka. Miesiac pozniej znalazla sobie faceta i po pol roku spotykania zaszla w ciaze... Teraz znowu slucham "nie ma na co czekac, robcie sobie Dziecko, wspaniale uczucie" itd...
    Kobiety potrafia byc bardzo zazdrosne.. :/
    Aaaa to wiem wiem - ja takich tekstów troche sie nasłuchałam w zeszłym roku dlatego od dłuższego czasu nic nikomu nie mowie na ten temat
    Dzis był przypadek rozmowy o sporcie - mowie ze ja biegam i nie wydaje mi sie zebym biegała wolno, widze swoje postępy itp i mnie to motywuje by dalej by szybciej - a ona wypaliła tekstem ze jak sie intensywnie ćwiczy to opoźnia sie zajście w ciaze itp wiec ona radzi mi zebym sie zastanowiła bo to moze mi zaszkodzić itp
    Baby potrafią dopiec jak komuś cos wychodzi, powodzi sie - juz pare razy sie o tym przekonałam

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 10 października 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Aaaa to wiem wiem - ja takich tekstów troche sie nasłuchałam w zeszłym roku dlatego od dłuższego czasu nic nikomu nie mowie na ten temat
    Dzis był przypadek rozmowy o sporcie - mowie ze ja biegam i nie wydaje mi sie zebym biegała wolno, widze swoje postępy itp i mnie to motywuje by dalej by szybciej - a ona wypaliła tekstem ze jak sie intensywnie ćwiczy to opoźnia sie zajście w ciaze itp wiec ona radzi mi zebym sie zastanowiła bo to moze mi zaszkodzić itp
    Baby potrafią dopiec jak komuś cos wychodzi, powodzi sie - juz pare razy sie o tym przekonałam
    Taaaaa bo na pewno ta twoja intensywność to wzrasa o 200%z każdym treningiem

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 10 października 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine26 wrote:
    Ooo, hehe :* a jak u Ciebie sprawa, długo się staracie?
    Staramy się sporo ponad rok. 1,5 mies temu pozegnalam się z groszkiem w 13 tyg ciąży, serduszko przestało bić (malutka miała wadę genetyczna). A teraz powoli zbieram się w sobie i ruszamy po marzenia na nowo. U mnie pco, lewy jajnik nie pracuje mi wcale, prolaktynemia czynnosciowa, rosnące ale nie pekajace pęcherzyki. Tyle w skrócie ;)

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 10 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Taaaaa bo na pewno ta twoja intensywność to wzrasa o 200%z każdym treningiem
    Hehehe no ona chyba tak myśli - no głupia i zazdrosna - na bank
    A mi intensywność wzrasta powoli :) ale jak tak patrze na statystyki to kiedyś odcinek 5km robiłam w jakies 40min a dzis w 25

    Kim87 lubi tę wiadomość

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 10 października 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęsknię za Zołzolem. Jej poranna kawa z ciachem. Ehhh mam nadzieje ze wróci wkrótce

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 10 października 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu kolorowy teraz tez zajdziesz szybko. Na bank. Tego ci życzę koteczku ♡♡♡ i do tego bobo będzie zdrowe jak ta lala,; )

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 10 października 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Tęsknię za Zołzolem. Jej poranna kawa z ciachem. Ehhh mam nadzieje ze wróci wkrótce
    Ja tez !
    A masz z nia kontakt ?

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 10 października 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Hehehe no ona chyba tak myśli - no głupia i zazdrosna - na bank
    A mi intensywność wzrasta powoli :) ale jak tak patrze na statystyki to kiedyś odcinek 5km robiłam w jakies 40min a dzis w 25
    Hahaha .Jak tak będziesz zapierdzielac to rzeczywiście jajo ci odleci i poleci w świat; )

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 10 października 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Ja tez !
    A masz z nia kontakt ?
    Nie mam wlasnie mam nadzieje ze jej nałóg siedzenia i podglądanie co się dzieje na wątku wreszcie weźmie górę i się odezwie;)

    Tuliska lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 10 października 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Hahaha .Jak tak będziesz zapierdzielac to rzeczywiście jajo ci odleci i poleci w świat; )
    No wes mnie nie strasz ! :P :D

    Kim87 lubi tę wiadomość

  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 10 października 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Tulisiu kolorowy teraz tez zajdziesz szybko. Na bank. Tego ci życzę koteczku ♡♡♡ i do tego bobo będzie zdrowe jak ta lala,; )
    Mua, mua, muaaaa <3 <3 <3
    Następny cykl nasz! Będziemy razem chodzić z wielkimi brzucholami i marudzi na wszyyystkooo ;) ;)

    Kim87, Pączek lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 10 października 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Nie mam wlasnie mam nadzieje ze jej nałóg siedzenia i podglądanie co się dzieje na wątku wreszcie weźmie górę i się odezwie;)
    Wiec apel !!
    Zołza - prosze nie podglądać tylko sie do nas odzywać !
    Uciekanki macanki !
    Wracać prosze !!

    Tuliska lubi tę wiadomość

  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 10 października 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Ja tez !
    A masz z nia kontakt ?

    I ja też! Ja też! Ja też!

    Zołzolitkooooooooo gdzieś ty jest???
    Heeeeeejaaaaaaaa hoooooooooo!
    Gdzie nasza Mała Mi <3 <3
    Ja nawet pamiętnik dziś jej przeczytałam :*

    8p3ovfxm8uset94e.png
‹‹ 3323 3324 3325 3326 3327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ