Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 października 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    cześć,

    zdrówka dziewczyny, na katar polecam nebulizację, jesli macie w domu inhalatory :)

    Kim
    nam tez sie marzy synek, więc celujemy jak najbliżej owulki ;)
    To teoria a w praktyce to wiesz różnie bywa

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Mania84 Koleżanka
    Postów: 36 2

    Wysłany: 26 października 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Czesc. A który dzień po owulacji? Może była później.


    wg temperatury owu była 13 tego

  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 26 października 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś badań nie było. Okazało się, że Mój miał w nocy "mokry wypadek". Akurat dziś w nocy :/

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 26 października 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Dziś badań nie było. Okazało się, że Mój miał w nocy "mokry wypadek". Akurat dziś w nocy :/
    "mokry wypadek'?

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 26 października 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Dziewczyny, kiedy znika hormon beta hcg po łyżeczkowaniu?
    Też się nad tym zastanawiałam Wisienko :* nawet jakoś czas temu chciałam test zrobic ale jakoś się powstrzymalam :/ wszystkie ciążowe objawy barzo szybko minęły więc bety tez już dawno nie ma we krwi

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Mania84 Koleżanka
    Postów: 36 2

    Wysłany: 26 października 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania84 wrote:
    wg temperatury owu była 13 tego

    6ec198b7c754556a7983e4989f1d3e33.png

    nie rozumię tego wykresu wogóle9 aha mąż obecnie jest za granica dlatego te nasze love takie rzadkie

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 października 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania84 wrote:
    6ec198b7c754556a7983e4989f1d3e33.png

    nie rozumię tego wykresu wogóle9 aha mąż obecnie jest za granica dlatego te nasze love takie rzadkie
    Dobry wykres jest . Temp ciągle w fazie wyzszych. Jest git

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 26 października 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka666 wrote:
    "mokry wypadek'?

    Tak, zdarzają mu sie szasem nocne polucje jak długo nie serduszkujemy...

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 26 października 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Do czego to doszło? Nie lubię orzechów a wpieprzam właśnie brazylijskie :D moja mina, przysiegam wam, bezcenna :D

    Kim87, Pączek, Dzezabella lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 26 października 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki na monitoring to lepiej isc do lekarza ktory przyjmuje codziennie? Bo moja gin przyjmuje raz w tygodniu niestety :(

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 października 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolciaaa26 wrote:
    Dziewczynki na monitoring to lepiej isc do lekarza ktory przyjmuje codziennie? Bo moja gin przyjmuje raz w tygodniu niestety :(
    Tak

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 26 października 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolciaaa26 wrote:
    Dziewczynki na monitoring to lepiej isc do lekarza ktory przyjmuje codziennie? Bo moja gin przyjmuje raz w tygodniu niestety :(
    Tak, jak najbardziej. Ja z moimi problemami po 5 razy co 2 dni w cyklu jezdzilam. Ale u mnie pecherzyki przerastają wiec to dlatego. W każdym bądź razie potrzeba "dostepnego" lekarza

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 26 października 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Wiecie co? Do czego to doszło? Nie lubię orzechów a wpieprzam właśnie brazylijskie :D moja mina, przysiegam wam, bezcenna :D
    Ja tez wcinam brazylijskie po 3 dziennie :D

    Tuliska lubi tę wiadomość

  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 26 października 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Tak, jak najbardziej. Ja z moimi problemami po 5 razy co 2 dni w cyklu jezdzilam. Ale u mnie pecherzyki przerastają wiec to dlatego. W każdym bądź razie potrzeba "dostepnego" lekarza
    Dziekuje :* Troche bedzie z tym problem ale czego sie nie zrobi dla fasolki :)

    Tuliska lubi tę wiadomość

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • Robaczek83 Koleżanka
    Postów: 101 11

    Wysłany: 26 października 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do was pytanie - są sądzicie, może stosujecie, a może czytałyście o tym - o suplementacji wit. B6? Ja od dwóch m-cy stosuje razem z magnezem, i nie wiem czy to od tego, ale plamienia skróciły się do 2 dni przed @. A zazwyczaj były nawet do 7 dni przed @. Albo to tylko taki ładny cykl mi się trafił.... :(

    4cs, kolejna nadzieja...
    58g0zlo8aqse4bgl.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 26 października 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej kobitki :)

    I Witam wszystkie nowe koleżanki

    Mnie wczoraj glowa bolała, że nie mogłam was podglądać, a dziś to nie jestem w stanie Was nadrobić...




    Pączek lubi tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 26 października 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kimi za odpowiedź :*

    Kim87 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 26 października 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek83 wrote:
    Dziewczyny, mam do was pytanie - są sądzicie, może stosujecie, a może czytałyście o tym - o suplementacji wit. B6? Ja od dwóch m-cy stosuje razem z magnezem, i nie wiem czy to od tego, ale plamienia skróciły się do 2 dni przed @. A zazwyczaj były nawet do 7 dni przed @. Albo to tylko taki ładny cykl mi się trafił.... :(

    Ja ci nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, ale mi też się skrócily, tzn zawsże mialam krótkie 3-4 dni a teraz jeszcze krótsze 2-3 dni i to mnie trochę martwi. Niby badania wyszły w normie, ale zastanawiam się czy mimo wszystko nie są za krótkie,i czy to normalne, czy to jest powodem moich niepowodzeń? Sama się już pogubiłam w tym i nie wiem co myśleć....





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 12:06

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 października 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek83 wrote:
    Dziewczyny, mam do was pytanie - są sądzicie, może stosujecie, a może czytałyście o tym - o suplementacji wit. B6? Ja od dwóch m-cy stosuje razem z magnezem, i nie wiem czy to od tego, ale plamienia skróciły się do 2 dni przed @. A zazwyczaj były nawet do 7 dni przed @. Albo to tylko taki ładny cykl mi się trafił.... :(
    Mag z wit b6 nigdy nie zaszkodzi. Vos słyszałam ale nie pamiętam na co wpływa dokładnie. Skoro jest lepiej to może zadziałał

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 października 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Ja ci nie umiem odpowiedzieć na pytanie, ale mi też się skrócily, tzn zawsxebmialam krótkie 3-4 dni a teraz jeszcze krótsze 2-3 dni i to mnie trochę martwi. Niby badania wyszły w normie, ale zastanawiam się czy mimo wszystko nie są za krótkie,i czy to normalne, czy to jest powodem moich niepowodzeń? Sama się już pogubiłam w tym i nie wiem co myśleć....
    Pszczółko jak masz badania w normie to może wszystko jest git. Po prostu nie trafiłaś na odpowiednie jajo.

    Wiem flustracja jest ogromna ale kurcze nie ma co rozkminiac bo można w chorobę popaść.

    Violet146 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
‹‹ 3441 3442 3443 3444 3445 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ