Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 28 października 2016, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    No, pięknie odbiła. Trzymam kciuki! <3

    Dzięki Wisienko! :*
    Swoją drogą, jak uważasz, powinnam testować w sobotę po odstawieniu dupka, czy w poniedziałek, dzień po terminie @ ?

    I dlaczego Ty też nie śpisz? :D

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 28 października 2016, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Dzięki Wisienko! :*
    Swoją drogą, jak uważasz, powinnam testować w sobotę po odstawieniu dupka, czy w poniedziałek, dzień po terminie @ ?

    I dlaczego Ty też nie śpisz? :D

    Wiesz, mówią, że lepiej po terminie @. Ale ja jestem z tych niecierpliwych. Po terminie @ masz wiarygodny wynik, więc może lepiej zaczekać.

    Nie śpię nie wiem wiem czemu. A czuję, że padam. O 7 pobudka...

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 28 października 2016, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak nie śpię od 3 ale nie wstaję i co chwile próbuje zasnąć to mogę też zmierzyć o 7 czy to lips

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 28 października 2016, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeej :) ale szalejecie w nocy :D

    nikola
    nie dziwię się, że jesteś w szoku, też bym była...

    Bella
    to już wyjaśnione, od 22 lutego mogą być 4 umowy na czas określony :)

    czarnulka
    Jak się masz? coś się zmieniło?

    Wisienka
    Ja też nie mogłam spać o 3 :D zasnęłam ok. 4, a teraz jak mi przyszło wstawać, to nie mogłam się podnieść :P

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 28 października 2016, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    A jak nie śpię od 3 ale nie wstaję i co chwile próbuje zasnąć to mogę też zmierzyć o 7 czy to lips

    Wiesz co, ja mierzę temperaturę zawsze o 4 rano, niezależnie czy śpię, czy jestem w pracy i dopiero odkąd tak robię mój wykres trzyma się kupy. Jeśli jestem w pracy staram się przez 2-3h wcześniej jak najmniej robić (mam taką możliwość), więc myślę, że jeśli ciągle leżysz, to spokojnie możesz zmierzyć o 7 :)

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 28 października 2016, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezbella
    coś mi się wydaje, że Wisienka zasnęła :)

    Wisienka
    Zgadzam się z Dzezabellą, że możesz zmierzyć o 7 :) zresztą, możesz sprawdzić przy okazji jaka jest różnica między tymi dwoma temperaturami, bo to te czasami się przydaje ;)

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 28 października 2016, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Dzezbella
    coś mi się wydaje, że Wisienka zasnęła :)

    Chyba masz rację ;) A mnie się taaaak ciągnie, a tu jeszcze godzina w pracy...

    Ale na szczęście wieczorem mam babski wieczór i założę te nowe buty, których nie mogłam zwrócić w sklepie i będę piła piwo prosto z butelki, o! :D

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 28 października 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Chyba masz rację ;) A mnie się taaaak ciągnie, a tu jeszcze godzina w pracy...

    Ale na szczęście wieczorem mam babski wieczór i założę te nowe buty, których nie mogłam zwrócić w sklepie i będę piła piwo prosto z butelki, o! :D
    fajnie! :D należy się od czasu do czasu! :D a co to za buciki masz? ;> nie doczytałam się o nich nigdzie...

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 28 października 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaliłam się jakiś tydzień temu, że nie mogłam ich zwrócić, bo nadęta ekspedientka zakrzywiała rzeczywistość ;) W skrócie: botki na 7cm obcasie, ale niestety troszkę za wąskie w palcach i troszkę za wysokie (mam problem z haluksami) i miałam je na nogach góra godzinę tylko w domu, a urocza pani w salonie ryłko stwierdziła, że są używane i ich nie przyjmie.
    Trudno, mam ładne, drogie, skórzane buty do siedzenia :D

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Robaczek83 Koleżanka
    Postów: 101 11

    Wysłany: 28 października 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie!
    Jestem zalamana, wczoraj był mój 4 dzien po owulacji, biorę od tego czasu duphaston, i wczoraj wieczorem miałam brązowe plamienia! Miewałam czasem plamienia przed @ ale nie tyle dni przed... Duphaston miał trochę pomóc w zagnieżdżeniu a tu takie plamienia... Boję się że to koniec nadziei że tym razem się udało.. Tak szybką ją straciłą, miałam testować za tydzień :( :( Jestem załamana....

    4cs, kolejna nadzieja...
    58g0zlo8aqse4bgl.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 28 października 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczku a miałaś monitoring? Tzn jesteś pewna, że owulacja była 4 dni temu? Może Ci się przesunęła?

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Robaczek83 Koleżanka
    Postów: 101 11

    Wysłany: 28 października 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, miałam monitornig, do tego mam też objawy cielesne owulku, bolący jajnik po pęknieciu pecherzyka - to mam co m-c.

    4cs, kolejna nadzieja...
    58g0zlo8aqse4bgl.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 28 października 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Żaliłam się jakiś tydzień temu, że nie mogłam ich zwrócić, bo nadęta ekspedientka zakrzywiała rzeczywistość ;) W skrócie: botki na 7cm obcasie, ale niestety troszkę za wąskie w palcach i troszkę za wysokie (mam problem z haluksami) i miałam je na nogach góra godzinę tylko w domu, a urocza pani w salonie ryłko stwierdziła, że są używane i ich nie przyjmie.
    Trudno, mam ładne, drogie, skórzane buty do siedzenia :D
    ach te kochane panie ekspedientki :D ale jak ładne, to chociaż siedząc możesz eksponować :D

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 28 października 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek83 wrote:
    Tak, miałam monitornig, do tego mam też objawy cielesne owulku, bolący jajnik po pęknieciu pecherzyka - to mam co m-c.

    W działaniach niepożądanych z tego co pamiętam są plamienia i krwawienia międzymiesiączkowe. A może masz za małą dawkę dupka?

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 28 października 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek83 wrote:
    Tak, miałam monitornig, do tego mam też objawy cielesne owulku, bolący jajnik po pęknieciu pecherzyka - to mam co m-c.
    a te plamienia trwają nadal? Może to był jednorazowy wybryk?

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Robaczek83 Koleżanka
    Postów: 101 11

    Wysłany: 28 października 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie ma plamien, ale aż sie boje do łazienki iść. Do tego stosuje od dwóch dni globulki pumafucin bo na ostatniej wizycie lekarz zauwazyl lekki stan zapalny i kazal brac po tygodniu od wizyty, czyli kilka dni po owulacji.. Wiec owulacja na pewno nie, implantacja za wczesnie, te globulki??? Albo dupek mi namacil... A mial pomoc.... Biore 2x1.

    4cs, kolejna nadzieja...
    58g0zlo8aqse4bgl.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 28 października 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny jadę zbadać moją prolaktynę :) zobaczymy co zdziałał bromergon, ale niestety wyniki nie dziś, bo nie dam rady odebrać :/ a najlepsze, że jadę autobusem :D mój samochód pojechał do mechanika. Tak dawno nie jechałam autobusem, że aż śmiesznie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 06:52

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Robaczek83 Koleżanka
    Postów: 101 11

    Wysłany: 28 października 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mialam tez dosc silne bole brzucha, takie miesiaczkowe, az bralam dwa razy nospe, a dzien wczesniej zwalilo mnie z nog, przespalam cale popoludnie. Ale nie biore tego jako objaw ciazy - za wczesnie, mysle ze moze dupek mnie rozstroił...

    4cs, kolejna nadzieja...
    58g0zlo8aqse4bgl.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 28 października 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek83 wrote:
    Na razie nie ma plamien, ale aż sie boje do łazienki iść. Do tego stosuje od dwóch dni globulki pumafucin bo na ostatniej wizycie lekarz zauwazyl lekki stan zapalny i kazal brac po tygodniu od wizyty, czyli kilka dni po owulacji.. Wiec owulacja na pewno nie, implantacja za wczesnie, te globulki??? Albo dupek mi namacil... A mial pomoc.... Biore 2x1.
    dupka nie brałam, więc nie wiem. Co do globulek, to chyba nie powinny w ten sposób działać. A może jednak implantacja? Trochę wcześnie... Jak na razie się nie powtórzyło, to się nie martw na zapas :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 06:56

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Robaczek83 Koleżanka
    Postów: 101 11

    Wysłany: 28 października 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, a mialam tyle nadziei :(

    4cs, kolejna nadzieja...
    58g0zlo8aqse4bgl.png
‹‹ 3466 3467 3468 3469 3470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ