X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    Powiem szczerze, ze to chyba jeden z nielicznych, tak "ładnych" wykresów w moim "wykonaniu" :)
    Powiedzcie mi jeszcze proszę, bo to jest mój pierwszy wykres na ovufr..., co oznaczają te puste kółeczka, które pojawiają się na wykresach niektórych z Was?


    Ja z kolei zauważyłam że pełne kółeczka mam od kiedy zaznaczam śluz...

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    kochana ja mam zamiar testować w tą niedzielę z apteki 10 lut też z apteki a 12 lut z bety a beta będzie jakieś 3 dni przed @ bo 2kończe brać dupka.


    Aha. Wiesz... Ja w tym cyklu daruję sobie sprawdzanie domowym testem, żeby się nie dołować, choć mam jeden w mysiej dziurze schowany ;) Po za tym w tym cyklu staram sie robic coś, żeby nie myśleć o tym - mniej stresu. A co do bety to ostatnio jak zrobilam ja to w tym samym dniu dostalam plamienia. Niby jeszcze 7 dni więc może w poniedziałek zrobię betę.

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitek85 wrote:
    Caro napisała:
    "Kitek85
    martamarta
    o.n.a

    Jak tam nastroje przed testowaniem?"

    Cześć, z nastrojem słabiutko :( Będę zaskoczona jak w tym miesiącu NIE przyjdzie @...
    Czuję się zupełnie normalnie.. I jeszcze w pracy mamy roszady. Zwalniają ludzi.Aktualnie jestem na zwolnieniu i z tego co mi przekazała koleżanka jak wrócę do pracy to mam mieć złożone wypowiedzenie ;( Sorry dziewczyny, że z tą pracą się wyrwałam (nie na temat), ale jest mi po ludzku ŹLE...


    Kochana doskonale Cię rozumiem. Ja np jestem bezrobotna i szukałam na siłę pełnego etatu i nawet wpadłam na pomysł, że przecież moj maz ma firmę i mogłby mi dać ten etat tylko musiałabym składki opłacać ale w momencie kiedy okazało się, że jest problem z zafasolkowaniem stwierdziłam, że to chęć posiadania dzidzi jrest silniejsza i ważniejsza niż więcej kasy. Więc mamy podobnie. Nie martw się, może tak właśnie ma byćjak to świetnie Caro ujęła ;)

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • kasia_1702 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam do was takie pytanko ...
    Owulacje miałam w sobotę temp dalej utrzymuje mi się około 37,3 ale od wczoraj dopadło mnie straszne swędzenie i pieczenie a dziś do tego ciągle biegam siusiu i boli mnie przy tym ....
    Wydaje mi się że to za wcześnie na objaw ciąży
    w pierwszej ciąży właśnie to był mój pierwszy objaw ale zaczęło się jakieś dwa tygodnie po owul. Co o tym myślicie ? Czy któraś z was tak miała?

    Kasia_1702
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka '93 wrote:
    hej, nie wiem czy już ten temat był poruszany jesli tak to z góry przepraszam. Jakie badania należy zrobić przed planowaniem ciąży? I jakie witaminy polecacie na zwiększenie plodności?


    Witamy. Przede wszystkim prolaktynę i progesteron. Można razem za jednym zamachem ale należy pamiętać, że progesteron trzeba 7 dni po ovu albo 7 dni przed następnym cyklem. To napewno a co więcej, nie wiem.

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Staraczka '93 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A musi być na to skierowanie czy może pójść tak z marszu prywatnie?

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka '93 wrote:
    A musi być na to skierowanie czy może pójść tak z marszu prywatnie?


    Ja robię na własną rękę bo tak najprościej. I jeżeli to wyjdzie źle to z wynikami do gina on resztę zarządzi

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_1702 wrote:
    Hej dziewczyny mam do was takie pytanko ...
    Owulacje miałam w sobotę temp dalej utrzymuje mi się około 37,3 ale od wczoraj dopadło mnie straszne swędzenie i pieczenie a dziś do tego ciągle biegam siusiu i boli mnie przy tym ....
    Wydaje mi się że to za wcześnie na objaw ciąży
    w pierwszej ciąży właśnie to był mój pierwszy objaw ale zaczęło się jakieś dwa tygodnie po owul. Co o tym myślicie ? Czy któraś z was tak miała?

    Szczerze mówiąc, to bardziej wygląda na typowe zakażenie układu moczowego...

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Ja z kolei zauważyłam że pełne kółeczka mam od kiedy zaznaczam śluz...
    Hmm... To chyba nie to, bo ja śluz tez czasem zaznaczam i nie mam kółeczek :)

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ale tu dzisiaj pustki... Pewnie wszystkie pącczki pieką ;)

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Kurczę, ale tu dzisiaj pustki... Pewnie wszystkie pącczki pieką ;)
    O by się zjadło.,wszystkie mają dni płodne I działają

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Kurczę, ale tu dzisiaj pustki... Pewnie wszystkie pącczki pieką ;)
    Ja odebrałam wyniki hormonow swoje I męża I tak myślę co tu jeszcze zrobić żeby się udało W tym cyklu

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 3 lutego 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    wszystkie mają dni płodne I działają
    Coś w tym jest ;-)

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 3 lutego 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż o pączkach to już dzisiaj cały dzień myślałam i jutro od razu przed pracą lecę do cukierni :-)

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 3 lutego 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu nowa, dopiero od wczoraj, troszke sie tu jeszcze gubie, ale mam nadzieje ze pomozecie mi sie odnalesc. Staramy sie od 13 miesiecy. Mamy juz jednego synka i chcielibysmy drugiego szkraba ale chyba nie jest nam to pisane. Czasami trace juz nadzieje. Moze teraz jak bede z wami to bedzie mi troche razniej :)

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 4 lutego 2016, 02:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    O by się zjadło.,wszystkie mają dni płodne I działają
    O przepraszam prawie połowa zaraz będzie testować ha ha ha ha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 02:42

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 4 lutego 2016, 02:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Witam. Jestem tu nowa, dopiero od wczoraj, troszke sie tu jeszcze gubie, ale mam nadzieje ze pomozecie mi sie odnalesc. Staramy sie od 13 miesiecy. Mamy juz jednego synka i chcielibysmy drugiego szkraba ale chyba nie jest nam to pisane. Czasami trace juz nadzieje. Moze teraz jak bede z wami to bedzie mi troche razniej :)
    Witamy w naszych skromnych progach i cieszymy się że zdecydowałaś się należeć do naszej bandy he he. I w miarę możliwości pomożemy Ci wszystko ogarnąć. Pytaj odpowiemy z chęcią

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 4 lutego 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Dziewczyny.. Powtórka z rozrywki. Termin @ na jutro, a nawiedziła juz mnie dzisiaj.. A już miałam nadzieję.. Ehhh już sobie popłakałam. Uśmiech nr 5 i czekam dalej.. :-(

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro smutna piątka :( przy czym ją mam termin @ na jutro, a dziś spadła temperatura, więc przyjdzie .. Też miałam wielkie nadzieję :( chyba kupie sobie mopsa

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 4 lutego 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa wrote:
    chyba kupie sobie mopsa

    Polecam! Ja mam dwa koty i są lekarstwem na wszelkie zło!

    Wracając do tematu, na owulację czy po owulacji wzrasta temperatura? Bo owu wyznaczył mi termin przypuszczalnej owulki i teraz zgłupiałam już całkowicie.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ