Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Super! Ja nigdy nie miałam za bardzo z kim grać, więc dopiero wiele gier poznaję i już czuję, że będę kupowała :) Póki co, z 'trofeów' mam limitowane Monopoly z Gry o Tron :)


    u nas to jest szał ze znajomymi... pierwsza gra to Osadnicy z Catanu :D POtem my kupiliśmy Carcassonne i kilka rozszerzeń, Kolejkę, Farmer Rancho i POCIĄGI :D Do tego TABU, w które zazwyczaj gramy po alkoholu :D

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    mam :D plus jedno rozszerzenie - podziemia :D nam szykuje się akcja gier w grudniu :D



    edit: witam w niedzielny wieczór :) :)

    co do facetów, mój był konkretny, po roku "chodzenia" oświadczył się, po roku ślub i tak, mając 23 lata zostałam żoną, P. 24 :D Także 8 lat po ślubie jesteśmy :D :D
    9 lat razem <3 gratulacje! Jeszcze nigdy z nikim tyle nie wytrzymalam haha ;) zarcik :P ale teraz wiem, ze to to i sie nie skonczy :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    9 lat razem <3 gratulacje! Jeszcze nigdy z nikim tyle nie wytrzymalam haha ;) zarcik :P ale teraz wiem, ze to to i sie nie skonczy :)


    my 10 lat razem :D 10,5 :D jak kiedyś całkiem dobre piwko :)

    Lubię_czekoladę, Bella_Bella lubią tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • smerfetkaaa Autorytet
    Postów: 260 128

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dziękuję I Wam wszystkim z całego serca życzę zielonych groszków ;*

    28lat
    Mama aniołka 3.10.2016 (*)
    29.10.2017 (*)
    3 rok starań
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McDonald jest swietnym pomyslem :D chyba zamawiam kfc....

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    my 10 lat razem :D 10,5 :D jak kiedyś całkiem dobre piwko :)
    Jeszcze lepiej :) :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Paczus, witam w klubie :D cos Ci faceci w tych czasach sie nie spiesza :) Dlugo jestescie razem?
    Moj niby by chcial, czasem cos przebaknie ale ogolnie jakos nic sie nie dzieje a mi sie zachciewa zareczyn chociaz, skoro juz staramy sie o dziecko to przeciez chcemy byc razem.. ;) nie czaje
    Razem 3 lata 5 miesiący i 16 dni :D
    Zaręczyliśmy sie ;) i tyle w tym temacie :D pytają sie nas kiedy slub itp to ja zawsze mowie jego pytajcie nie mnie :D
    A Wy ile razem ?

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetkaaa wrote:
    Dziewczynki dziękuję I Wam wszystkim z całego serca życzę zielonych groszków ;*
    :*

    smerfetkaaa lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • smerfetkaaa Autorytet
    Postów: 260 128

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Słyszałam o przypadku gdzie @ w ogóle nie przyszła i był dzidziuś :) tego Ci życzę :*
    Bella Bella wszystkim życzę takich przypadków :)
    Wszędzie widać tylko przyszłe mamy z brzuszkami lub wózkami. My się tu staramy A inne oddają lub wyrzucają dzieci. Ehh sprawiedliwości

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    28lat
    Mama aniołka 3.10.2016 (*)
    29.10.2017 (*)
    3 rok starań
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam króciutki staż z Moim - niespełna 1,5 roku :) Ale po pół roku związku się oświadczył i dwa miesiące później zamieszkaliśmy razem :)

    Lubię_czekoladę, Pączek lubią tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Jeszcze lepiej :) :)


    Teściów przed zaręczynami widziałam... 2 razy :D do dzisiaj się czasami zastanawiam, co sobie myślała Teściowa, jak się dowiedziała, że P.chce mi się oświadczyć i pokazał jej pierścionek :D Tacie o swoich planach powiedział dzień wcześniej, zapodając na stół 3/4 wódki :D Szaleństwo! Jeszcze studentami byliśmy...

    Teraz Teściowa twierdzi, że jak się wie, że to to, to sie nie powinno czekać... w sumie ona po roku "chodzenia" ze swoim obecnym mężem, była w ciąży :D :D

    Dzezabella, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Razem 3 lata 5 miesiący i 16 dni :D
    Zaręczyliśmy sie ;) i tyle w tym temacie :D pytają sie nas kiedy slub itp to ja zawsze mowie jego pytajcie nie mnie :D
    A Wy ile razem ?
    My za miesiac 3 lata :)

    Tak, ludzie uwielbiaja pytac :) glupio jak nie wiadomo co odpowiedziec...

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetkaaa wrote:
    Bella Bella wszystkim życzę takich przypadków :)
    Wszędzie widać tylko przyszłe mamy z brzuszkami lub wózkami. My się tu staramy A inne oddają lub wyrzucają dzieci. Ehh sprawiedliwości
    Dokladnie........

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Razem 3 lata 5 miesiący i 16 dni :D
    Zaręczyliśmy sie ;) i tyle w tym temacie :D pytają sie nas kiedy slub itp to ja zawsze mowie jego pytajcie nie mnie :D
    A Wy ile razem ?


    Pączuś, powiedz swojemu, że pierscionek zaręczynowy jest ważny przez rok :D niech myśli o 2 jakby co :D albo ustala datę ślubu :D :D

    Dzezabella, Bella_Bella lubią tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Ja mam króciutki staż z Moim - niespełna 1,5 roku :) Ale po pół roku związku się oświadczył i dwa miesiące później zamieszkaliśmy razem :)
    1,5 roku za Wami a ile przed Wami :) :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    Teściów przed zaręczynami widziałam... 2 razy :D do dzisiaj się czasami zastanawiam, co sobie myślała Teściowa, jak się dowiedziała, że P.chce mi się oświadczyć i pokazał jej pierścionek :D Tacie o swoich planach powiedział dzień wcześniej, zapodając na stół 3/4 wódki :D Szaleństwo! Jeszcze studentami byliśmy...

    Teraz Teściowa twierdzi, że jak się wie, że to to, to sie nie powinno czekać... w sumie ona po roku "chodzenia" ze swoim obecnym mężem, była w ciąży :D :D
    Uwazam dokladnie tak samo jak Twoja tesciowa :)

    Bedziecie co mieli dzieciom opowiadac :) <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    1,5 roku za Wami a ile przed Wami :) :)

    Oby jak najwięcej :) Co do ślubu, to zawsze jak zaczynam temat, Mój się zgadza, że tak, trzeba "zacząć myśleć o tym" i na tym się kończy... :/ A ja mogłabym już :)

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    Pączuś, powiedz swojemu, że pierscionek zaręczynowy jest ważny przez rok :D niech myśli o 2 jakby co :D albo ustala datę ślubu :D :D
    Hehehe dobry pomysl!! I z roku na rok trzeba kupowac z wiekszym diamentem :D

    Mi sie marzy do 30tki zostac mama, zona i rozpoczac budowac dom :) choc myslalam, ze do 30 bede miala dwojke a tu psikus :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Oby jak najwięcej :) Co do ślubu, to zawsze jak zaczynam temat, Mój się zgadza, że tak, trzeba "zacząć myśleć o tym" i na tym się kończy... :/ A ja mogłabym już :)
    To nic tylko zaczac sale ogladac :) moze umow Was np na ogladanie jakiejs to moze cos ruszy :) zawsze najgorzej sie za cos zabrac :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Hehehe dobry pomysl!! I z roku na rok trzeba kupowac z wiekszym diamentem :D

    Mi sie marzy do 30tki zostac mama, zona i rozpoczac budowac dom :) choc myslalam, ze do 30 bede miala dwojke a tu psikus :)

    Ja też! :) ale mnie by jedno przed 30stką wystarczyło... Chociaż drugie chciałabym max 3 lata później ;) i oczywiście najlepiej, żeby to była parka ;) :D

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
‹‹ 3537 3538 3539 3540 3541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ