Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 20 listopada 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    no u Ciebie, to rzeczywiście nie wiadomo, co i jak...:/ straszne skoki :/ a czym się kierowałaś biorąc pregnyl? śluzem? wg mnie 10/11dc mogłaś mieć owu, a program nie wyznacza owu, bo miałaś bardzo duże skoki w pierwszej fazie

    W poniedziałek (13dc) byłam u gina, był pęcherzyk na lewym jajniku 21mm, więc zadecydował, żeby na pewno pękł przepisał mi dwa zastrzyki pregnylu (5000j każdy), które miałam zrobić 14 i 15dc, a dodatkowo od 15dc zacząć już jeść dupka 2x1.
    Ja obstawiam, że owulacja była 15dc, bo miałam płodny śluz i leciutko ćmił mnie brzuch po lewej stronie właśnie. Tylko ta temperatura mnie martwi... :(

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 20 listopada 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    W poniedziałek (13dc) byłam u gina, był pęcherzyk na lewym jajniku 21mm, więc zadecydował, żeby na pewno pękł przepisał mi dwa zastrzyki pregnylu (5000j każdy), które miałam zrobić 14 i 15dc, a dodatkowo od 15dc zacząć już jeść dupka 2x1.
    Ja obstawiam, że owulacja była 15dc, bo miałam płodny śluz i leciutko ćmił mnie brzuch po lewej stronie właśnie. Tylko ta temperatura mnie martwi... :(
    ważniejsze są objawy :) no i był pęcherzyk! któremu na pewno zastrzyki pomogły :) olej, więc temperaturę :)

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 20 listopada 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Kochana możesz mi powiedzieć co dokładnie dostajesz i z jakiego powodu? Na wywołanie owulacji? Miałaś cykle bez owu? Ja najprawdopodobniej gdzieś od stycznia też będę tym zainteresowana. To jest Twój pierwszy cykl z zastrzykami?

    Kochana, wracając jeszcze do Twojego pytania: u mnie prawdopodobnie nie pękały pęcherzyki. I tak, to jest mój pierwszy cykl z pregnylem. Jak teraz się nie uda, to na nowy cykl mam też przepisany clostilbegyt.

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    ważniejsze są objawy :) no i był pęcherzyk! któremu na pewno zastrzyki pomogły :) olej, więc temperaturę :)

    Tak myślisz? :)
    Tylko kurcze, po takim combo (pregnyl + sztuczny progesteron) żeby skoku nie było widać? :/

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, dokładnie <3 a awatar świetny ; ) w jednym zdjęciu wszystkie nasze rozterki ;) siedzimy, patrzymy w niebo i myślimy cóż to bedzie dalej ;)

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Tak myślisz? :)
    Tylko kurcze, po takim combo (pregnyl + sztuczny progesteron) żeby skoku nie było widać? :/
    no właśnie może przez to tego skoku nie widać? mogła Ci właśnie po tym temperatura ześwirować

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Tak myślisz? :)
    Tylko kurcze, po takim combo (pregnyl + sztuczny progesteron) żeby skoku nie było widać? :/
    Kochana dupek podobno nie podwyższa temperatury :) wszystko przed tobą;) jeszcze pójdzie w górę ;) ładny pecherzyk plus pregnyl musi się owu skończyć :)

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    no właśnie może przez to tego skoku nie widać? mogła Ci właśnie po tym temperatura ześwirować

    Cholera jasna... Dlaczego właśnie my musimy się takimi rzeczami martwić :/

    Aaa, żeby było śmieszniej, wczoraj wracając z pracy dostałam mandat...

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Cholera jasna... Dlaczego właśnie my musimy się takimi rzeczami martwić :/

    Aaa, żeby było śmieszniej, wczoraj wracając z pracy dostałam mandat...
    ojjj... Co zrobiłaś? mam nadzieję, że nie jakiś straszny?

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabela to na szczęście ;) ;) ;)

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam zmęczona, zła o tą fakturę, bolał mnie kręgosłup, chciało mi się siku i na ostatniej prostej przed domem, na pustej drodze, 100zł i 4pkt za przekroczenie prędkości...

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Nie zacytuje Twojego wcześniejszego wpisu zeby nie robic długiego wezyka i....
    Nie napisze nic mądrzejszego od tego co dziewczyny napisały - tak z grubsza dodając cos od siebie mysle ze tak to juz bedzie do końca swiata - dziewczyny nie nadarzającą w rozumieniu facetów a oni w rozumieniu nas. Ale moze o to chodzi - bo jak by wszyscy sie super rozumieli to tez by było do D... z jednej strony oczywiście prosciej i łatwiej a z drugiej strony nudno jak cholera by było :)

    Aaaale ja Cie powapieram w urojeniach :D
    Ja rano bol głowy, krzyża, bój jak na @, teraz wrocilam z imprezki - zjadlam sushi kupowane tam gdzie zawsze - nigdy mi po nim nic nie było a potrafiłam je jesc nawet 3-4 razy w tygodniu a dzis mi było mega niedobrze po nim, oczywiście podbrzusze ciągnie i lekko spuchniete mam wrazenie
    Wiec urojenia mam pełna gęba :D oby tak dalej :D
    A u Ciebie co ? Cyc swędzi ?
    Kochana dziękuję ;*;* tak urojenia w pełni czyli macich spuchnieta. Cyc nabrzmialy, bóle głowy na porzadku dziennym;)

    Pączek lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    A mi dalej owu nie wyznaczyło:P a może nie było owu?
    Było. Ja tez nie mam wyznaczonego.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Witam niedzielnie :)


    Violet,
    Mi piątkowe piwkowanie też pomogło hehehe złoty środek :D Ale temperatura u Ciebie ładnie się trzyma! narazie niczego bym nie skreślała ;) kiedy termin domniemanej @?


    Kochana temperatura może i ładna, ale co z tego jak dzień przed lub w pierwszy dzień @ temperatura spada :( Powinna przyjść jutro Franca i przyjdzie, dziś jest 14 dpo więc skusiłam się na test i oczywiście negatyw, także nadzieji już żadnych nie mam na ten cykl...
    :(

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A tak wogole to Dzień Dobry :)

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się niedzielnie :*:* lecę do Holandii po cycki. Jest promocja to trzeba korzystać; )

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Witam się niedzielnie :*:* lecę do Holandii po cycki. Jest promocja to trzeba korzystać; )


    ??

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Kochana dziękuję ;*;* tak urojenia w pełni czyli macich spuchnieta. Cyc nabrzmialy, bóle głowy na porzadku dziennym;)
    No to Klub urojeń uważam za otwarty ;D

    Dzezabella, pola89 lubią tę wiadomość

  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :D

    Dzis niedziela pod wezwaniem Mega Lenia :D
    Zjadam sniadanie jak B wstanie bo narazie jeszcze chrapie :D i zakopuje sie w łożku na dalsze nadrabianie zaległości serialowo/programowych :D

  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 20 listopada 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Byłam zmęczona, zła o tą fakturę, bolał mnie kręgosłup, chciało mi się siku i na ostatniej prostej przed domem, na pustej drodze, 100zł i 4pkt za przekroczenie prędkości...
    To pierwszy mandat ?

‹‹ 3646 3647 3648 3649 3650 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ