Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz z chorobami od 20 sie mecze :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienia mam, wiec @ idzie, dziś mam 27dc

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    plamienia mam, wiec @ idzie, dziś mam 27dc
    NIE LUBIĘ!!! Tule Cię mocno<3

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia09 wrote:
    NIE LUBIĘ!!! Tule Cię mocno<3

    dzięki kochana, wiec jest sie dzis rozkreci @ do mój cykl trwał 26 dni...płakać aż sie chce człowiekowi...to juz nie wiem co robi żeby zajść...no cóż odpuszczam do wiosny

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    A bierzesz jakieś nowe leki albo suplementy?
    Druga ewentualność to polipy w macicy ( wersja bardziej pesymistyczna)


    A jak mogę się upewnić czy mam faktycznie te polipy? Jakie badania?, bo tylko chyba badaniami mogę to potwierdzić bądź wykluczyć?


    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 26 listopada 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    dzięki kochana, wiec jest sie dzis rozkreci @ do mój cykl trwał 26 dni...płakać aż sie chce człowiekowi...to juz nie wiem co robi żeby zajść...no cóż odpuszczam do wiosny

    Bardzo nie lubię :(

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 listopada 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    dzięki kochana, wiec jest sie dzis rozkreci @ do mój cykl trwał 26 dni...płakać aż sie chce człowiekowi...to juz nie wiem co robi żeby zajść...no cóż odpuszczam do wiosny
    <3 <3 <3 tulę kochana cie ;* ja jadę z winem. A chuj co ma.być to będzie. Zegarek piękny z różowego złota . Buziam was kochane

    Dzezabella, Bella_Bella lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    A jak mogę się upewnić czy mam faktycznie te polipy? Jakie badania?, bo tylko chyba badaniami mogę to potwierdzić bądź wykluczyć?

    Tylko usg

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    <3 <3 <3 tulę kochana cie ;* ja jadę z winem. A chuj co ma.być to będzie. Zegarek piękny z różowego złota . Buziam was kochane

    Pokaż nam :)

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2297 1523

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    <3 <3 <3 tulę kochana cie ;* ja jadę z winem. A chuj co ma.być to będzie. Zegarek piękny z różowego złota . Buziam was kochane


    Ahhhhh. Zazdroszczę zegarka. I to jeszcze różowe złoto. Na moim anorektycznym nadgarstku, to żaden zegarek niestety nie wygląda dobrze.
    A tak w ogóle, to przejmuję powyższą filozofię. Nic nie przeskoczymy. W końcu i tak się uda. Nie ma sensu tyle o tym myśleć, bo nic nie wymyślimy i tak.

    6.12.2022 💔 puste jajo
    28.06.2024 💔 Zuzia 16 tc
    07.2025 💔 cb
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Pokaż nam :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/06736d934c92.jpg

    Violet146, mysia09, AniaŁ123, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek wrote:
    Ahhhhh. Zazdroszczę zegarka. I to jeszcze różowe złoto. Na moim anorektycznym nadgarstku, to żaden zegarek niestety nie wygląda dobrze.
    A tak w ogóle, to przejmuję powyższą filozofię. Nic nie przeskoczymy. W końcu i tak się uda. Nie ma sensu tyle o tym myśleć, bo nic nie wymyślimy i tak.
    Prawda i tylko %% i czekolada są w stanie nam pomoc to przetrwać

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/06736d934c92.jpg

    Cudo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2016, 15:23

    Kim87 lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwag Ewelina Cz. Proszę się ujawnić bo przyszedł przelew na bobo dla Waldi ale nie wiadomo kto to. Proszę sprawdzić priv i napisać do Sylwii

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2297 1523

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/06736d934c92.jpg

    eeeee. Cuuuudo. Naprawdę piękny.

    Kim87, Dzezabella lubią tę wiadomość

    6.12.2022 💔 puste jajo
    28.06.2024 💔 Zuzia 16 tc
    07.2025 💔 cb
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabela,
    Dawno Cię nie było :) cześć :)

    Ewi,
    Nie lubię!!!

    Kim,
    Zdrowie! ;) i piękny zegarek :)

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dzieczyny. Choruje jeszcze na perfumy ale nie w tym roku. Ja dostałam na święta zegarek mój wkretarko wiertarke. Oczywiście pod choinkę coś tam.małego mu jeszcze kupie on zresztą mi też ;)

    Dzisiaj zakochałam się w zapachu jadore.
    A moja stara miłością są perfumy alien Thierry Mugler. Masakra ;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Dzezabella miałam pisać. Kochanie kochanie Haj<3 <3 <3

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2297 1523

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Dzięki dzieczyny. Choruje jeszcze na perfumy ale nie w tym roku. Ja dostałam na święta zegarek mój wkretarko wiertarke. Oczywiście pod choinkę coś tam.małego mu jeszcze kupie on zresztą mi też ;)

    Dzisiaj zakochałam się w zapachu jadore.
    A moja stara miłością są perfumy alien Thierry Mugler. Masakra ;)

    Nie wiem jak pachną, ale warto mieć już dla samego flakonu. Śliczny

    Kim87 lubi tę wiadomość

    6.12.2022 💔 puste jajo
    28.06.2024 💔 Zuzia 16 tc
    07.2025 💔 cb
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Dzezabela,
    Dawno Cię nie było :) cześć :)

    Ewi,
    Nie lubię!!!

    Kim,
    Zdrowie! ;) i piękny zegarek :)

    Wróciłam do Was z mocnym postanowieniem LwD.
    W związku z tym, wróciłam też do prowadzenia swojego kawałka internetu, który porzuciłam, a sprawiał mi masę frajdy... :)

    pola89 lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
‹‹ 3705 3706 3707 3708 3709 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ