X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dziękuję za miłe powitanie i przyjęcie :)
    My staramy się od września 2015 ... nie jest jeszcze tak żle i bez większego ciśnienia bo mamy już 2 synków, marzymy o córeczce :)
    Dziś mam 34 dc @ miał być w niedzielę mam takie 30dniowe... więc się spóżnia... temp cały czas powyżej 37... sobie skacze jeden dzień 37.1 drugi 37.0 ale nie niżej.. więc może są jakieś szanse? test robiłam i oczywiście negatywny.. ale łudzę się tym że może słabo czuły test i za szybko robiony :D
    Pozdrawiam :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To 3mam kciuki oby jednak test był zepsuty a następny wyszedł już pozytywnie :D Powodzenia :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dość ważne dla mnie jest wiedzieć szybko.. bo choruję na Hashimoto...no i mam dość ciężką pracę fizyczną w fabryce.. więc chciałabym wiedzieć na prawdę szybko.. pewnie dlatego też fisiuje :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O.n.a. wiem jak to jest z ta niepewnością, korci Cię tak że czasem aż się wariuję i zrobi się ten test. Miałam tak samo ;) ale nie smutaj jeszcze może się zmienić :)


    Gaduaaa rozumiem Cie doskonale :) my wszystkie fisiujemy na tym punkcie ;) mam nadzieję, że Ci się powiedzie.

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa witam cię. Kiedy robiłaś test? Może warto już go powtórzyć, w szczególności że powinnaś wiedzieć jak najszybciej.

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam w sobotę po południu... więc jeszcze przed spodziewanym terminem @ ... no i robiłam wczoraj :( czyli 2 dni po spodziewanym @...
    ale... mieszkam w Irlandii.. no i nie znam się za bardzo na tych testach tutaj.. który jaką ma czułość.. i ten kupiłam sobie w sklepie za 2 euro ;) i jak potem doczytałam jego powinno się robić 7 dni po terminie @...
    więc heheh jeszcze mam nadzieję

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znając mnie sobie wmawiam - wiem heh bo jakby miało coś wyjść to by pewnie wyszło bez względu na czułość :(

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    :( Jednak nie wytrzymałam i zrobiłam test dziś o 7:00. Negatyw :( nic nie wypatrzę więcej, nawet pod mikroskopem:( Ale zdecydowałam się na to, bo dziś temp. znów wyższa. Zgłupiałam :( :( :(


    Nie trać nadziei, twój wykres wygląda naprawdę dobrze. Ja przy pierwszej ciąży robiłam test tydzień po terminie @ i ledwo było widać drugą kreskę. Więc masz jeszcze szanse. Trzymam mocno kciuki i się nie poddawaj <3

    Gaduaa może to wszystko przez te testy irlandckie :D Irlandki może nie są tak niecierpliwe jak my :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 08:22

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to całkiem możliwe Margaretka :D Oni tutaj tak jakby nie mieli problemów z płodnością haha
    dość dziwna jest różnica cenowa... w sklepie za 2 euro tak jak piszę.. test 2 euro.. a w aptece 10euro...
    więc może w tej różnicy pies jest pogrzebany ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D :D :D Może ten za 10 euro wykrywa już dzień od zapłodnienia :D

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah nie wiem... pierwszy raz testuję w Irl...
    nawet na Bete nie możesz sobie iść od tak ...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na następnym razem jak będziesz w polsce to sobie kup testów na zapas :D
    Jak na razie chyba będziesz musiała czekać, a to czekanie najgorsze. Ale z nami szybko czas leci :D

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa jasne, że wszystkie robimy sobie nadzieje i się łudzimy i zwykle niestety to jedynie nadzieja, ale moja koleżanka naprawdę zrobiła kilka testów, które nic nie wykazały, a jest obecnie w 6 miesiącu :) Powiedziała mi po tym jedno- nigdy nie rób testów przed spodziewanym terminem @, bo szkoda pieniędzy na to ;)
    Ja kupiłam sobie dwie wielkie paczki- jedną z testami owulacyjnymi (30 zł za ok 30 testów) i jedną z ciążowymi (10 testów jakoś też pod 30 zł)- to się bardziej opłaca, szczególnie dla tych niecierpliwych albo tych które mają nieregularne.

    Ja jestem świeżo po owulce- teraz to się dopiero niecierpliwość zaczyna :)
    Współżycie dokładnie we wszystkie dni kiedy trzeba było- teraz mam schiza, że może raz dziennie to za dużo?:P

    Gaduaaa, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) mam nadzieję że będzie miło !

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 a gdzie ty te zestawy kupujesz?

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Może ten za 10 euro wykrywa już dzień od zapłodnienia :D "

    hahahhaa dziewczyny, jak tak jest, to ja go chcę :D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka ja je kupuję na Allegro.
    To są takie zwykłe testy paskowe- wątpiłam początkowo w ich jakość, ale powiem Wam, że działają bez zarzutu- robię cały czas owulacyjne, bo mam bardzo nieregularne cykle i testy potwierdzają za każdym razem moje inne objawy i zgodne są z tempką i owufr, więc ok.
    Jeśli chodzi o ciążowe, to postanowiłam, że jeśli na takim paskowym będzie cień kreski albo będę niepewna, to wtedy dopiero kupię porządny test w aptece.


    28 lat, 3 cs

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    "Może ten za 10 euro wykrywa już dzień od zapłodnienia :D "

    hahahhaa dziewczyny, jak tak jest, to ja go chcę :D


    To musimy się uśmiechnąć do gaduaaa może nam prześle :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 to się widzę zaopatrzyłaś dokładnie :D ja dziś idę po mace i zaczynam brać

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż jakby zobaczył tyle testów, jakbym zamówiła, to by na zawał zszedł :D

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ