Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 euro to takie minimum... są i droższe :)
    przebitka cenowa jest na wszystkim... testy to jest nic w porównaniu do innch rzeczy ... podejrzewam że ten test jest taki sam jak te u nas za 10zł ;)

Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak. Siostra w angli mieszka i ceny też masakra. Co do testów to chyba nie miała problemów. Ale ona to w czepku urodzona to pewnie dobry jej się trafił :D

• Kasia1987 Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Mąż jakby zobaczył tyle testów, jakbym zamówiła, to by na zawał zszedł :D

Hahahaha dlatego ja całe te paczki trzymam pod biurkiem w pracy :D

Margaretka89 lubi tę wiadomość

33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

16uddqk34v2bfw3k.png

• Gaduaaa Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak przypadkiem ten test kupiłam..haha patrze 2 euro to sobie wezmę co mi szkodzi... a tu kurdę się porobiło... wiesz nie myślała że faktycznie może się w końcu udać... ale jak @ nadal nie będzie to może w piątek/sobotę kupię test z prawdziwego zdarzenia :D

Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 lutego 2016, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję, że będzie pozytywny i tym razem na 100% :)

Gaduaaa lubi tę wiadomość

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Hahahaha dlatego ja całe te paczki trzymam pod biurkiem w pracy :D

hahahaha :D :D Widzę że nie jestem sama :D

Gaduaaa to jak poczekasz do terminu @ to może ten za 2 euro już wyjdzie :D

Kasia1987 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89, Kasia1987 ja niedługo dołączę do grona chomików testowych :D

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina dołączaj tylko pamiętaj o dobrej kryjówce żeby mąż na zawał nie padł :D

Kasia1987, Karolina2787 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

Ona, tak jak piszą dziewczyny, nie stresuj się negatywem. Póki nie ma @ jest nadzieja. Tym bardziej że temperatura rośnie :)

Caro, ja zaczynam od LH, FSH, estradiolu i prolaktyny. Wyczytałam że poziom tych hormonów trzeba badać między 3 a 5 dniem cyklu. W okolicach owulacji powtórzę ten sam zestaw. A 7 dni po owu zrobię prolaktyne i progesteron.

• Patkaaa Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia też działaliśmy mimo niepekniętego pęcherzyka łudzíłam się że w każdej chwili pęknie i może mimo kiepskiej morfologii się uda. Generalnie co miesiąc mam nadzieję no bo różne są przypadki ale dzisiaj się okaże czy pękł jeśli tak to będę czekać z niecierpliwością na spozniającą się miesiączkę.
    Testy to dobra rzecz też używałam długi czas i faktycznie można powiedzieć że trafiały tylko że wzrot LH nie zawsze oznacza że owulacja była ale chociaż ma się nadzieje że mogła być.

• Kasia1987 Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmieję się na maxa :)Poprawiłyście mi humor!
    JA wczoraj trochę umęczyłam swojego męża. On jest teraz chory i bardzo biedny- możecie sobie wyobrazić przeziębionego faceta- dosłownie prowadzi walkę o przetrwanie. Staram się go nie zamęczać tematami o ciąży i staraniach, bo widze, że go to męczy- chce dziecka i robi swoje, ale nie należy do tych, co chcą o tym godzinami gadać :P (od tego mam Was i to forum hihi). Wczoraj był padnięty, zasmarkany, i nagle przyszła mu wielka ochota na drinka. Hahaha rzuciłam się na biedaka z krzykiem- jeszcze nie dzisiaj :P Lekko się przeraził, a ja "jeszcze ostatni dzień pliiis..." Nie był zachwycony, ale nie napił się ;)

https://ovufriend.pl/graph/45dd40529941c54df1d583ab9a600c47

28 lat, 3 cs, 3 dni po owu

Karolina2787, Margaretka89 lubią tę wiadomość

33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

16uddqk34v2bfw3k.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :D dokładnie chyba do szafy schowam bo tam nie zagląda za dużo moich rupieci ;) hihi

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się jeszcze zastanawiam, bo mój to wszędzie nos wetknie :D Maci jakieś propozycje?

Karolina2787 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha :D no nie mogę teraz to ja się zwijam ze śmiechu :D ''walczy o przetrwanie'' to dobre albo ''rzuciłam się na biedaka z krzykiem jeszcze nie dzisiaj'' :D haha musiał być naprawdę przerażony ;)

Margaretka89 lubi tę wiadomość

• Patkaaa Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ja miałam w szufladzie ze skarpetkami haha

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia znam ten ból - chory chłop to masakra. Ale przyznam ci że ładnie go załatwiłaś, przez chwile nawet mu zaczęłam współczuć :D :D :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 zastanów sę czego Twój mąż nie lubi z Twoich rzeczy, może tam nie zajrzy ;) albo pod łóżko :P

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Karolina ja miałam w szufladzie ze skarpetkami haha

Dobry patent. Chyba też wypróbuje :D W moich majtkach i skarpetka to nie grzebie :D

CHYBA :D

Patkaaa lubi tę wiadomość

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod łóżkiem to by mój syn znalazł więc opcji mam mało, bo jak nie jeden to drugi :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lutego 2016, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa dobry pomysł bo po co mu Twoje skarpetki ;) hihi

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego