X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam te testy chowam, bo nie chcę, żeby mój facet czuł presję :PPPPP

    Margaretka89, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój jak słyszy test ciążowy to aż mu się ciśnienie podnosi, on chyba już myśli że mi się na łeb rzuciło :D i testuje bez jego wiedzy. Dopiero jak wyjdą II kreski to mu powiem :D

    Karolina2787, Kasia1987 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 dobrze się pośmiać na początek dnia zawsze to lepszy humorek przez na cały dzionek :) Wykres mam ale nie wykrył mi owulki i się nie zapisze, nie zaznaczałam go dokładnie bo jakoś nie mogłam się połapać na początku, ale dziewczyny dały mi kilka rad więc jeśli ten nie zaskoczy to następny już myślę pójdzie mi lepiej i będzie widoczny :) jak narazie mam kalendarzyk w tele.

    Kasia1987 dokładnie, mój tez tak ma jak tylko owulacja przychodzi ostatnio sam powiedział żebym nie mówiła mu kiedy ją mam bo nici z przytulania biedulek tak się stresuje. Bardziej niż ja, ale i tak mam swoje sposoby :P hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, czasem nawet lepiej jak facet nie wie bo po co ich stresować a wiadomo czym to się kończy pfff i kaput i jak to się przytulać, nie tak jak u nas zwarte i gotowe do boju :D dzielne kobietki

    Margaretka89, Kasia1987 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka to ja czekam aż wykresik udostępnisz :D Będę cie śledzić :D Ja też mam kalendarzyk w tele ale tu jest ciekawiej :D Też miałam problem z tym wykresem na początku ale metodą prób i błędów jakoś mi idzie. Owulke sama sobie wyznaczyłam bo ovufriend nie mógł mi zaznaczyć bo zaczęłam wykres po owulce :/

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok :) postaram się dokładnie zaznaczać wszystko. Temp też przestałam mierzyć, muszę kupić nowy termometr, zamówić bo u nas jakoś dostać nie mogę :/

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropos mężów....mój dla odmiany nie chory-ale zfochowany....;) więc nici z serducha było wczoraj, dzis jeszcze nie wiem w jakim nastroju sie do łózka połozy-hehe...wczoraj nawet nie próbowałam..;)-zreszta przez tego jego focha tez nie miałam ochoty...

    a tu chyba owulka za pasem, takze niech sie odwochuje wkońcu...ech....

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita pamiętaj że z facetem jak z jakiem trzeba delikatnie, chociaż czasem wiem po sobie że ja tu próbuję kuci kuci jak do dzidziusia a on Wrrr... Grrr... i masz dość ale czasami dają się ugłaskać może jakieś pyszne mniami w końcu przez żołądek do serca mężczyzny :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Allmita pamiętaj że z facetem jak z jakiem trzeba delikatnie, chociaż czasem wiem po sobie że ja tu próbuję kuci kuci jak do dzidziusia a on Wrrr... Grrr... i masz dość ale czasami dają się ugłaskać może jakieś pyszne mniami w końcu przez żołądek do serca mężczyzny :)

    wiem,wiem...mówia że to kobiety sie fochuja-no to u nas jest calkiem odwrotnie..ja juz w sumie nie wiem o co nam poszło-nie pamiętam-on pewnie też, ale foch jest nadal...;)
    na pyszne mniami niestety nie mam czasu-bo wracam póżno...zreszta wczoraj było pyszne mniami i nie pomogło..;)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe skąd ja to znam :) u nas jak fochy to też są chociaż sami nie wiem o co tak na prawdę poszło hmm... ale widocznie taki nasz sposób na odstresowanie ;) może wystarczy po prostu przyjść i przytulić się od tak bez zbędnych słów a założę się że jak Ty pierwsza to zrobisz to on się przecież nie odsunie no bo jak by śmiał :)

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie chwile a tu pół strony zapisane :D Ale się rozpisałyście, nie nadążam :D

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi u nas starania są ponad fochami! :D
    Czy jesteśmy na siebie źli, czy obrażeni, jak jest owulka, to działamy :)
    Bez zbędnego gadania, ale fajnie że pojawia się taka nić porozumienia, wyższy cel niż nasze fochowanie. Wczoraj tak było- mój chory i zły był, ale jak zaczęłam się tulić, to podziałaliśmy swoje i fajnie :)
    Za to rano wciąż foszek był! :P

    Margaretka89, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ok :) postaram się dokładnie zaznaczać wszystko. Temp też przestałam mierzyć, muszę kupić nowy termometr, zamówić bo u nas jakoś dostać nie mogę :/

    Trzymam cię za słowo :D

    Allmita taki nasz los że musimy znosić fochy naszych M, a mówią że to my fochujemy :P :D

    Kasia to ty umiesz czarować :D Mój jak rzuci focha to nie ma mocnych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 10:51

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 no to zgodna parka z Was pod tym względem i super tak trzymać :) u mnie to jest tak że ja przeważnie mam rację :P no tak może czasem trochę przesadzam ale każdy ma swoje dni ;) a kobiety mają większe prawo na fochy bo zmienne są jak każdy wie :D

    Margaretka89 Obiecuję uroszyście :D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas zawsze ja się zaczynam przytulać na zgodę itp...ale czasem jest "za wcześnie" i nie pomaga...;) spróbuje dzis wieczorem sie poprzytulać w łózku, to może cos z tego wyjdzie....u nas po seksie przechodzą wszelkie fochy, więc wtedy juz bedzie ok...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 10:58

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "u mnie to jest tak że ja przeważnie mam rację" tak trzymać :D
    Pamiętajcie kobiety, my zawsze mamy racje i nie ma innej opcji :D

    Allmita będziemy ci kibicować :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 11:00

    Allmita, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż jest nawet dobry, bo po testy to i do apteki mi pojedzie, ale to z reguły tylko dwie sztuki ;-)
    Co do ręczników to nie ma zielonego pojęcia gdzie są - ostatnio nawet się przyznał, że nie potrzebuje wiedzieć skoro ma mnie od tego :-D

    Foszki są, ale u nas częściej z mojej strony ;-) mąż jak zafochuje to szybko mu przejdzie, bo to on najbardziej kompromisowy jest.
    I w ogóle jak tu zajrzałam dzisiaj rano to nie umiałam nadążyć! Tyle stron do ogarnięcia! :-D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I faktycznie przez zoladek do serca! A przynajmniej u mnie się to sprawdza :-D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia to ty dobrego męża masz :D Pozazdrościć :)

    No przyznaje troszkę się rozpisałyśmy, ale widzę że już ogarnęłaś :D

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez żołądek dam rade dopiero w czwartek...;) a wolałabym coś dziś podziałać, więc zacznę może od innej strony...:P

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ