X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hmmm... herbatka z prądem pewnie nie wchodzi w grę? Czasem potrzeba nam takiego porządnego kopa ;) na początek bólu gardła może wręcz odwrotnie działać? Może lody? :) Różnie to ludzie gadają :)


    Hmmm lody a lody to różnica dziewczynki....hehehehehehehe

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM Haha :D trochę śmiechu było i narzekań ale na wesoło :) ja dziś zamawiam teściki. To mężuś się dobrze spisał skoro dopiero po 12 wstałaś z łóżka :D hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM Ty Diablico! :D

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 23:24

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam czyste myśli przyrzekam :) koleżanka z głodem wstała z łóżka i to dlatego pewnie ;)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 23:24

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    I może nie uwieżycie ale to bardziej on jest zorientowany co gdzie w domu jest jeśli o klamoty chodzi. Co do papierków ja. On nawet okna umyje kibel wyczyści i wyprasuje. Takiego mam chłopa
    mój podobnie..na szczęście...I jeszcze ugotuje-w gotowaniu mamy równy podział: on mięsa i rosół, ja reszte zup, ciasta, inne dania- po równo..:)
    w sklepie tez jest tez smiesznie-bo to on głównie zorientowany co jest a co nie ma w domu..hehe... ale papierki, rachunki, listy, mapy- to ja...;)
    i ma dryg do napraw-nie trzeba go za bardzo namawiac do prac remontowych itp....no kurde właśnie sobie pomyślałam że mam zaje...tego męża....co tam foszek od czasu do czasu....niech mu przejdzie bo po tych peanach na jego cześc ochota mi na małe co nieco naszła..;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 13:20

    Karolina2787, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niki756 wrote:
    czesc dziewczyny :) jestem tutaj nowa. Powiedzcie mi co sie dzieje? juz mowie o co chodzi... przed staraniami gdy zblizala sie @ to tego samego dnia mialam brazowe plamienia i tego dnia przychodzila @.
    odkad z mezem sie staramy to moze tylko w pierwszym cyklu tak nie mialam ale w nastepnych to mam tak ze plamienia pokazuja sie 2-3 dni wczesniej i sa takie skape prawie wcale i sie nasilaja az w koncu przychodzi @. natomiast od dwoch cykli plamienia przychodza z 5 dni wczesniej. teraz mam miec @ jutro albo w sobote ( cykl 28-30 dni ). wczoraj nic nie bylo a pod wieczor mialam troche plamien. wiecie co to moze byc? :(


    moze byc niedomoga lutealna...zbadaj progesteron, a najlepiej uderz do gina...P.S. spokojnie-to sie leczy..:)

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    WaldhauzerM Haha :D trochę śmiechu było i narzekań ale na wesoło :) ja dziś zamawiam teściki. To mężuś się dobrze spisał skoro dopiero po 12 wstałaś z łóżka :D hihi

    I teraz wrabiają człowieka... Więc tłumaczę...Moj mąż chwilowo ma spokoj bo mam @ a wtedy mnie sie nie tyka. Po drugie od 6 rano jest w pracy a ja po prostu się tak do du....czuję że spać mi się chce. Może po tym dostinexie.

    Wszystko w tym topiku.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :) z mojego to jest taki kucharz, że aż musiałam mu kupić fartuch masterchefa :D cały czas w nim gotuje a przy tym jak seksownie wygląda :) złota rączka co do prac remontowych, nasz wielki i ciężki telewizor w salonie powiesił na drucie wiązałkowym z braku uchwytu do tv hehe myślałam że pierwszego dnia spadnie, a gdzie tam wisi już pół roku :D poza tym zmywa i wstawi pranie nie trzeba go prosić. Kochany jest a czego nie lubi to zamiatać i rozwieszać prania najbardziej heh nie wiem czemu :)

    Allmita, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    mój podobnie..na szczęście...I jeszcze ugotuje-w gotowaniu mamy równy podział: on mięsa i rosół, ja reszte zup, ciasta, inne dania- po równo..:)
    w sklepie tez jest tez smiesznie-bo to on głównie zorientowany co jest a co nie ma w domu..hehe... ale papierki, rachunki, listy, mapy- to ja...;)
    i ma dryg do napraw-nie trzeba go za bardzo namawiac do prac remontowych itp....no kurde właśnie sobie pomyślałam że mam zaje...tego męża....co tam foszek od czasu do czasu....niech mu przejdzie bo po tych peanach na jego cześc ochota mi na małe co nieco naszła..;)


    Ja też tak myślę w sensie zajebistości mojego bo... Płytki sam polozyl, panele sam polozyl, a ze zasuwa na 2 etaty to panele kladl 2 tygodnie ale jaki efekt.. ;)

    Allmita lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kochane, gdyby oni nie byli tacy zajebiści nie byliby naszymi mężami,, czyż nie??

    Karolina2787, Allmita lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    moze byc niedomoga lutealna...zbadaj progesteron, a najlepiej uderz do gina...P.S. spokojnie-to sie leczy..:)


    a to przez to moge miec problem z zajsciem?

    robilam juz badania w listopadzie 21 dni po i wyszedl mi wynik 17,50 i gin powiedzial ze jest ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    I teraz wrabiają człowieka... Więc tłumaczę...Moj mąż chwilowo ma spokoj bo mam @ a wtedy mnie sie nie tyka. Po drugie od 6 rano jest w pracy a ja po prostu się tak do du....czuję że spać mi się chce. Może po tym dostinexie.

    Dobrze dobrze kochana nie denerwuj się :P wiesz trzeba jakoś rozkręcić gadkę :D ;) hehe

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dziewczyny rozpisałyście nie nadążam bo w pracy siedzę. Cieszy mnie że dzisiaj takie pozytywnie nastawione jesteście ;-)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to żeśmy dziś i ponarzekały na swoich facetów i pośmiały się z nich to teraz kończymy chwaląc ich za wszystko i za błahostki i super :) kochamy ich za całokształt bez względu na wady, no bo przecież każdy je ma :) my kobietki też

    Allmita, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    WaldhauzerM wrote:
    I teraz wrabiają człowieka... Więc tłumaczę...Moj mąż chwilowo ma spokoj bo mam @ a wtedy mnie sie nie tyka. Po drugie od 6 rano jest w pracy a ja po prostu się tak do du....czuję że spać mi się chce. Może po tym dostinexie.

    Dobrze dobrze kochana nie denerwuj się :P wiesz trzeba jakoś rozkręcić gadkę :D ;) hehe

    Nie no spoko, znam się na żartach, inaczej nie dołączyłabym do dyskusji hehehehe

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oby tak zawsze :) z uśmiechem na twarzy i z optymizmem. Niedługo walentynki aha no no właśnie co z nimi? z Walentynkami? Kobiety?! Jakie plany? Niespodzianki dla połówek? Pomysły? hę?

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No to żeśmy dziś i ponarzekały na swoich facetów i pośmiały się z nich to teraz kończymy chwaląc ich za wszystko i za błahostki i super :) kochamy ich za całokształt bez względu na wady, no bo przecież każdy je ma :) my kobietki też
    Właśnie to chciałam napisać, że wyszło na to, że jednak nasi mężowie to całkiem super są :))
    mój też gotuje. steki takie robi, że palce lizać! i pizzę! :)) ale trochę za dużo czasu mu to zajmuje, więc takie cuda tylko w dni wolne

    Karolina2787, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    I oby tak zawsze :) z uśmiechem na twarzy i z optymizmem. Niedługo walentynki aha no no właśnie co z nimi? z Walentynkami? Kobiety?! Jakie plany? Niespodzianki dla połówek? Pomysły? hę?
    My generalnie walentynek jako tako nie obchodzimy, więc w planach na niedzielę mamy odpoczynek na kanapie, pewnie jakiś fajny film i xbox :D
    Ale w sobotę idziemy na jakiś dobry obiad do meksykańskiej.

    Zegarek mu kupiłam, niby na walentynki, ale już w nim chodzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 13:42

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ