Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Sama na zdjęciu wypatrzeć nie mogę :P
    Chyba poprostu kupię test 10 i zrobie jutro :D Tylko czy moja cierpliwość tyle wytrzyma :D Albo przyjdzie @ - jedno z dwóch :)
    Co oko to oko :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam porannie.. Mi zamiast temp spadać na @ to jeszcze wzrosła do 37.3 szok

    Ewelina17007, Sylwia91, 91patka91 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra wrzucam :P Ale na 100 % nic nie widać ;) http://zapodaj.net/b57138d005757.jpg.html

    91patka91 lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Dobra wrzucam :P Ale na 100 % nic nie widać ;) http://zapodaj.net/b57138d005757.jpg.html
    Ej Duska coś tam widać ;) ja widzę delikutasny cień

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nic nie widzę :/ przepraszam ale gapię i gapię ale eee

  • Ewelina17007 Przyjaciółka
    Postów: 225 28

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wrecz odwrotnie w dół :-(
    Gaduaaa wrote:
    Witam porannie.. Mi zamiast temp spadać na @ to jeszcze wzrosła do 37.3 szok

    Ewelina
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A ja nic nie widzę :/ przepraszam ale gapię i gapię ale eee

    To tak jak ja :P Jest tak delikatny, że myślałam, że mi wzrok sie psuje :P Ale mama potwierdziła, że jest :D Dlatego nie ma co się ekscytować przed potwierdzeniem (mniej wiecej coś takiego powiedziałam mamuśce ) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 06:41

    nick nieaktualny, Gaduaaa lubią tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Witam porannie.. Mi zamiast temp spadać na @ to jeszcze wzrosła do 37.3 szok

    Gaduaaa kiedy testa sikasz? :D tempka super!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    To tak jak ja :P Jest tak delikatny, że myślałam, że mi wzrok sie psuje :P Ale mama potwierdziła, że jest :D

    Tam u Ciebie pewnie jest dostrzegalny lepiej kochana ze zdj to gorzej zauważyć :) to super! jutro poprawka dla pewności? ;)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Gaduaaa kiedy testa sikasz? :D tempka super!
    hehe jak zobaczyłam dziś że poszła jeszcze do góry to chciałam dziś.. ale nie chciałam znowu się rozczarować.. więc znowu odłożyłam...

    Duśka;), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety od rana tyle sie tu dzieje!!!

    Duśka;) lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Tam u Ciebie pewnie jest dostrzegalny lepiej kochana ze zdj to gorzej zauważyć :) to super! jutro poprawka dla pewności? ;)

    Jeżeli @ się nie pojawi to napewno :P Tylko czy ja doczekam do jutra ? XD

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • czekoladowamufinka Autorytet
    Postów: 256 267

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Dobra wrzucam :P Ale na 100 % nic nie widać ;) http://zapodaj.net/b57138d005757.jpg.html
    Ja tam cos widzę, zrób jutro drugi;)

    Duśka;) lubi tę wiadomość

    cant't wait <3
    g4vadcimhk2szxr0.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka poważnie ja też widzę :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Jeżeli @ się nie pojawi to napewno :P Tylko czy ja doczekam do jutra ? XD

    Doczekasz doczekasz :D będzie pięknie widać jutro że gały wypali :P hihi

    Gaduaaa jutro! jutro! :D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekoladowamufinka wrote:
    Ja tam cos widzę, zrób jutro drugi;)

    To macie lepszy wzrok odemnie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    To macie lepszy wzrok odemnie ;)
    hihi ja noszę oksy do czytania i komputera :D

    Duśka;), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry! Ja też widzę, ja bym za chiny nie wytrzymała do jutra, pewnie trzymałabym bez picia teraz i biegiem do apteki, byle tylko się upewnić. Jeśli na 25 tak widać to na 10 nawet nie z pierwszego powinno też coś być. ;) Ale to ja, niecierpliwa jak zawsze :)

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka nonono :) czekamy na więcej
    Gaduaaa ..HMMMMM..............
    U mnie 37,2...... jejku nie wiem. Dzisiaj wstałam i nic mnie nie boli, co uważam za niepokojący znak ;)

    cd4f3562c1f35980fc59d99badbc7d27.png

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    dzień dobry! Ja też widzę, ja bym za chiny nie wytrzymała do jutra, pewnie trzymałabym bez picia teraz i biegiem do apteki, byle tylko się upewnić. Jeśli na 25 tak widać to na 10 nawet nie z pierwszego powinno też coś być. ;) Ale to ja, niecierpliwa jak zawsze :)

    Ja nie mam blisko apteki :P Ale jak pojade mamę na 9 odwieźć to napewno ją zalicze :P
    Malinka ja też :D Dlatego podejrzewam, że zrobie i dziś i jutro :P

    zapachmalin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
‹‹ 753 754 755 756 757 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ