Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ja od tego cyklu ale chyba robi swoje bo cosik luźnawo się czuję tam ;) oby zadziałał

    Witam. Misiu Elmo grzecznie pilnował a Tosiu dziękuje za pozdrowienia.

    Ja wczoraj zaczęłam pić gluty.. Bleeeee

    nick nieaktualny, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Ja z Wieśkiem drugi cykl lecimy :D Ale jak na razie efektów nie widzę :/ Bardziej to już efekty ziółek czuję :D A pije je dopiero pierwszy cykl :) Może zdziałają jakieś cuda :D :D :D

    To może ja tak już mam sama nie wiem :/ ale najważniejsze że jest ten dobry śluz ;) Wiesiek wspomaga jeszcze to może tym razem się uda jak Pani Owulacja zaszczyci mnie swoją obecnością na dniach cholerka

    Waldi dajesz rade z tym? fuuu

    zapachmalin, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam o tych glutach ale to nie na moje siły. Mnie zaraz na wymioty bierze od samego patrzenia na takie hece. :D Więc pozostanę przy witaminkach w tabletkach :D ^_^

    Margaretka89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    To może ja tak już mam sama nie wiem :/ ale najważniejsze że jest ten dobry śluz ;) Wiesiek wspomaga jeszcze to może tym razem się uda jak Pani Owulacja zaszczyci mnie swoją obecnością na dniach cholerka

    Waldi dajesz rade z tym? fuuu


    hehehehe Pani Owulacja :D :D :D Nam z Wieśkiem na razie w związku się nie układa ale mam nadzieje że Władysław też u mnie uda się jaki śluz wytworzy, bo jak nie to będziemy musieli zakończyć ten związek :D :D :D

    nick nieaktualny, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Ja myślałam o tych glutach ale to nie na moje siły. Mnie zaraz na wymioty bierze od samego patrzenia na takie hece. :D Więc pozostanę przy witaminkach w tabletkach :D ^_^

    hehe ja nie próbowałam nawet tego gluta ale jakżeście pisały że to takie bleee to już sobie darowałam wystarczyło mi że piłam macę o żesz w mordę bleh... także Malinka ja także zostaję przy tabsach ;)

    zapachmalin, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe ja nie próbowałam nawet tego gluta ale jakżeście pisały że to takie bleee to już sobie darowałam wystarczyło mi że piłam macę o żesz w mordę bleh... także Malinka ja także zostaję przy tabsach ;)


    no ja też nawet nie próbowałam, po prostu bardzo realistycznie to sobie wyobraziłam i to wystarczyło :D

    Margaretka89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też gluta nie piłam i po waszych komentarzach nie mam zamiaru :D :D :D

    zapachmalin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    no ja też nawet nie próbowałam, po prostu bardzo realistycznie to sobie wyobraziłam i to wystarczyło :D


    hehehe wyobraźnia działa :D To tak jak u mnie :D Nawet ten smak już potrafię sobie wyobrazić :D :D :D

    zapachmalin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • czekoladowamufinka Autorytet
    Postów: 256 267

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie właśnie był mój brat, i chyba z 3 razy powiedział a co jakbyś zaszła w ciąże, w kontekście mojej zmiany umowy w pracy. I patrzył nam mnie tak wymownie, że aż go zapytałam "kto Ci powiedział?" a on na to "Sam się domyśliłem, gadasz tyle o tej zmianie umowy na umowę o pracę, no i jeszcze do tego ta Twoją suknia ślubna, nie widziałem jej w domu to chyba czekasz na ostatnie poprawki przed brzuszkiem".
    Nie chciałam mu mówić na razie ale jakoś tak miło, że ta najbliższa rodzina już wie:P

    zapachmalin, szuflada lubią tę wiadomość

    cant't wait <3
    g4vadcimhk2szxr0.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    hehehe wyobraźnia działa :D To tak jak u mnie :D Nawet ten smak już potrafię sobie wyobrazić :D :D :D


    dokładnie,bleeee :D

    Margaretka89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekoladowamufinka wrote:
    A ten laser można w ciąży?

    No właśnie nie wiem ale póki co w ciąży nie jestem..:/
    Wydaje mi sie ze tak bo to tylko takie światło na skore wiec jak juz to ewentualnym przeciwwskazaniem może byc możliwość powstawania przebarwień na skórze no w ciąży zmienia sie pigmentacja. Wiecej przeciwwskazań byc nie powinno

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    dokładnie,bleeee :D



    hehehe My się już posiliłyśmy w wyobraźni :D :D :D To ja już wolę te zioła pić :D :D

    nick nieaktualny, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    To może ja tak już mam sama nie wiem :/ ale najważniejsze że jest ten dobry śluz ;) Wiesiek wspomaga jeszcze to może tym razem się uda jak Pani Owulacja zaszczyci mnie swoją obecnością na dniach cholerka

    Waldi dajesz rade z tym? fuuu


    Kochanie.. Muszę.. Dla groszka wszystko <3

    nick nieaktualny, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macy żeście próbowały? Co? ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Kochanie.. Muszę.. Dla groszka wszystko <3

    Jesteś the best! Silna z Ciebie kobieta tak 3 maj a ja 3 mam kciuki za Ciebie <3

    Margaretka89, WaldhauzerM lubią tę wiadomość

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Ja myślałam o tych glutach ale to nie na moje siły. Mnie zaraz na wymioty bierze od samego patrzenia na takie hece. :D Więc pozostanę przy witaminkach w tabletkach :D ^_^


    Ale to wiesz co się robi?? Nos zatyka się klamerką do wieszania prania i pijesz i nie czujesz.. U mnie działa..

    nick nieaktualny, Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A macy żeście próbowały? Co? ;)


    Mój M to wcina ale w TABLETKACH :D :D :D Jesteśmy cwani :P hihihi

    nick nieaktualny, zapachmalin, WaldhauzerM lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Ale to wiesz co się robi?? Nos zatyka się klamerką do wieszania prania i pijesz i nie czujesz.. U mnie działa..

    hehe dobra ale weź, samo uczucie jak Ci się to wlewa do gardła, a potem spływa tak gluuuu gluuuu... :/

    Margaretka89, zapachmalin, WaldhauzerM lubią tę wiadomość

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    no ja też nawet nie próbowałam, po prostu bardzo realistycznie to sobie wyobraziłam i to wystarczyło :D


    No popatrz a kisiel wszyscy żrą i nie narzekają.. He he

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 23 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe dobra ale weź, samo uczucie jak Ci się to wlewa do gardła, a potem spływa tak gluuuu gluuuu... :/


    Fuuuuujjjjj :/ Nie musiałaś tak obrazowo tego przedstawiać :P :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 851 852 853 854 855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ