X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie owulacja daje się we znaki - jajcor strasznie boli...
    mama hani - ja jednak trzymam kciuki za fasolkę ;)

    battinka - oby wyniki były dobre - koniecznie daj znać nam co i jak

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1301

    Wysłany: 10 września 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspieram dziewczyny <3

    BATTINKA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    dopisuję się do starań o rodzeństwo. Moja córa ma 6lat. W grudniu 2013r straciłam ciążę i o tej pory słyszę od niej ciągłe dopytywania o najlepiej siostrzyczkę.
    Staramy się od 2 cykli jak narazie bezowocnie :(

    BATTINKA lubi tę wiadomość

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 10 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny u mnie dziś termin @ ale jej brak...ostatnio przyszła dzień po więc czekam dalej. Pozdrawiam



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 10 września 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    hej dziewczyny u mnie dziś termin @ ale jej brak...ostatnio przyszła dzień po więc czekam dalej. Pozdrawiam

    Ja bym nie wytrzymała i robila test :)

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 10 września 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole to sie witam bo mnie tu jeszcze nie było.
    Rodzeństwo dla 11-letniej córy kombinujemy ;)

    mama hani lubi tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 września 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiago od czasu straty maleństwa też się dopytuje kiedy będzie drugi dzidziuś w brzuszku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 16:31

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 10 września 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny nie smućcie się wszystkim nam się kiedyś uda po to tu jesteśmy żeby pogadać i się wspierać!!!



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 10 września 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena83 wrote:
    Ja bym nie wytrzymała i robila test :)
    w zeszłym cyklu zrobiłam!! @ przyszła dzień po a ja ryczałam jak bóbr więc luzik nie liczę nawet ze się udało!!!



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 11 września 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, my również staramy się o rodzeństwo dla naszej córki. Zaczynamy szybko, bo Ania ma niecałe 7 mcy. Po dwóch poronieniach nie nastawiam się, że od razu nam się uda, ale zachęceni sukcesem w postaci zdrowej córeczki chcemy działać! ;) Może zła passa została przerwana?
    Rozpoczynamy starania w październiku, bo ten cykl poświęciłam na obserwację. Dodam, że tak jak B612 karmię piersią.

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 11 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 29 dzień cyklu @ nie ma!!!powinna przyjść wczoraj zajebiście bolą piersi jak nigdy i do tego gil z nosa :(

    Beata83 lubi tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Beata83 Przyjaciółka
    Postów: 96 46

    Wysłany: 11 września 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny gdy dostalam okres we wtorek dostałam takiej energii (zdałam egzamin z prawa finanoswego) myłam wszystkie okna zrobiłam generalne sprzatanie w pracy napisałam ważny projekt który mam nadzieję przejdzie:) i od dziś czekam już na kolejną owulacje żeby zacząć starania o rodzeństwo dla naszej Kochanej córeczki która stwierdziła że chce mieć braciszka nie siostrę bo ona bedzie tą jedyną księżniczką i wszystkie moje buty torebki będą dla niej i nie będzie musiała się dzielić z siostrą.POzdrawiam was serdecznie .Mamo Hani mam nadzieję że doczekasz się tych dwóch kresek już jutro (albo dziś) bardzo Ci tego życzę :).Dziękuje za miłe słowa Dziewczyny jesteście SUPER :)

    mama hani lubi tę wiadomość

    Beata83
    200902064565.png

    201509251765.png[/ur
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 września 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    hej dziewczyny nie smućcie się wszystkim nam się kiedyś uda po to tu jesteśmy żeby pogadać i się wspierać!!!
    a ja strasznie boję się pierwszego cyklu starań po poronieniu, wszyscy naokoło mówią mi (łącznie z lekarzem) że po poronieniu kobiety szybko zachodzą w ciążę i niby się nie nastawiam ale jeśli się nie uda z dwa trzy miesiące ppo p. chyba będę rozczarowana :/

    wszechmiła witaj ;)

    mama hani wciąż trzymam kciuki :)

    mama hani lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 września 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beata 83 no to mam nadzieję że z takim entuzjastycznym początkiem cyklu wszystko zakończy się zielono ;)

    Beata83 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 11 września 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja też chciała bym dołączyć do waszego grona bo zaczynamy starania o rodzeństwo dla mojej małej córeczki .Myślę ze 30 to dobry czas na nastepne dziecko mam nadzieje że nie bedziemy sie długon starać. Dodam że mam PCOS i lekarz kazał mi sie starac odrazu po odstawieniu tabletek:)zobaczymy co z tego wyniknie:)

    event.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 września 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mocno trzymam kciuki :)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 11 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    a ja strasznie boję się pierwszego cyklu starań po poronieniu, wszyscy naokoło mówią mi (łącznie z lekarzem) że po poronieniu kobiety szybko zachodzą w ciążę i niby się nie nastawiam ale jeśli się nie uda z dwa trzy miesiące ppo p. chyba będę rozczarowana :/

    moja znajoma kiedys poroniła 2 miesiace pózniej była w ciazy wie3ec zawsze jest nadzieja trzymam za ciebe kciuki i życze ci tego z całego serca



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 września 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak miałam z Tiago, najpierw poroniłam trzy miesiące później byłam w ciąży z Tiago - dlatego teraz mam nadzieję że w tym czasie trzech miesięcy znów się uda :)

    mama hani, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana życzę ci tego z całego serducha :]

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 12 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dziś 30 dzień cyklu @ brak postanowiłam zrobić test....i wyszedł pozytywny :)o Boże tak się ciesze

    Czarnula87, Biedroneczka83, Anastazjaaa, Wszechmiła, Beata83, Flexi lubią tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ