X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie owulacja daje się we znaki - jajcor strasznie boli...
    mama hani - ja jednak trzymam kciuki za fasolkę ;)

    battinka - oby wyniki były dobre - koniecznie daj znać nam co i jak

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 września 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspieram dziewczyny <3

    BATTINKA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    dopisuję się do starań o rodzeństwo. Moja córa ma 6lat. W grudniu 2013r straciłam ciążę i o tej pory słyszę od niej ciągłe dopytywania o najlepiej siostrzyczkę.
    Staramy się od 2 cykli jak narazie bezowocnie :(

    BATTINKA lubi tę wiadomość

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 10 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny u mnie dziś termin @ ale jej brak...ostatnio przyszła dzień po więc czekam dalej. Pozdrawiam



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 10 września 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    hej dziewczyny u mnie dziś termin @ ale jej brak...ostatnio przyszła dzień po więc czekam dalej. Pozdrawiam

    Ja bym nie wytrzymała i robila test :)

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 10 września 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole to sie witam bo mnie tu jeszcze nie było.
    Rodzeństwo dla 11-letniej córy kombinujemy ;)

    mama hani lubi tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 września 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiago od czasu straty maleństwa też się dopytuje kiedy będzie drugi dzidziuś w brzuszku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 16:31

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 10 września 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny nie smućcie się wszystkim nam się kiedyś uda po to tu jesteśmy żeby pogadać i się wspierać!!!



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 10 września 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena83 wrote:
    Ja bym nie wytrzymała i robila test :)
    w zeszłym cyklu zrobiłam!! @ przyszła dzień po a ja ryczałam jak bóbr więc luzik nie liczę nawet ze się udało!!!



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 11 września 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, my również staramy się o rodzeństwo dla naszej córki. Zaczynamy szybko, bo Ania ma niecałe 7 mcy. Po dwóch poronieniach nie nastawiam się, że od razu nam się uda, ale zachęceni sukcesem w postaci zdrowej córeczki chcemy działać! ;) Może zła passa została przerwana?
    Rozpoczynamy starania w październiku, bo ten cykl poświęciłam na obserwację. Dodam, że tak jak B612 karmię piersią.

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 11 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 29 dzień cyklu @ nie ma!!!powinna przyjść wczoraj zajebiście bolą piersi jak nigdy i do tego gil z nosa :(

    Beata83 lubi tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Beata83 Przyjaciółka
    Postów: 96 46

    Wysłany: 11 września 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny gdy dostalam okres we wtorek dostałam takiej energii (zdałam egzamin z prawa finanoswego) myłam wszystkie okna zrobiłam generalne sprzatanie w pracy napisałam ważny projekt który mam nadzieję przejdzie:) i od dziś czekam już na kolejną owulacje żeby zacząć starania o rodzeństwo dla naszej Kochanej córeczki która stwierdziła że chce mieć braciszka nie siostrę bo ona bedzie tą jedyną księżniczką i wszystkie moje buty torebki będą dla niej i nie będzie musiała się dzielić z siostrą.POzdrawiam was serdecznie .Mamo Hani mam nadzieję że doczekasz się tych dwóch kresek już jutro (albo dziś) bardzo Ci tego życzę :).Dziękuje za miłe słowa Dziewczyny jesteście SUPER :)

    mama hani lubi tę wiadomość

    Beata83
    200902064565.png

    201509251765.png[/ur
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 września 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    hej dziewczyny nie smućcie się wszystkim nam się kiedyś uda po to tu jesteśmy żeby pogadać i się wspierać!!!
    a ja strasznie boję się pierwszego cyklu starań po poronieniu, wszyscy naokoło mówią mi (łącznie z lekarzem) że po poronieniu kobiety szybko zachodzą w ciążę i niby się nie nastawiam ale jeśli się nie uda z dwa trzy miesiące ppo p. chyba będę rozczarowana :/

    wszechmiła witaj ;)

    mama hani wciąż trzymam kciuki :)

    mama hani lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 września 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beata 83 no to mam nadzieję że z takim entuzjastycznym początkiem cyklu wszystko zakończy się zielono ;)

    Beata83 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 11 września 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja też chciała bym dołączyć do waszego grona bo zaczynamy starania o rodzeństwo dla mojej małej córeczki .Myślę ze 30 to dobry czas na nastepne dziecko mam nadzieje że nie bedziemy sie długon starać. Dodam że mam PCOS i lekarz kazał mi sie starac odrazu po odstawieniu tabletek:)zobaczymy co z tego wyniknie:)

    event.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 września 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mocno trzymam kciuki :)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 11 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    a ja strasznie boję się pierwszego cyklu starań po poronieniu, wszyscy naokoło mówią mi (łącznie z lekarzem) że po poronieniu kobiety szybko zachodzą w ciążę i niby się nie nastawiam ale jeśli się nie uda z dwa trzy miesiące ppo p. chyba będę rozczarowana :/

    moja znajoma kiedys poroniła 2 miesiace pózniej była w ciazy wie3ec zawsze jest nadzieja trzymam za ciebe kciuki i życze ci tego z całego serca



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 września 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak miałam z Tiago, najpierw poroniłam trzy miesiące później byłam w ciąży z Tiago - dlatego teraz mam nadzieję że w tym czasie trzech miesięcy znów się uda :)

    mama hani, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana życzę ci tego z całego serducha :]

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 12 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dziś 30 dzień cyklu @ brak postanowiłam zrobić test....i wyszedł pozytywny :)o Boże tak się ciesze

    Czarnula87, Biedroneczka83, Anastazjaaa, Wszechmiła, Beata83, Flexi lubią tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ