X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 15 września 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj biedactwo dużo zdrówka

    Beata83 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • katya35 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 września 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Jestem mamą 4-letniej dziewczynki i od ponad roku staramy się o drugie dziecko. Chcieliśmy, aby różnica wieku nie była zbyt duża, ale teraz to już tylko chcemy drugie, zdrowe dziecko. Za pierwszym razem starliśmy się 10 miesięcy.

    katya35
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 września 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    wróciłam z pracy, po drodze odebrałam młodego ze szkoły, obiadek sprzątanie salonu i kuchni, prasowanie uffff

    tak strasznie chce mi się spać że masakra, jajnik wciąż daje o sobie znać ale nie tak bardzo jak wczoraj...

    a i wiecie co - odzyskuję wiarę w uczciwość ludzką!
    Zamawiałam tą Luteinę z różnych stron na necie, typu Tablica.pl i takie tam, dziewczyny sprzedawały resztki po kuracjach

    czekam jeszcze tylko na jedną przesyłkę która ma dojść pod koniec tygodnia lub na początku następnego.

    do czego zmierzam, normalnie nikt nie nabił mnie w butelkę, wszystkie zamówione leki dotarły - jestem szczęśliwa i wdzięczna!!!

    hej katya35 - trzymam kciuki za jak najszybszy pozytywny test

    Czarnula87, Beata83, aga.just lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no Ana to super że tak się udało z tymi lekami :]

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 września 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    życie wciąż potrafi mnie pozytywnie zaskoczyć.

    szczerze myślałam że będzie gdzieś pół na poł.

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Mamaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 września 2014, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czytam Was od jakiegoś czasu i postanowiłam napisać. My z mężem tez staramy sie już 8 mcy o druga pociechę. Mamy 4letńia corcie, dla której przydałoby sie rodzeństwo. Z nią nie było żadnego problemu, strzał w pierwszym cyklu. Teraz co miesiąc rozczarowanie. Nie wiem już co myślec. Cykle mam z owu. Miałam robiony monitoring przez 4 mce i jajeczka ładnie pękają, ale dzidzi brak. Zaczynam sie już załamywać.... :( . Przez prawie 3 lata miałam spiralę. Myśleliśmy, ze nie będziemy chcieli drugiego ale życie potoczyło sie inaczej i zdecydowaliśmy sie. Tak sie zastanawim czy to nie spirala coś narozrabiala.....

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 17 września 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj mamaa,
    nie wydaje mi się aby to było za sprawą spirali, ja miałam spirale (Mirena) 6 lat i zaszłam w ciążę.

    trzymam kciuki aby wreszcie się udało. A co twój lekarz na to?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 17 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam obserwować cykl ale jakoś tak wyszło, że owulacja się przesunęła a mąż akurat był w domu... ;) Będę testować w najbliższych dniach. Jestem baaardzo niecierpliwa, więc już wczoraj testowałam - negatyw, no ale to zdecydowanie za wcześnie. Kiedy ostatnio zaszłam w ciążę to już 6 dni po owulacji test był pozytywny (blada kreska, ale jednak kreska).

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 17 września 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszechmiła mocno trzymam kciuki i czekam na wieści po teście ;)

    no i chyba @ mi się zbliża, brzuch zaczyna pobolewać. Jak przyjdzie do niedzieli będę przeszczęśliwa ;)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 18 września 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee negatywny. Mam notatki z ponad 20 cykli i wszystkie były regularne. Tylko ten ciągnie się 35 dzień. Też już czekam z niecierpliwością na okres, żeby rozpocząć właściwe starania.
    Mam nadzieję, że dalej działam jak należy. Kiedyś lekarz podejrzewał u mnie PCOS na podstawie USG jajników, na którym było wiele pęcherzyków tej samej wielkości, ale regularne cykle i brak problemów z zajściem w ciąże sprawiły, że zaniechałam drążenie tego tematu.

    Mamaa najważniejsze, że do owulacji dochodzi :) Słyszałam kiedyś o zbyt cienkim (czy zbyt grubym???) endometrium, co uniemożliwia zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki. Czy ktoś coś wie na ten temat?

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 18 września 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli miałaś owulacje tak późno jak zaznaczona na wykresie radzę testować w poniedziałek, bo teraz może być za wcześnie

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarówno zbyt cienkie jak i zbyt grube jest niewskazane bo tak jak napisalaś będą problemy z zagnieżdżeniem :]

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 września 2014, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANa u Ciebie jest taka sama strefa godzinowa jak u nas??

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 września 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak taka sama ;) Dlaczego?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie no tak się pytam z ciekawości :D

  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 20 września 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa mieszkasz poza Polską?
    U mnie dzisiaj @.

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 września 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mieszkam w Holandii.

    U mnie chyba też dziś @ przyjdzie, po tempce wszystko na to wskazuje ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 20 września 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie na pewno się uda :) ja byłam ostatnio u lekarza ale jeszcze nic nie widać :( mam przyjść za tydzień mam nadzieję że zobaczę już serduszko Pozdrawiam

    Flexi lubi tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 20 września 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, moze tu bedzie dobry temat dla mnie :)

    Anastazja- witaj, rowniez jestem z terenu Holandii ;-)

    W skrocie: Maz Arek, 2letnia coreczka Zosia i marzenia o synku.
    Napisze jeszcze post z dzisiaj, z innego tematu, ale chyba tutaj lepiej przypasuje.

    ""Kilka dni temu Ovu zaznaczylo mi, ze owulacja byla 9dc! SZOK! Jak moglam to przegapic?!W srode rano zdecydowanie czulam bol jajnika. Obserwacja siebie to najlepsza metoda! Dzis pojawil sie piekny rozciagliwy i troche wodnisty sluz. Zrobilam test w szklance wody, nie rozwala sie, nie tonie, tylko cudownie dryfuje :))) No i test owulacyjny wyszedl pozytywnie! :)) Pierwszy poranny: jedna ciemna, druga duzo jasniejsza. Kolejny w poludnie: widoczne juz sa bardzo dobrze dwie kreseczki.

    I teraz tak, jesli dobrze rozumiem, test owulacyjny wskazuje, ze wlasciwa owulacja powinna wyskoczyc od 24-48h.. czyli jesli probujemy skombinowac chlopca, to serduchowanie najlepiej jutro i pojutrze? :)))) Czy strzelac od razu dzis?"

    Pelen pozytyw na dzis :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ