X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 października 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie mam wyboru i muszę karmić, bo Mały jeszcze nie ma wprowadzonych innych pokarmów. Ma wysypkę na całym ciele i czekamy...

    Po roku chciałam odstawiać powoli Małego - jak zajdę w ciążę, a jak nie, to do roku na pewno, bo do pracy będę musiała wrócić.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 6 października 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spodziewałam się dzisiaj dodatniego testu owulacyjnego a tu NIC.

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 6 października 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak długo staracie sie już o rodzeństwo dla waszych pociech:)

    event.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 października 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj ann ja staram się od lutego ;)

    wszechmiła ja testy owu robię koło 18

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 6 października 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o pierwsze dziecko strałam sie 10 miesiecy a zaszłam dzieki clo:) ciekawe jak bedzie tym razem?

    event.png
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 6 października 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się drugi cykl, ale prawdę powiedziawszy mam zmniejszone szanse zajścia w ciążę póki karmię piersią. I do tego ostatni cykl był wyjątkowo długi, przez 2 lata obserwacji nie zanotowałam takiego odchyłu.
    ann2224 czyżbyście zaczeli starania kiedy mieliście dwumiesięcznego malucha??? Kiedy nasza Ania miała dwa miesiące to byłam sfrustrowanym zombi a mąż to uciekał jak tylko się na niego spojrzałam tym wściekłym spojrzeniem :D Byłam tak zmęczona, że potrafiłam zrobić awanturę że klapka zostawił na mojej drodze łóżko-przewijak... i nie miałąm siły zapinać body na wszystkie trzy zatrzaski, więc zapinałam na jeden :D

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 października 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:26

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 6 października 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszechmiła wrote:
    My staramy się drugi cykl, ale prawdę powiedziawszy mam zmniejszone szanse zajścia w ciążę póki karmię piersią. I do tego ostatni cykl był wyjątkowo długi, przez 2 lata obserwacji nie zanotowałam takiego odchyłu.
    ann2224 czyżbyście zaczeli starania kiedy mieliście dwumiesięcznego malucha??? Kiedy nasza Ania miała dwa miesiące to byłam sfrustrowanym zombi a mąż to uciekał jak tylko się na niego spojrzałam tym wściekłym spojrzeniem :D Byłam tak zmęczona, że potrafiłam zrobić awanturę że klapka zostawił na mojej drodze łóżko-przewijak... i nie miałąm siły zapinać body na wszystkie trzy zatrzaski, więc zapinałam na jeden :D[/QUOT


    oczywiście że nie z pierwszym staralismy sie 10 miesiecy a teraz dopiero jeden cykl ale mam nadzieje ze nie bedzie to trwało tak długo i jeśli w najblizszych dwóch cyklach nie zajde w ciaze to nie bede dłuzej czekac tylko zaczne brac clo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 21:43

    event.png
  • Meridess Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 6 października 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszechmiła, uśmiałam się z Twojego postu, ale ja byłam w podobnym stanie, jak Zosia miala 2 m-ce:)Teraz przechodzi bunt 2-latka i też nie jest łatwo. Ale to co innego. Co do obaw czy damy sobie radę, to oprócz tych finansowych, to się boję że dwójki nie ogarnę, ale zdaje sobie sprawę też , że przecież nie ja pierwsza....Ale ja mam skłonności do zamartwiania się wy wyrost..Jeśli chodzi o temat szczypania sutków, to owszem, mi osobiście lekarz kazał właśnie to robić żeby akcja porodowa rozhulała się na dobre:)

    Meridess
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 października 2014, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa witaj

    Wszechmila nie przypominau mi bo mi się odechce ;)
    Kurcze ciężko bedze wrócić do pieluch po takim czasie ;) ale dam rade co nie?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 7 października 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę, dzieci szybko rosną i pieluchy szybko odchodzą. Poza tym zawsze możesz wypróbować wychowanie bezpieluchowe :D autentycznie coś takiego jest http://dziecisawazne.pl/naturalna-higiena-niemowlat-czyli-dziecko-bez-pieluchy/

    Poza tym nie wiem jak wasze dzieci, ale ja nastawiłam się że będziemy mieć małego diabełka, który będzie darł się godzinami a tymczasem trafił nam się aniołek. A może nastawiłam się tak źle, że skoro nie spełniły się przewidywania, to wydaje mi się że to aniołek?

    Dzisiaj idę na analizę pierwiastkową włosa. Od jakiegoś czasu szukałam sposobu na sprawdzenie jakie mam niedobory/nadmiary w organizmie. Można jeszcze pobrać krew na badanie poziomu witamin ale to chyba duuuużo upuszczonej krwi i majątek wydany w labolatorium. Są jakieś inne sposoby?

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 7 października 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)

    u mnie drugi cykl staran :) pomiedzy moją dwójką ktorą mam w domu jest 1,5 roku róznicy. Teraz jesli się uda to bedzie ok.6 lat pomiedzy młodszym i 7,5 pomiedzy starszym. zakładając że uda sie szybko

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 października 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss, czyli też powrót do pieluch po przerwie ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 7 października 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)

    U mnie drugi cykl starań. W domu mam prawie 4-letniego chłopczyka (w styczniu będzie miał czwarte urodziny :-))

    ac24e6e4ee74a47e1de3bedde2458b4b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 17:30

  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 7 października 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Można dołączyć ?

    U nas tydzień temu rozpoczął się 8 cykl starań o 2 dziecko. Mamy już synka 16 m-cy.

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 października 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też styczniowy

    teraz liczę na lipcową dzidzię ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 października 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jenny88 wrote:
    Cześć :)
    Można dołączyć ?

    U nas tydzień temu rozpoczął się 8 cykl starań o 2 dziecko. Mamy już synka 16 m-cy.
    a o pierwsze jak długo się staraliście?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 17:37

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 7 października 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    a o pierwsze jak długo się staraliście?
    W pierwszą ciążę udało się zajść w 2 cyklu (po odstawieniu tabletek anty, które brałam ok 4 lat)

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 7 października 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    teraz liczę na lipcową dzidzię ;)
    Miałam nadzieję, że drugi maluch pojawi się w okresie kwiecień-czerwiec (pierwszy jest z końcówki maja). A teraz to już miesiąc obojętny, byle w końcu się udało <prosi>
    Wszechmiła wrote:
    My staramy się drugi cykl, ale prawdę powiedziawszy mam zmniejszone szanse zajścia w ciążę póki karmię piersią.
    Niedawno dowiedziałam się, że 2 moje koleżanki zaszły w 2 ciążę w 1-2 cyklu mimo kp (obie ok 16-17 m-cy), więc wszystko jest możliwe ;) Powodzenia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 17:49

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • Beata83 Przyjaciółka
    Postów: 96 46

    Wysłany: 7 października 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny dawno mnie tu nie było ale mieliśmy trochę problemów. Mąż złamał nogę mnie dopadła grypa , a teraz jeszcze córcia znowu chora. Dziś dostałam @ bo ostatni cykl darowaliśmy sobie ze względu na grypę . Mam nadzieję że teraz nam się uda i doczekam się tych dwóch kresek na teście .Pozdrawiam :)

    Beata83
    200902064565.png

    201509251765.png[/ur
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ