X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • kacha 32 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 18 listopada 2014, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny myslicie ze sie udało???




    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 18 listopada 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko zinterpretować wykres z tak mała ilością danych, wiec nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • kacha 32 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 18 listopada 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Anastazjaaa kciuki się przydadzą naprawdę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane podpowiedzcie mi proszę czy to są bardzo złe wyniki: (3dc) LH 6mUI/ML
    FSH 5.22 mUI/ml czyli ich stosunek do siebie to 1,14, dalej estradiol 59.84 pg/ml norma w tej fazie to 19.5-144.2 , testosteron 81.77 gdzie norma do 14-76...czy przez ten testosteron mogę zapomnieć o ciąży??? dodam że od tego cyklu po @ zaczęłam brać bromergon pół tabletki na noc...ręsztę badań bedę robić w kolejnych dniach cyklu ale dręczy mnie ten testosteron :-(

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 listopada 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pomogę bo się nie znam :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anastazja :) co tam u Ciebie kochana?

    Ja nadal czekam na męża mial byc w listopadzie ale jednak bedzie w polowie grudnia :(( ach...tyle cykli nam uciekło...szlag by trafił...
    Kupilam teraz ziółka Ojca Sroki 3...zobaczymy dopiero zaczne od tego cyklu brac co bedzie....
    Pozdrawiam!

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w kompletnej rozsypce emocjonalnej, przeszła już mi złość teraz mam Etapm zrezygnowania, wydaje mi się ze nigdy nie doczekam się drugiego dziecka.
    @ w tym cyklu była tak skapa jakby wcale jej nie było... Więc raczej znów się nie udało....


    Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak musi ci być ciężko tracić cykle w związku iż męża obecnie nie ma tak więc tule mocno i wspieram z całych sił

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie te zioła kupowalas, tez chyba zainwestuje w to

    Czy one wpływają na grubość endometrium

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Tinuviel Przyjaciółka
    Postów: 83 44

    Wysłany: 20 listopada 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Ja jestem w kompletnej rozsypce emocjonalnej, przeszła już mi złość teraz mam Etapm zrezygnowania, wydaje mi się ze nigdy nie doczekam się drugiego dziecka.
    @ w tym cyklu była tak skapa jakby wcale jej nie było... Więc raczej znów się nie udało....


    Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak musi ci być ciężko tracić cykle w związku iż męża obecnie nie ma tak więc tule mocno i wspieram z całych sił

    :( jak byla skapa to zawsze jest szansa... hm?
    a ja po owulacji, ciut podekscytowana bo to pierszy tak naprawde cykl ktory sledze z ovufriend... pewnie sie dowiem za ok dwa tyg czy sie udalo a tymczasem cora ma mnostwo prob przed pokazem na Swieta :)

    20070929580114.png
    bd061c599e473310a95fd01adee4bb49.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wyjaśni za tydzień, czas strasznie mi się wlecze.

    Jasełka - fajna sprawa, brakuje mi tego tu

    Kciukam za ciebie za dwa tygodnie i za przedstawienie świąteczne córci

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • kacha 32 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :) jak ja bym chciała zeby mi się udało mam córkę 6 lat staramy się o rodzeństwo i nie wychodzi ..... mam cichą nadzieję może się uda....
    Wy dziewczyny trzymajcie się cieplutko :)

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czujesz coś jakieś objawy? Ja po tylu cyklach jestem ze teraz czuję że się znów nie udało :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się staram już 1,5 roku o drugie dziecko.
    Zaczynałam starania z moją przyjaciółką, ona ma już 10 miesięczną córę.
    Wiem, że to nie wyścigi, na każdego przyjdzie pora, bardzo ciesze się jej szczęściem, ma wspaniałą córeczkę.
    Ale ja też bym już chciała :( w międzyczasie z 10 koleżanek już zaszło, większość już urodziła.
    Tak mi cholernie smutno, że się nie udaje :(
    Wczoraj oglądałam album z fotkami ciążowymi i jak moje dziecko było takie malusie. Ależ się rozmarzyłam...
    Też po tylu cyklach bezowocnych znam swój organizm i chyba znowu się nie udało :( te same objawy @ co do dnia wręcz...

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Klara jak ja cie rozumie.....

    Tez oglądam fotki jak tiago był mały
    Planuje w stycznu lutym lecieć do PL i porobić badania, bo na zawał zejde jak tak dalej będzie....

    Wspieram was wszystkie i mam nadzieje ze szybko nam się uda!!!

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja- nie wiem gdzie mieszkasz, ale domyślam się, że masz ciężki dostęp do badań?
    W Polsce na NFZ można narzekać, ale jednak dostęp do badań czy to na fundusz czy prywatnie jest dosyć łatwy. Mieszkając choćby w UK jest to chyba skomplikowane.
    Także dodatkowe kłody pod nogi w postaci ograniczonych badań :(
    Ja już nawet nie umiem sobie wyobrazić, że mogę być w ciąży. Po tylu miesiącach starań to jest dla mnie jakaś abstrakcja ;/ chyba nie uwierzę jak już kiedyś zajdę...

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara normalnie jakbym czytała moje odczucia.....

    Mieszkam w Nl i choć opieka dobra to z tymi badaniami to ciężko, każą czekać a w pl pójdę prywatnie i zrobię bo na co mam czekać skoro frustracja z każdym miesiącem rośnie....

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Beata83 Przyjaciółka
    Postów: 96 46

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny kurczue czuje że znowu sie nie udało ,zero obiawów a wdodatku jestem przeziębiona.Zaczyna mnie już to wzystko męczyć. Chyba sobie kupię babycomp.Wogóle teraz wszystko miałam porzestawiane planowo owulacja powinna nastąpić 18.11- a testy wykazały mi już w 14.11 dwie kreski 15.11 dwie mocne kreski a w poniedziałek już tylko małowidoczną kreske a przytulanko bylo dopiero w niedziele rano.Anastazjaaa Kochana mam nadzieję że udało Ci się w tym cyklu, Kochane trzymam kciuki za wszystkie bo mamy tutaj ostatnio zastój z tymi dwoma kreseczkami i może dlatego jesteśmy takie zrezygnowane ,mam nadzieję że w tym cyklu ktorejś się uda i my którmym się nie udalo będziemy pełne wiary że i nam się uda ,pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki :).

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Beata83
    200902064565.png

    201509251765.png[/ur
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki za nas wszystkie.

    Ten cykl raczej stracony, zupełnie jak ty mam zero objawów.

    Kolejny cykl zaczynam z infolikiem

    Beata83 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Beata83 Przyjaciółka
    Postów: 96 46

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa ja też kupie sobie infolik i zobaczymy czy nam się uda ;)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Beata83
    200902064565.png

    201509251765.png[/ur
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei mam pełno objawów ciążowych. Oczywiście to u mnie zawsze zwiastuje okres.
    Kiedyś jakaś dziewczyna tutaj napisała, że ona ma zawsze przed @ objawy ciąży i czeka po prostu na jakiś ekstra objaw albo na ich brak.
    Ja też tak muszę. Bo póki co to cykl wygląda identycznie jak 17 pozostałych. Odczuwam to samo, stały scenariusz :)

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ