X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    No właśnie nie miałam, tez jestem w szoku. No, ale właśnie z organizmem rożnie bywa, nie można przewidzieć jak zareaguje:( cholerstwo straszne;(

    PS moja córcia to tez Zuzia;)

    Anka, witaj w naszym gronie:)

    My z tym imieniem to trafiliśmy w czasie, ze hej ;) wybralismy je na rok przed jakimikolwiek staraniami zanim było ono tak popularne ;P

    Teraz gdzie się nie pójdzie to min 2 inne dziewczynki to Zuzie :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, oszaleć można, nigdy nie sądziłam, ze to takie uciążliwe, swędzi, drapie sie do krwi i boli...brr

    Fakt, Zuzua to popularne imie, ale co tam od początku ciąży niska być Zuzia i jest:)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Aprops, byłam dziś u koleżanki i mówiła, ze jej znajoma zaszła w ciąże karmiąc i nie dostała @ nawet, a będzie mama
    no własnie często tak jest dziewczyny mysla że jak nie ma okresu to nie zajdą w ciążę nie wiem skąd to błędne przekonanie i potem są wpadki a przecież @ nie bierze się z nikąd:) najpierw owu musi być:) dlatego kochana nie znasz dnia ani godziny:) może już zaszłas...:)

    Summerka lubi tę wiadomość

    Justi2
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciotka tak miała, każdy mówił co ona tak długo nie wraca do formy po ciazy, a ona już w drugiej była. Odziwo ona sama dowiedziała się w trzecim miesiącu bo poszła do gina czemu tak długo @ po porodzie nie dostaje ;)

    Summerka, klara_bella lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała, żeby ciąża była, to nie będę zaskoczona ;) zamiast owulacyjne testy, to raz na miesiąc robię ciążowe :D

    Witam nowe staraniowe o rodzeństwo :)

    Z imionami to różnie bywa - jak się podoba, to nawet jakby miało być setna osóbka o takim imieniu, to się da i koniec. Mój syn ma imię po moim dziadku. Córkę chcę nazwać Selena, ale kłócimy się z moim, bo on Julkę chce - a mnie się ono w ogóle nie podoba i nie chcę mieć kolejnej Julki w otoczeniu... Ja też chcę, żeby moja córka miała na S imię, bo ja mam imię na S. Byłoby trzecie pokolenie w linii żeńskiej z imieniem na S.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Ja bym chciała, żeby ciąża była, to nie będę zaskoczona ;) zamiast owulacyjne testy, to raz na miesiąc robię ciążowe :D

    Witam nowe staraniowe o rodzeństwo :)

    Z imionami to różnie bywa - jak się podoba, to nawet jakby miało być setna osóbka o takim imieniu, to się da i koniec. Mój syn ma imię po moim dziadku. Córkę chcę nazwać Selena, ale kłócimy się z moim, bo on Julkę chce - a mnie się ono w ogóle nie podoba i nie chcę mieć kolejnej Julki w otoczeniu... Ja też chcę, żeby moja córka miała na S imię, bo ja mam imię na S. Byłoby trzecie pokolenie w linii żeńskiej z imieniem na S.

    Z tym pomysłem na imię na literę S, to fajna sprawa :) my imię dobieraliśmy do nazwiska, bo mąż ma zagraniczne nazwisko, więc mało imion pasuje ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    no własnie często tak jest dziewczyny mysla że jak nie ma okresu to nie zajdą w ciążę nie wiem skąd to błędne przekonanie i potem są wpadki a przecież @ nie bierze się z nikąd:) najpierw owu musi być:) dlatego kochana nie znasz dnia ani godziny:) może już zaszłas...:)

    Na pewno nie zaszłam, bo tez testuje co jakiś czas;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    Z tym pomysłem na imię na literę S, to fajna sprawa :) my imię dobieraliśmy do nazwiska, bo mąż ma zagraniczne nazwisko, więc mało imion pasuje ;)
    Ja dobieram do dwóch :D
    Ja niemężata, więc syn ma moje nazwisko. W razie czego po ślubie na tatusia się zmieni.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia nasza córa urodziła się przed ślubem (pobraliśmy się jak zuzka miała ponad 1,5 roku) i dostała nazwisko ojca :)

    powiem wam dziewczyny, że odczuwam stres ;) nad ranem miałam bardzo nieprzyjemny skurcz w podbrzuszu, od wczoraj bolą mnie plecy i generalnie czuję się słabo. Do tego mój termometr jest dziwny, bo rano było 34,8 a pozniej 35,6 :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie chciałam, żeby miał ojca nazwisko ;]

    rozowa_strzala lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa strzala, czyzby fasola?;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka nie sądzę ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedna z forumowiczek poradziła mi, żeby zmierzyc temperature w pochwie ;) pod pachą i w ustach jest 35,6, a w pochwie 37,2 ;) i ktory pomiar jest wiarygodny? ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, ze pod pacha to temperatura skory, a nie ciała. To, ze różnią sie w pochwie i w ustach to chyba normalne, ważne, żeby mierzyć cały czas w tym samym miejscu, tj. Albo w pochwie, albo w ustach (ale ekspertka nie jestem).

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka Twój status mówi, że jesteś ekspertką, więc co kłamiesz? :D

    ja sobie będę mierzyć w pochwie do konca cyklu, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buachachacha, nom...,;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda że tych dni płodnych w miesiącu jest tak mało:/ już za parę dni muszę się z mężem zacząć bawić ciekawe czy się uda:) tylko nie wiem czy wogóle trafie w te płodne dni bo pierwszy cykl po odstawieniu miał 36 dni następny 34 trzeci 32 i bądz tu mądra:/ i tak sobie założyłam że ten będzie 30 dniowy:)

    Justi2
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dobrze pamiętam, to jeśli chce się obserwować, to cały cykl musi mieć mierzoną temperaturę w tym samym miejscu. Jeśli się zmienia w trakcie, to wyniki będą błędne.

    Justi2 - a nie sprawdzasz w potencjalnych dniach owulacyjnymi testami?

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś odebrałam wyniki i są dobre. Niby fajnie ale nadal nie wiem czemu ciąży brak.
    Prolaktyna 322, TSH 1,6 i FSH 9,1.
    W czwartek badanie nasienia, ciekawa jestem jakie będą wyniki :)
    Jak tylko skończy mi się okres idę na USG i zaczynam monitoring.
    Termometr odpuszczam, chowam gdzieś głęboko, najchętniej bym go wyrzuciła ;/

  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Jeśli dobrze pamiętam, to jeśli chce się obserwować, to cały cykl musi mieć mierzoną temperaturę w tym samym miejscu. Jeśli się zmienia w trakcie, to wyniki będą błędne.

    Justi2 - a nie sprawdzasz w potencjalnych dniach owulacyjnymi testami?
    no niby racja mogłabym ale cos przekonania nie mam do tych testów

    Justi2
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ