X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Beata83 Przyjaciółka
    Postów: 96 46

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny dawno mnie tu nie było ,ale moja córka choruje mi od grudnia jest już na trzecim antybiotyku a w dodatku ma ospe więc szkoda gadać.Dziewczyny martwię się troche bo okres miałam dostać w poniedziałek a do dziś nie mam (mam nadzieje że się udało weście) ale najbardziej ogarnia mnie strach że córa ma ospe a ja mogę być w ciązy, miałam ospę jak byłam mała.Dzwoniłam do znajomego lekarza i mnie uspokaja że jeśli miałam ospe to juz drugi raz nie dostanę.Druga rzecz która mnie blokuje do zrobienia testu jest taka ze zanjoma zrobila sobie test 2 dni po okresie wyszlo jej ze jest w ciaży a kilka dni pozniej dostala okres i beta hcg z10 spadlo na 2 coś więc stwierdzilam że lepiej poczekać tydzień i zrobic test.Kurczę troche swiruje. Pozdrawiam was :)

    Beata83
    200902064565.png

    201509251765.png[/ur
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Ja z tym to nie mam problemu, mój ciągle może, za młodych lat kiedy moje libido było większe seksilismy się po 3-4 razy dziennie i on wciąż chciał więcej...[/QUOTE
    ja się z mojego nabijam że oprócz podstawowych hormonów męskich jego organizm wytwarza jeszcze viagrę i to w nadmiernych ilosciach:) bo seks lubię ale ile można;) więc myslę że co drugi dzień to będzie większe wyzwanie dla mnie niż dla niego:)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Justi2
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Hmm...za to ja mam wyjątkowo niskie libido...
    Ja też :/

    Trochę mi się zwiększyło przy staraniach ale i tak ogólnie bardzo niskie

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata zdrowka dla córci.
    I, ospa pradkuje znacznie wcześniej niż wychodzi na wierzch, wiec może pratkowala jak jeszcze nie byłaś w ciąży.
    Rozumie twoja obawę, ja mam to samo, od tygodnia przechodzę silna reakcje alergiczna i tez się martwię o ewentualnego grosia :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Beata83 Przyjaciółka
    Postów: 96 46

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i wyszedł pozytywny dwie grube krechy :) wreście się udało :) trzyma kciuki za was dziewczyny :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Beata83
    200902064565.png

    201509251765.png[/ur
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kochana, rosnijcie zdrowo.

    Na kiedy termin?

    Ja boję się testować, wydaje mi się ze @ powinna przyjść jutro ale of wyznaczył mi na piątek.
    Dziwnie bolą mnie oiersi ale boję się nastawiać bo znów będzie placz

    Beata83 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! Niedługo nikt nie zostanie na tym wątku;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy Rok, nowe starania :)

    Witajcie
    :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Beata83 Przyjaciółka
    Postów: 96 46

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Gratulacje kochana, rosnijcie zdrowo.

    Na kiedy termin?

    Ja boję się testować, wydaje mi się ze @ powinna przyjść jutro ale of wyznaczył mi na piątek.
    Dziwnie bolą mnie oiersi ale boję się nastawiać bo znów będzie placz
    Anastazjaaa termin wychodzi na 29.09.15.Kochana ja miałam bardzo dziwne objawy bo od 5.01 do 15.01 bolały mnie piersi(standard) później ból zamienił się w swędzenie no i byłam strasznie nerwowa ,zupełnie inaczej niż za pierwszym razem i nieudanym drugim.Trzymam kochana kciuki będzie dobrze.Pozdrawiam:)

    Beata83
    200902064565.png

    201509251765.png[/ur
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miło się czyta, że są dwie krechy :D zaraźcie mnie proszę :D
    W poniedziałek macałam brzuch, to może coś mi się przyklei :D

    Beata83 lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata gratuluję.

    Beata83 lubi tę wiadomość

  • Ralpina Ekspertka
    Postów: 245 413

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mogę, to się do Was Dziewczynki dołączę.
    Mam 3 latkę z absolutnej wpadki (i całe szczęście, bo pewnie do dzisiaj bym się zastanawiała, czy aby może jednak na pewno to dobry pomysł, ta ciąża...). Już dawno mnie dopadła ochota na powtórkę, ale mąż się ociągał. Powymyślał sobie miliony wymówek. No ale nie zmuszę przecież... W końcu w łaskawości swojej się zgodził, ustaliliśmy że w styczniu zaczynamy "projekt potomek nr 2".
    No i pierwszy raz w życiu mierzę temperaturę. I dziwny ten wykres. I oczywiście w głowie mam miliardy obaw, czy się uda? Czy się nie okaże, że coś tam gdzieś nie gra...
    No i wszystko się zmieniło po tamtej ciąży. Bo cykl dłuższy, bo śluzu niewiele, bo libido wyraźnie niższe...
    Najczęściej mój mózg pracuje w trybie: "Uda się. Bo właściwie dlaczego nie??". Ale czasem się niestety przełącza na "czasem się nie udaje i pewnie u mnie tak będzie".

    Tak czy siak. Będę sobie tu do Was zaglądać, bo jak czytam, że się Wam udaje, to mi raźniej :)

    9ewngzu39q9xq1ud.png
    [*] 13.04.2015 Mały Fasol 9tc
    relgf71x2unwek7b.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to chyba najlepiej zaliczyć wpadkę:-> A tak człowiek się stresuje i później są takie problemy...Ja też mam córcię, niedawno skończyła 4-lata:-)W pierwszym cyklu starań zaszłam w ciążę, bo bardziej na luzie się staraliśmy. Teraz jest jakby większa presja i chyba stąd te problemy...

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dwóch kresek! :)

    A co do libido - to moje od dawna jest chyba poniżej zera ;)
    No cóż... Ale ja nigdy jakaś taka 'gorąca' nie byłam ;)

    Mona M - widzę, że mamy chłopców z tego samego roku i miesiąca ;) Jak miło.

    Mona_M lubi tę wiadomość


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tym cyklu zajdę... w tym cyklu zajdę...w tym cyklu zajdę to się nazywa autosugestia od razu mi lepiej:)...chyba...:)

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki co tam nasze libido plemniki i tak tego nie wyczują:) chce nam się czy nie trzeba działać bo bociany to dziecka nam nie przyniosą:)

    Justi2
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, autosugestia, czyli sugerowanie sobie, ze sie ma auto;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis test negstywny w dniu spodziewanej miesiaczki wiec czekam na @. No i chyba odpuszczam, bo za dużo mnie to nerwow kosztuje. Powodzenia

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie pukam w czółko! Ovufriend pokazał owulkę 23.01, a ja ze swoich obserwacji śluzu wywnioskowałam, że chyba już się zaczęła. Rano wstaję i patrzę, i idealnie płodny śluz. Niby dobrze, szansa jeszcze dziś i jutro (i zapewne będzie wykorzystana), tylko wiecie, taka presja się zrobiła w głowie, żeby tego chłopca ustrzelić dla Męża.

    Mnie ucieszy sam fakt CIĄŻY i dziecka, ale jakoś podświadomie krążę wokół tej owulacji, żeby jednak Męża ucieszyć..

    My całkiem na luzie podchodzimy do sprawy, po prostu cieszymy się z częstotliwości tak owocnych wieczorów :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ