X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi i dziekuje Ci za to;) ja od wczorsj walcze z okropna migrena.. Dzis jestem w pracy i juz nie wyrabiam... Macie jakus sprawdzony sposób niefarmakologiczny na taki bol glowy?

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńka_86 wrote:
    Justi i dziekuje Ci za to;) ja od wczorsj walcze z okropna migrena.. Dzis jestem w pracy i juz nie wyrabiam... Macie jakus sprawdzony sposób niefarmakologiczny na taki bol glowy?
    Hej. Ja jestem migrenikiem. Mi na taki ból pomagają tylko tabletki konkretnie tryptany. Chwilowo pomaga gorący prysznic,ale to na moment. Nie wiem co zrobię jak znajdę.

  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona no wlasnie, ja tez mam na migrene leki od neurologa, ale w ciazy ich brac nie mozna i zdycham :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 10:08

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wybaczcie mi ze nie dziękuję, ale strasznie się boję.
    Będę dziękować jak zobaczę serducho.

    Wizyta 17 lutego

    BATTINKA wrote:
    Anastazja gadaj kochana jak to zrobiłaś?;) super gratulacje cieszę się ☺ ze Ci się udało!
    Pozdrawiam.


    Jak to zrobiłam? Miałam wyznaczone w styczniu usg i nastawilam się ze w tym cyklu i tak się nie uda, że pójdę na usg oni zobaczą co ze mną nie tak i zaczną leczyć. Spisalam ten cykl na straty, bo wiedziałam że i tak się nie uda, chyba właśnie to nazywa się odpuszczenie

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mozecie luknac na wykres.
    Moim zdaniem OWU byla pozniej niz zaznaczyl system. Dziwne, bo dotad wiekszosc cyklow sie pokrywalo idealnie z moimi odczuciami. No i teraz mam przeczucia, ze cykl zdeczka stracony, hm..

    https://ovufriend.pl/graph/9ce25730c7e702f37e76cbd2ab7dca0f

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 15:21

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, słynne wyluzowanie pomaga;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Dołączam się do Was, bo też się staram o drugie już maleństwo :) Trzymam kciuki żebyście zafasolkowały :)

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarat, trzymamy kciuki. Ostatnio dziewczyny z tego wątku zaciazaja;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Summerka - powodzenia. Ja jakoś nie umiem odstawić calkowicie. Chyba zostaniemy na karmieniach nocnych. Bardzo dobrze mu moje mleko robi, a nie bardzo chcę mieć w domu chorującego brzdąca - zwłaszcza jak lada moment do pracy wracać będę...

    Na razie to z pewnością nocne karmienia zostaną, zwłaszcza, ze jeszcze szczepień nie skończyliśmy;( kurde, kiedy ta ovu..,!!??
    Właśnie tak planowałam wrócić do pracy i już być w ciaxy, ale chyba tak sie nie uda...;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 18:54

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie o bardzo cieszy i motywuje do starań :)

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Dziewczyny, mozecie luknac na wykres.
    Moim zdaniem OWU byla pozniej niz zaznaczyl system. Dziwne, bo dotad wiekszosc cyklow sie pokrywalo idealnie z moimi odczuciami. No i teraz mam przeczucia, ze cykl zdeczka stracony, hm..

    https://ovufriend.pl/graph/9ce25730c7e702f37e76cbd2ab7dca0f
    Uważam ze owulacja była wczoraj lub dziś. Zapewne wprowadzając codziennie kolejne temperatury program będzie ci przestawial owulacje. W piątek masz zaznaczone ignorowanie temperatury, ja na twoim miejscu wpisalabym normalnie ponieważ wtedy była niższa i program może to przegapić i złe zinterpretować

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja - dziekuje za interpretacje. Zaznaczylam zignorowanie temperatury, bo zmierzylam prawie godzine pozniej. Zaspalam w najwazniejszy dzien pomiaru, ehhh :P Dzis nastapil ewidentny koniec sluzu plodnego. No coz, male szanse w tym miesiacu, chociaz biust mam pelny i ciezki, ale to na pewno podswiadomosc mnie nakreca :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dziewczyny dołączę. Mam prawie 37 lat (stuknie w lipcu) i staramy się z monż o rodzeństwo dla naszej 6 letniej (końcem listopada nasza córcia będzie miała 7 lat) jedynaczki (mam nadzieję, że słowo jedynaczka to takie tymczasowe).
    Myślałam, że może ten miesiąc będzie lepszy 3cs, ale tempka dziś ostro zjechała w dół, więc chyba niestety trzeba go spisać na straty :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wspaniale, że córcie pragnie rodzeństwa. Jest w takim wieku, że będziesz mogła liczyć na jej pomoc. Dzięki temu sama wypoczniesz i będziesz miec wiecej siły dla maleństwa :)

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agp, witamy i kciuki trzymamy;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • kacha 32 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    hej hej dziewczyny ;)

    8b6456d4b6b070100421af771cbad576.jpg

    strasznie się boję trzymajcie kciuki aby tym razem los był dla mnie łaskawszy
    Wow !!!! ANASTAZJA GRATULUJE JA JUTRO BEDE ROBIC TEST GRATULUJE Z CALEGO SERCA❤

    kasiarat lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten test Anastazji napawa mnie dziwnym optymizmem :D

    Witamy, witamy, do staranek zapraszamy ;)
    Mnie psikusa robi umysl, dzis podczas ćwiczeń nie wykonalam zadnej pozycji na brzuchu z powodu bolu piersi i sutkow..

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż się miło ogląda taki teścik :)

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarat - milo tez popatrzyc na Twoj wykres, obys zaniedlugo sama wkleila podobny tescik ;) Mnie testowanko czeka za kilka dni, to bylby dobry skok do lutego :D

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za testowanko :) ja chyba jutro zrobię kolejny test :)

‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ