X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym powtórzyła test z innej firmy. Ale jak dla mnie baaaardzo prawdopodobna ciąża :)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jesli pozwolicie dołącze się do Was , staram sie o rodzeństwo dla 4letniego synka juz ponad pol roku. za pierwszym razem nie wiedzialam co to starania a teraz wiem i to bardzo dobrze ;-) pozdrawiam

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK wrote:
    Witajcie jesli pozwolicie dołącze się do Was , staram sie o rodzeństwo dla 4letniego synka juz ponad pol roku. za pierwszym razem nie wiedzialam co to starania a teraz wiem i to bardzo dobrze ;-) pozdrawiam

    Witaj, no właśnie widzę tu prawidłowość niestety, wiele dziewczyn tak ma:(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie niestety ..nie wiem dlaczego tak sie dzieje pierwsze bez problemow zadnych a teraz ..wydawało sie ze skoro mamy jedno to drugie to bedzie chwila
    a tu taka nie miła niespodzianka

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie od wczoraj nosi i jestem zła jak osa sama nie wiem o co mi chodzi:) na mój cykl też jestem zła bo już owulacji to mogę nie widziec ale sluz płodny miło by było a tu nic:/ więc normalnie czuję się w tych staraniach jak niewidoma wszystko na chybił trafił beznadzieja jakas...ale dobrze że dziewczyny zaciążają bo to daje nadzieję że na każdego przyjdzie pora:) szkoda że ciąża nie jest jak wirus to by nas pozarażały i po sprawie:) a może w sumie jest i teraz się aktywował bo przybyło nam ciężarówek w bardzo krótkim czasie;)

    Justi2
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech, ja to narazie nawet@ nie mam, a co mówić o ovu...:( Ale fakt, zaciążają jedna po drugiej;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ukłucie zazdrosci jest nie powiem...:) ale summerka nam też się uda:)

    Summerka lubi tę wiadomość

    Justi2
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda sie wam dziewczyny na pewno.
    Ja mam stresa przed jutrzejsza beta oby wynik poszybowal w gore

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak nie dostanę @ tez polecę na betę.

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zeświruję dziewczynki:-( Ja już termometr typowo owu z dwoma miejscami o przecinku zamówiłam, bo nie wiem, czy ten mój nie oszalał :-(Nadzieja umiera ostatnia, u mnie zaś iskierka się zapaliła... Spodziewana @ ma być jutro, zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień...

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się namnażają pozytywne testy :P
    Gratulacje!

    Ja sobie odwyk komputerowy zrobiłam - cały weekend bez komputera, internetu (dobra, tylko fb na telefonie :P).

    Moje dziecko ma okropnego maruda... Więcej karmień w nocy, niż kiedykolwiek... Takim sposobem to ja ovu do jego trzech lat nie dostanę...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Ale się namnażają pozytywne testy :P
    Gratulacje!

    Ja sobie odwyk komputerowy zrobiłam - cały weekend bez komputera, internetu (dobra, tylko fb na telefonie :P).

    Moje dziecko ma okropnego maruda... Więcej karmień w nocy, niż kiedykolwiek... Takim sposobem to ja ovu do jego trzech lat nie dostanę...

    Moja tez, co z tego, ze ograniczę cyca w dzień, jak tak śpi niespokojnie w nocy, ze muszę dwa razy dać? Zreszta o jakim ograniczeniu mowię, jeśli po porcji kaszki, ona zjada mleczko i tak;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też trzymam kciuki za ciężaróweczki:)

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    według moich szacownych obliczeń w sobotę wkroczyłam w moje pseudopłodne dni:)które nie opierają się na obserwacji bo mój organizm ani mysli wysłać mi łaskawie jakies pomocnicze sygnały:/ więc mam go gdzies i po prostu kalkuluję czyli skoro @ spodziewam się 8 lutego no to wypadałoby teraz działać to też swoją powinnosć z mężem czynimy:)) i zobaczycie że w końcu zrobię sobie na złosć(czytaj organizmowi mojemu) i zajdę:)) to tyle moich przemysleń porannych:) miłego dnia dziewczynki i pozytywnych wyników:)

    Justi2
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej słuchajcie mam takie pytanie czy nie saądzicie ze z moim wykresem jest cos nie tak dokładnie chodzi mi o temp?? nadal nie mam wykrytej owulacji przez ovu:/

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi2 wrote:
    według moich szacownych obliczeń w sobotę wkroczyłam w moje pseudopłodne dni:)które nie opierają się na obserwacji bo mój organizm ani mysli wysłać mi łaskawie jakies pomocnicze sygnały:/ więc mam go gdzies i po prostu kalkuluję czyli skoro @ spodziewam się 8 lutego no to wypadałoby teraz działać to też swoją powinnosć z mężem czynimy:)) i zobaczycie że w końcu zrobię sobie na złosć(czytaj organizmowi mojemu) i zajdę:)) to tyle moich przemysleń porannych:) miłego dnia dziewczynki i pozytywnych wyników:)

    Myśle, ze to dobry pomysł. Jak starałam sie o pierwsze bobo, to test ovu pokazał brak owulacji, komputer cyklu niby płodne, ale ze to był pierwszy cykl pomiarów, wiec płodne tam były mega wydłużone (nie pokazał ovu), ale jako, ze cykle miałam 27. dniowe, to działaliśmy 13 dc i sie udało:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 09:34

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli nie mam sie czym martwić??

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja - miałaś rację! Dziś moja temperatura skoczyła pięknie w górę i owulacja wykryta była w piątek :D Na szczęście serduszkowaliśmy dwa dni przed oraz w dniu owulacji, także mamy szanse :) Termin spodziewanej @ dopiero 4 lutego, ale jestem dobrej myśli :)))

    Dodam jeszcze, że wyliczona owulacja pokryła się z datą Ovufrienda, także opłaca się robić obserwacje i zapiski samej siebie :D

    Justi2 - próbować nie zaszkodzi, a nóż widelec się uda, i będzie groszek :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 11:33

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobitki czy mogę do waszego grona dołączyć mam juz kochanego synka 3,5 r
    od 10 mc staramy się o rodzenstwo dla niego :) pozdrawiam gorąco :D

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ