X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 25 października 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Hello :-) ponownie tu zawitałam :-)

    Ja korzystam z NPR, no i mierzę, obserwuję... ale mam wrażenie, że chyba się zagalopowałam i mogłam przeoczyć owu.

    Chyba lepiej współżyć od razu codziennie , albo co drugi dzień , niż sztucznie planować, by było blisko owu. A zerkniecie na mój wykresik? :-) Bo dni płodne mam, ale .,..czy już po owu czy jeszcze szansa by temp wzrosła i wyznaczyła owu? dzięki :-*

    moim zdaniem rówież czekasz na owlukę...

    missy83 lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 25 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt wrote:
    No cóż jednak skusiłam się na test! zrobiony jakieś 20 minut temu... niestety negatyw... zatem czekamy na @ :(
    ha a owulacyjny pozytywny...znowu nie trzymamy hormonów na wodzy...
    Pozytywny test owu w tej fazie cyklu moze byc dobra zapowiedzia! Jesli @ nie przyjdzie, powtorz test ciazowy pojutrze, ale z porannego moczu! 3mam kciuki!!!

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 25 października 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Pozytywny test owu w tej fazie cyklu moze byc dobra zapowiedzia! Jesli @ nie przyjdzie, powtorz test ciazowy pojutrze, ale z porannego moczu! 3mam kciuki!!!

    Powtórzę zapewne, o ile nie przyjdzie @
    Dzięki MOI:-* ale jakby co walczymy w nowym cyklu o prezent na mikołaja:-)

    MOI lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie u mnie dziś 15 dc testy owu negatywne wczoraj przytulanko ale niestety mezuś wystrzelił tam gdzie nie powinien ja się rozryczałam jak nigdy nawet nie wiem czemu nawet w staraniach o 1 dziecko tak nie reagowałam jak teraz szok do tego dziś w ciągu dnia mam jakiś dziwny sluz który co jakiś czas wylatuje jest biały i lepki ale sporo tego i tak na dobra sprawę nie wiem co mysleć 9 września miesiączka a 11 października krwawienie 3 dniowe bardzo skąpe zdnego bólu brzucha tak jak zawsze przed @ dziwne to troszkę 19 października test ciązowy negatywny ale jak tak mysle i gdybym nie miała tego krwawienia to 12 dni po spodziewanej miesiączce było by dopiero teraz we wtorek 4 lata temu zrobiłam tez test ciązowy 13 dni po spodziewanej @ i była słaba kreska dopiero 2 czy 3 dni później kreska była widoczna bardzo mocno czy to mozliwe by to krwawienie to było zagnieżdzenie zarodka czyli miedzy 11 a 13 pażdziernika było by zagnieżdżenie zarodka to test kiedy mógłby wyjsć pozytywnie bo 19 był negatywny a nadal mdli mnie czasami jestem senna zmęczona plecy mnie bolą no i mega rozdrażnienie

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 25 października 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomozcie.Dzis w moczu podczas sikania wykryłam pasma krwi.Na bieliznie nie mam krwi tylko podczas podciarania na papierze mam lekko kolor brazowy i w moczu mam pasma krwi.Zrobiłam test owu i chyba jest pozytywny nie bardzo wiem??Czy to moze byc owu???Pierwszy raz tak mam

    km5s8ribs34fnes6.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 25 października 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może być owulacja!! ale pasma krwi w moczu czy np. śluzie?

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 25 października 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w moczu jak pobralam mocz do testu owu

    km5s8ribs34fnes6.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 25 października 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krew w moczu może oznaczać jakieś pasożyty lub bakterie....ale to tylko moje zdanie...może powinnaś zrobić jakieś badania moczu?

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 25 października 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    w moczu jak pobralam mocz do testu owu
    A nie jest tak, ze kiedy zbieralas mocz to dostalo sie do pojemnika troche sluzu z krwia? Mozesz jeszcze zrobic inaczej. Podmyj sie i dopiero pobierz mocz. To pomoze uniknac zanieczyszczen. I jesli bedziesz zanosic mocz do badan to tez zrob.

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 25 października 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, to zrozumiale, ze sie zfenerwowalas na meza. Po prostu bardzo pragniesz dzidziusia, a wiesz, ile roznych warubkow musi byc do tego sprwlnionych (czesto niezaleznych od nas). Kiedy cos nawala, wyprowadza to nas z rownowagi. Znam to!! Co do Twojego cyklu to na prawde trudno powiedziec... Powtorz test w terminie, ktory wydaje Ci sie wlasciwy, w koncu to nie majatek. Najlepsza bylaby beta, mozesz ja zbadac? Ponoc sa jeszcze testy elektroniczne, bardziej czule niz tradycyjne, choc pewnosci nie mam. Objawy, o ktorych piszesz moga pewnie wskazywac na milion przypadlosci, choc ja Ci zycze tej jednej najwspanialszej :-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Moi wiesz nie nakrecam się tylko dało mi do myslenie ta połozna u której byłam bo ona też mówił że to może być to ale jak test wyszedł negatywnie więc poczekam teraz do tej @ która powinna byc i tak siedze w domu nie przemęczam sie więc te 3 tyg mi nie robia róznicy al dla mnie teraz nawet 10 zł a własciwie 6 na test to sporo bo do 10 daleko a ja mam 150 zł jakos trzeba wyzyć na betę nie chce isć bo w mojej miejscowści odrazu by gadali a ja chce tego uniknąc bo oficjalnie 1 stycznia wracam do pracy a nie chce by w sklepie wiedzeli że się staramy o dziecko więc cierpliwie czekam

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 25 października 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam dzis 14 dc ta krew w moczu to nie krew zywa tylko wydaje mi sie ze to pasma sluzu z krwia.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dziś 15 dc liczac od tego dziwnego krwawienia objawy jakie mam to ból piersi kuja mnie oba jajniki i doszedł dzis ból pleców ale taki konkretny az po sam tyłek śluz lepki biały

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 25 października 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam silny bol jajnikow az nie moge sie wyprostowac....masakra

    km5s8ribs34fnes6.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 26 października 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dzisiaj przyszła jednak @..... Nie ma bata nie poddam się!!!
    MOI zaczynamy razem!!!!

    MOI lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 26 października 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma to dobre strony, owulka za rogiem! Do dziela!!!

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 26 października 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI , unt - tak, teraz też już mi się tak wydaje... :-).

    Już pomyślałam, że może jednak castagnus (który przyspiesza albo opóźnia owu), mógł mi skrócić pierwszą fazę cyklu ... :-). Dopiero zaczynam się bawić w mierzenie temp.

    Dzięki dziewczyny, super, że dzielicie się swoją wiedzą :-)

    Miłego dnia :-)

    unt lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 26 października 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Ma to dobre strony, owulka za rogiem! Do dziela!!!

    Tak jedziemy...... Chcemy prezencik na mikołaja!!! oo takkkkk

    MOI, h_anulka lubią tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 26 października 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt wrote:
    Tak jedziemy...... Chcemy prezencik na mikołaja!!! oo takkkkk
    To byloby cos!!!

    missy83, unt, h_anulka lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to widzę że walczymy wszystkie o prezencik na mikołaja :) wierzę że nam sie uda :)

    MOI, unt, h_anulka lubią tę wiadomość

‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ