X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 26 października 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, prezencik od Mikołaja :-)

    Nam Wszystkim tutaj życzę :-)

    MOI, unt, h_anulka, Karolina85, Ola_85 lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj była by wielka radość

    MOI, missy83, unt, h_anulka lubią tę wiadomość

  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 26 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dziewczyny skąd bierzecie tyle optymistycznej wiary w to że się uda.. ;) u mnie to już będzie 6 cykl starań i powoli tracę nadzieję, że w końcu nam się uda..

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h_anulka wiarę trzeba miec zawsze ja o córcie starałam się 6 lat warto czekać :) miec nadzieję mam nadzieje że w tym roku spełni se jeszcze jedno z naszych upragnionych marzeń i zobaczymy 2 piękne kreski tak jak wy wszystkie :)

    h_anulka, unt lubią tę wiadomość

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 27 października 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H anulka - wtedy kiedy kobieta już zmęczona tymi staraniami jest, taka zrezygnowana, to może akurat życie zrobi niespodziankę z zaskoczenia :-). Czego życzę :-).


    h_anulka lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 27 października 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny za słowa wsparcia i otuchy.. :) Zawsze kolejny okres trochę mnie dołuje ale obiecuję wziąć się w garść.. Czekam na koniec @ i znów zabierzemy się do "pracy" - w końcu obiecałyśmy sobie prezent na Mikołaja :)

    unt, MOI, missy83 lubią tę wiadomość

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 27 października 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hanulka - u mnie trwa 10cs, tez jestem zmeczona przez pierwsze dni, a potem dostaje powera, zazwyczaj wraz z nadejsciem dobrego sluzu i lecimy dalej ;) Grunt to dzialac i zostawiac czarne mysli za soba :) No przeciez musi sie w koncu udac :)

    unt, celia, MOI lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 28 października 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    hanulka - u mnie trwa 10cs, tez jestem zmeczona przez pierwsze dni, a potem dostaje powera, zazwyczaj wraz z nadejsciem dobrego sluzu i lecimy dalej ;) Grunt to dzialac i zostawiac czarne mysli za soba :) No przeciez musi sie w koncu udac :)

    No o takkkk!!! musi się w końcu udać!!! ja właśnie powoli kończe dni na dołku:-) i zabieram się do działania!!!!

    MOI lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 28 października 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko - czemu starające biorą Acard? Coś wspomaga?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 19:30

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt wrote:
    Dziewczyny mam pytanko - czemu starające biorą Acard? Coś wspomaga?
    naprawdę biora to pierwsze słysze ?
    U mnie bez zmian nadal bolą plecy krzyz że nawet naczyń nie moge umyć do tego mnie mdli i jestem okrutnie śpiaca . dzis miałam ochote na sałatke śledziowa kupiłam na kolacje zjadłam najpierw 1 porcie zasmakowala mi włozylłam 2 zjadłam troszke i co ... leciałam do łazienki ble na sma mysl mi niedobrze cholera co mi jest maz sie smieje że poczekamy do listopada wtedy nie dostane @ i każę się że jestem w 10 tc hehe ten to ma pomysły

  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 28 października 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt wrote:
    Dziewczyny mam pytanko - czemu starające biorą Acard? Coś wspomaga?
    Z tego co czytałam to poprawia ukrwienie macicy itd. co może być pomocne przy zagnieżdżeniu zarodka..

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 28 października 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    naprawdę biora to pierwsze słysze ?
    U mnie bez zmian nadal bolą plecy krzyz że nawet naczyń nie moge umyć do tego mnie mdli i jestem okrutnie śpiaca . dzis miałam ochote na sałatke śledziowa kupiłam na kolacje zjadłam najpierw 1 porcie zasmakowala mi włozylłam 2 zjadłam troszke i co ... leciałam do łazienki ble na sma mysl mi niedobrze cholera co mi jest maz sie smieje że poczekamy do listopada wtedy nie dostane @ i każę się że jestem w 10 tc hehe ten to ma pomysły
    U mnie ostatnio wygląda to podobnie - koleżanka z pracy jadła zupkę chińską a ja musiałam biec do łazienki żeby nie zwymiotować czując jej zapach.. Ja mówię że to są objawy ciąży urojonej :D

    MOI, unt lubią tę wiadomość

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób test mi zawsze po negatywnym tescie bjawy mijały teraz sa nadal :) zobaczymy połozna mówiła mi wtedy że to krwawienie plamienie mogło byc to zagniezdżenie sie zarodka jakby tak było to to był by 3 tc a od@ 7 tc i cholera wie jak to rozumieć gdybym miała kase poszła bym na betę ale poczekam cierpliwie co i jak

    Karolina85 lubi tę wiadomość

  • h_anulka Autorytet
    Postów: 534 249

    Wysłany: 29 października 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    zrób test mi zawsze po negatywnym tescie bjawy mijały teraz sa nadal :) zobaczymy połozna mówiła mi wtedy że to krwawienie plamienie mogło byc to zagniezdżenie sie zarodka jakby tak było to to był by 3 tc a od@ 7 tc i cholera wie jak to rozumieć gdybym miała kase poszła bym na betę ale poczekam cierpliwie co i jak

    Mam nadzieję że w Twoim wypadku położna ma rację i niebawem się okaże że faktycznie jesteś w ciąży :)

    U mnie na to nie ma szans - test wyszedł negatywny, obecnie mam normalny okres a mimo to mdłości i wrażliwość na zapachy zostały.. ;)

    starania od 05.2015
    niepłodność wtórna idio(pa)tyczna
    zrz6wn15zl9q17rl.png
    f2wlio4pqs48cql0.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 29 października 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h_anulka wrote:
    Z tego co czytałam to poprawia ukrwienie macicy itd. co może być pomocne przy zagnieżdżeniu zarodka..

    O proszę ... dzięki za informację!

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h_anulka wrote:
    Mam nadzieję że w Twoim wypadku położna ma rację i niebawem się okaże że faktycznie jesteś w ciąży :)

    U mnie na to nie ma szans - test wyszedł negatywny, obecnie mam normalny okres a mimo to mdłości i wrażliwość na zapachy zostały.. ;)
    mnie tez drażnia zapach wczoraj córka jadła paróweczkę którą uwielbiam a wczoraj mi śmierdziała jak wiekszość rzeczy ostatnio nawet zapach gotujacych brokółów mnie odrzucił zobaczymy co z tego bedzie

  • Karolina85 Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 29 października 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.
    Jestem tu...mozna powiedziec nowa.
    Corka ma 11miesiecy...wiec wracam po malej przerwie.
    Wczesniej udalo sie dzieki ovu mam nadzieje ze teraz tez :)
    Mimo ze obawiam sie tej ciazy to chyba czas najwyzszy zaczac starania by roznica wieku nie byla zbyt duza.

    Listopad to pierwszy miesiac bez tabletek antykoncepcyjnyvh, a po nich ponoc szybko sie zachodzi.. zobaczymy.

    Buziaczki dla was, udanego dnia.

    cpvcmhp.png
    4qr4wvd.png
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 29 października 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    niektóre dziewczyny widzę biorą i kwas foliowy i witaminy prenatalne razem/// jak to jest u Was ??

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore tylko kwas foliowy od 4 miesięcy

  • Karolina85 Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 29 października 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlrpiej kupic witaminy z kwasem. Wtedy ogranizm jest zdrowszy i ma wiecej i potrzebych 'mikroelementwo' na wsparcie rozwoju w pierwszych dniach nowego czlonka rodzony.

    cpvcmhp.png
    4qr4wvd.png
‹‹ 234 235 236 237 238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ