X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starsza córeczka -Emilka ma 8 lat a młodsza Lilka ma skończony roczek.
    Jestem podłamana trochę tym okresem,ale dziś kupiłam termometr i będę od jutra mierzyć temperaturkę.
    Jak Wam mija ten mroźny dzień?
    Ja to najlepiej pod koc bym się schowała z książką w ręce,ale cóż córeczki nie pozwalają.

    mizzelka lubi tę wiadomość

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Juz Cie lubię <3
    Moje córeczki sa fantastyczne, grzeczne i kochane. Poza tym ze sa strasznymi niejadkami to ideały :D wiec w sumie jakoś dajemy sobie rade. Ale do idealnej mamy mi baaaaardzo daleko. Brak mi cierpliwości, łatwo sie wkurzam, porządek w domu - hmmm co to takiego? :P gdyby młode nie były takimi fajnymi dziewczynkami to pewnie porzucilabym marzenie o trojeczce... Ale sa cudowne, patrzę na nie i po prostu nie da sie nie chcieć jeszcze jednego! :) a jakoś dajemy sobie rade, nawet zostaje mi troszkę czasu dla siebie... Przestawiłam sobie priorytety, a poza tym - tak jak obserwuje rodziny z 3+dzieciakami to jak ogarniali 2 to kolejne nie robi wielkiej różnicy ;)
    Karm córcię na zdrowie jak najdłużej! Poza oczywistymi korzyściami zdrowotnymi to tworzy taka niesamowita bliskość <3
    u mnie tez czasami bałagan a mam tylko jedną :)
    idealnej mamy nie ma chyba:)
    i kazdy ma prawo do nerwów :D mi nie raz pójdą ale wystarczy jeden jej uśmiech i zaraz na duszy inaczej :)
    Moja tez na grzeczną się zapowiada, ciekawe jak bd potem :)

    prawda.. kilka miesięcy nie zrobi mi różnicy... musze nacieszyć się tymi chwilami z karmieniem, a jeżeli los uzna że będę mieć drugie dziecko to innego wyboru nie mam :) Niech sie dzieje co chce, choć nie ukrywam że mam cichą nadzieję że się uda :) :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Hej widzę ze stare staraczki powrocily... Życzę szybkiego ujrzenia II kresek tak jak to mi się udalo. I u mnie juz 8 tydzień leci.
    Gratuluje! widziałam właśnie :) jejku jak ten synuś twój sie zmienił :)
    życzę Ci nudnej ciąży :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    lithe123
    Ja dostałam @ 4 miesiące po porodzie, szybko... a karmiłam piersią intensywnie ponad rok. @ są okropne po porodzie, leje się strasznie... wcześniej miałam super okresy.
    ja mialam wizytę u gina.. 6 tyg równo po porodzie a tu małpa przylazła!
    aż mi wstyd było na wizycie ale co zrobię? nie spodziewałam się tego a intensywnie karmiłam.. i jak do tej pory juz z 3 razy @ była może 4? szkoda że owu nie widzę... ;/
    ktos mi mowil ze po porodzie sie wyreguluje ale dołączam się w bólu.. u mnie to cysterna to mało na tą @.. kran konkretny.

    Kornelia85 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    potrzebuje małej pomocy... własnie odebrałam wyniki męża - czy któraś ma jakieś doświadczenie w interpretacji?
    Juz wiem, że mamy zbyt długi czas upłynnienia - a wiec podobno faszerować flegaminom i uroseptem :)

    Wyniki;
    ilość plemników żywych - 50 000 000/w 1 ml
    ilość plemników martwych - 47 000 000 / w 1 ml
    leukocyty 2-5 wpw
    erytrocyty 1-3 wpw

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzla wrote:
    Witam ,

    Dziewczyny jednak udało się BHCG 102,9
    Jestem mega szcześliwa
    Wszystko mówiło ze sie nie uda bo cronha Lesniewskiego bo jeszcze hashimoto
    a jednak udało sie w czwartek powtórze wynik w piatek do lekarza
    Pozdrawiam
    Gratuluję! i życzę bardzo nudnej ciąży :) zdrówka dla fasolki :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt nie pomogę chociaż nie wiem jakbym chciała :)
    moze dziewczyny na innym forum pomogą?

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka u nas też mroźno! brr..
    właśnie moja córcia ucina 2 drzemkę a ja przeglądam programy z doborem fryzur :D
    w piątek lecę do dentysty
    a potem na pocieszenie do fryzjera :D :D zobaczymy co mi sie tam uskrobie.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka

    U mnie są @ o wiele gorsze po porodzie, obfite, bolesne i nieregularne... masakra :(

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuje, mam nadzieje ze sie ustabilizuje :) przepraszam czytam na szybko a jeszcze szybciej odp :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87

    Ja też chętnie bym się położyła :) ale wiadomo córa nie da he he :P

    mizzelka

    ja mam nadzieję, że niedługo nie będę miała @ :) :) :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87 wrote:
    Starsza córeczka -Emilka ma 8 lat a młodsza Lilka ma skończony roczek.
    Jestem podłamana trochę tym okresem,ale dziś kupiłam termometr i będę od jutra mierzyć temperaturkę.
    Jak Wam mija ten mroźny dzień?
    Ja to najlepiej pod koc bym się schowała z książką w ręce,ale cóż córeczki nie pozwalają.
    Joasia, witaj! Mamy młodsze córcie w tym samym wieku, moja Hela miala pierwsze urodzinki wczoraj. Fajnie ze nie jestem jedyna marząca o trójeczce :) chcialabys jeszcze jedną dziewuchę czy chłopczyka dla odmiany?
    Mizzelka to współczuję "krwotoków" teraz wiem co to za ból. Tylko dziwne mi się wydaje,że po pierwszym porodzie @ byly ok, takie jak przed ciążą. A dopiero po drugim sie przestawiło.

    Dziewczyny, a co myslicie o planowaniu płci? Muszę się dokształcić w temacie zanim rozpocznę starania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 22:08

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym chciala planowac plec, to pewnie nigdy w ciaze bym nie zaszla... :-\

    unt lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 mi marzyłaby się trzecia dziewczynka:):) trzy księżniczki byłyby :)
    mężuś wiadomo synusia by chciał , najważniejsze aby zdrowe było:)
    a u Ciebie jakbyś miała wybrać?

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • kot Przyjaciółka
    Postów: 69 51

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wracam tu po... hmmm... 1,5 roku? Niezwykle miło mi zobaczyć znane nicki. Niespiesznie zabieramy się za rodzeństwo dla naszej 16-miesięcznej córy. Wciąż karmię i nie zamierzam póki co odstawiać i już widzę, że może być ciężko, choć miesiączkuję już ponad pół roku. W poprzednim cyklu faza luetalna trwała tylko 8 dni :/ Trzymajcie proszę kciuki, bo marzę o niewielkiej różnicy wieku pomiędzy dziećmi :)

    MOI, olka30, mizzelka lubią tę wiadomość

  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Możesz powiedziec cos więcej na ten temat;)?
    Miałaś juz wczesniej okres czy wrócił właśnie rok po porodzie?
    Karmiłaś nadal w ciazy?

    Okres wrócił po 10mc karmienia. Po drugiej @ udało się zajść w ciążę. Karmilam w ciąży do jakiegoś 8tc, synek miał 13mc

    mizzelka lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87 u nas tak samo, mąż chłopca , ja kolejną córcię. Ale też jestem ciekawa jak to by było miec synka. W sumie, marzenie ma takie (nie smiejcie się) - teraz synka, apotem jesszcze córeczkę. Ale to już kompletnie nierealne. Obiektywnie to już na trzecie dziecko mamy średnie warunki.
    Kot po pierwszym porodzie też miałam takie kiepskie fazy lutealne(rekordowo krótka miała 7 dni :/ ), ale stopniowo się wydłużyły. W ciążę zaszłam jak miałam ok. 12 dniowe. Możesz łykać magnez z b6 na wydłużenie fl, ssakowi nie zaszkodzi.
    DeLaCruz potwierdzasz swoim przykłądem, że tu nie ma reguł. Wszystkie kombinacje są możliwe. Ja tam mysle, ze nie uda mi się poki bede karmić, podobnie jak za pierwszym razem... a jesli jednak sie uda, to bedzie miłą niespodzianka :) a bedac w ciąży odstawiłaś synka czy sam się odstawił? Podobno mleko zmienia wtedy smak.

    mizzelka lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Zuzla Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej L:aseczki powtórzyłam kolejną bete i 246,4 czyli poniedziałkowa 102 ,9 dziś podwojone kolejna w piatek i lekarza ciesze sie i niedowierzam
    Trzymajcie się cieplutko

    lithe123, MOI, olka30, DeLaCruz, mizzelka lubią tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia gratuluję po raz drugi! Mówiłam, kreska to kreska :)

    Pytam bez złośliwości - po co robicie te bety? Rozumiem, jak są wątpliwości jak u Kretki. Al ejak wychodzi pozytywny test sikany to po co to?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 22:29

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithe, po to, by moc ja powtorzyc po dwoch dniach i zobaczyc jak przyrasta :-) Choc niektorzy twierdza, ze nawet wysokie przyrosty o niczym nie swiadcza (nie daja gwarancji utrzymania ciazy), bede tak postepowac kiedy zobacze dwie krechy na tescie :-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ