Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • unt Ekspertka

Wysłany: 11 stycznia 2016, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    MOI, lithe123
    Zrobiłam drugi test i wyszła ciemniejsza kreska :) a zatem do dzieła :)

No powodzenia moja droga!!!

mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt
    dzięki :)
    Ostatnio wszyscy pytają się kiedy drugie dziecko, denerwuje mnie to :P
    Nie mówię, że zaczeliśmy się starać... z wiadomych powodów :)

• unt Ekspertka

Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    unt
    dzięki :)
    Ostatnio wszyscy pytają się kiedy drugie dziecko, denerwuje mnie to :P
    Nie mówię, że zaczeliśmy się starać... z wiadomych powodów :)

u nas to samo ;) a kiedy? a już? a taka rożnica....

mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ludzie to mają wyczucie taktu :)

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2016, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie chyba mi się udało :/ Nie gratulować, bo jeszcze pewna nie jestem, ale mam takie wewnętrzne przeczucie. Czuję się inaczej niż w poprzedniej ciąży, ale parę rzeczy jest podobne. Normalnie musiałam się tym podzielić, bo mnie dziś roznosi wewnętrznie :)

milky way, Mimi1990, MOI, mizzelka lubią tę wiadomość

Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kamilcia4321 Debiutantka

Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się nieśmiało, bo w moim pierwszym cyklu po porodzie.
    Mam wspaniałego 7 miesięcznego synka Mikołajka, o którego z mężem staraliśmy się 3 lata. Mam PCOS przez co nie mam bez leków i stymulacji owulacji jak i @ w terminie. Dzisiaj jest już 33 dzień cyklu a @ brak więc powtórka z rozrywki :( czekam cierpliwie aż @ sama przyjdzie, a jak nie to znowu lekarz i hormony ahhh
    Bardzo proszę o kciuki, żeby druga dzidzia zawitała do nas szybciutko :)
    pozdrawiam

milky way, olka30, MOI, mizzelka lubią tę wiadomość

Mama 7 miesięcznego Mikołajka, marząca o drugim skarbie
  • milky way Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Czy moge dołączyć?
    Rozpoczelismy staranka o brata lub siostrzyczke dla naszego malutkiego synka :) Ja jeszcze karmię piersią choć juz coraz mniej, takze liczę po cichutku ze się uda!
    Nasz maluszek ma 6 miesięcy :)
    Słaba jestem w wykresach i mierzeniach temp :D ostatnim razem mierzylam, testy robilam, cuda na kiju, odpusciłam i dwie tłuste krechy:D takze no..... Ide na żywioł! :D

olka30, Mimi1990, MOI, mizzelka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30
    A jakie rzeczy są podobne do pierwszej ciąży? A co masz innego? :) Kiedy powinnaś dostać @?

Kamilcia4321
    Witam i mocno ściskam kciuki za drugiego dzidziusia :)

milky way
    Fajnie, że do nas dołączyłaś :) Czy dobrze zrozumiałam, że już się staracie o drugiego brzdąca? :)

milky way lubi tę wiadomość

• olka30 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczucie, że to właśnie to na pewno jest podobne :) Ciągnięcie i jakby skurcze jajników przy gwałtownym ruchu.. I takie bulgotanie w podbrzuszu jakby bąbelki w macicy -to akurat coś nowego. Cyce mnie bolą, a od ciąży nie bolały po powrocie @ (przedtem bolały na PMS, a w ciąży przestały). Mam ogólnego wkurwa i to takiego na maxa, jak PMS tylko zwielokrotniony, no i nagle straciłam apetyt na słodycze co u mnie jest niepojęte. No i wyszła blada krecha na teście, ale to sobie wolę potwierdzić, bo już mnie kilka razy testy oszukały.

Witajcie nowe dziewczyny, widzę że nie jestem jedyna, która tak szybko stara się o rodzeństwo :) No ale o poprzednie dziecko też starałam się 3 lata i nie chce mi się już tyle czekać.

mizzelka lubi tę wiadomość

Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30
    A kiedy powinnaś dostać @?
    Może zrób bete dla potwierdzenia Twojego przeczucia :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2016, 22:25

• Mimi1990 Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!!!
    Ja tez chetnie do Was dolacze!! Jesli moge oczywiscie.
    Mam kochana coreczke ktora ma 6 miesiecy! :)
    Na razie chce zrobic "porzadek" w moim organizmie, zdrowo sie odzywiac, wiecej cwiczyc, brac kwas foliowy(najlepiej 3 miechy przed spodziewana ciaza) i od maja pelna geba starac sie o braciszka badz siostrzyczke dla naszej Lieczki :)!
    Pozdrawiam i zycze Milego wieczorku

milky way, MOI, mizzelka, olka30 lubią tę wiadomość

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • milky way Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2016, 06:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornielia, dokladnie tak :) juz od zeszlego cyklu...choc jakis taki dziwny byl, pewbie jakies takie poczatki po ciazy :) zreszta duzo czesciej karmilam wiec wiadomo szanse spadają :)

Nam sie marzy malutenka roznica wieku :) zobaczymy co nam wyjdzie no ale marzyc trzeba!

Poprzednie ciąze to: jedna strata w 9tc i po 4 miesiacach udalo sie ponownie, czego owocem jest przecudny syneczek::):)

Ja kwas foliowy biore od lipca :) musze tylko jeszcze do labu zajsc ztobic morfologie, tarczyce choc nigdy problemow nie mialam :) no ale cos dojsc nie moge :D i tak gadam i gadam i gadam juz drugi miesiac:D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 06:20

• milky way Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2016, 06:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka30 kciuki za Twoja kruszyneczkę! :D

olka30 lubi tę wiadomość

• MOI Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2016, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na siebie wsciekla, ze po porodzie nie zbadalam tsh. Zawsze mialam idealne, nawet w ciazy, wiec olalam temat, a okazalo sie, ze mam 3,22 czyli za duzo dla staraczki. Mam nadzieje, ze trafie na dobrego lekarza, ktory nie oleje tematu, bo niby wynik w normie... Badalam tez progesteron i jest ok, tylko jak wyjasnic te moje krotkie fazy lutealne??? Na poczatku nowego cyklu zbadam tez prolsktyne, a w srode ide do endokrynologa...

Powodzenia dla nowych staraczek na forum! I dla "starych" oczywiscie tez :-)

Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • milky way Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2016, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierze ktoras z Was Diostinex albo Bromergon?
    Ja mialam zawsze hiperprolaktynemie i w ciaze zaszlam po braniu Diostinexu. Malemu podajemy juz glownie mm wiec mysle czy by nie kontynuowac Diostinexu i jednoczesnie zatrzymalaby sie laktacja.

MOI - sluszna uwaga. Jutro ide zrobic !

• milky way Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2016, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam ćwiarteczkę:D

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2016, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka oby się udało:) :)
    witam nowe staraczki :)
    a u mnie była ciszaa do wczoraj... bóle owulacyjne wróciły :) :)
    tak tak jestem "szczęściara" bo wiem kiedy owu ale jak to boli! uuugh:(
    ciekawe co tam się rozwinie:)

Nigdy nie robiłam sobie badań aby raz tsh jak byłam w ciąży i było ok. :) bo się wystraszyłam ze może być wysokie nie wiem po co :)

olka30 lubi tę wiadomość

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • milky way Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2016, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka szczęściaro! Ja nic nie czuje, do tego jak poprzednio robilam testy ovu, te z buźką- usmiechnieta albo brak buźki to w cyklu wychodzilo mi ze mam dwa razy usmiechniete buzki hihihhi! Co mialo sie nijak do monitoringu ovu :D moja ginka to miala ze mnie polewkę:):):) bo sie nic nie zgadzalo, jak do niej przychodzilam z tymi buzkami:D

olka30, mizzelka lubią tę wiadomość

• MOI Autorytet

Wysłany: 16 stycznia 2016, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie testy owu sie sprawdzaja. Dodatnie wychodza zawsze na 2-3 dni przed wzrostem tempki, sluz plodny. A jak raz mialam torbiel i cykl bezowulacyjny, to zaden z kilkunastu testow nie wyszedl pozytywny.

Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • songowka Debiutantka

Wysłany: 16 stycznia 2016, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 16 stycznia 2016, 14:36

‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ