X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane
    Już niedługo owulacja, pierwszy cykl starań o rodzeństwo dla Kornelci :) strasznie się nakręciłam już, ale muszę się uspokoić :P i podejść na spokojnie do tego :)
    hmmm ale jest to bardzo ciężkie, jak się bardzo pragnie prawda?
    Wiecie co wyliczyłam, że w pobliżu mam, aż 6 ciężarnych... szok...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 10:45

    olka30, mizzelka, unt lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithe U nas z jedzeniem nie jest zle, lubi jeść ale też nie wszystko mu smakuje. Teraz jeszcze wyszło że może mieć skaze białkowa, albo uczulenie. Też jest mały bo wzrost i waga trzymają się na 10 centylu ale on jest wczesniakiem więc ma prawo być mniejszym. A od wczoraj już praktycznie samodzielnie chodzi. Chociaz bezpieczniej czuje się jeszcze na czworaka. Za kilka dni wizyta u gina, mam nadzieję że maluch rosnie.

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Lithe, po to, by moc ja powtorzyc po dwoch dniach i zobaczyc jak przyrasta :-) Choc niektorzy twierdza, ze nawet wysokie przyrosty o niczym nie swiadcza (nie daja gwarancji utrzymania ciazy), bede tak postepowac kiedy zobacze dwie krechy na tescie :-)
    Czyli dla własnej ciekawości ;) ja w pierwszej nie robiłam, poczekalam do wizyty. W drugiej miałam plamienia jeszcze przed pozytywnym testem i doktorek wypisując dupla skierował mnie tez na betę i progesteron.
    kornelia85 jak sie starasz to zawsze okazuje sie ze wszyscy naokoło sa juz w ciazy ;) wiem ze łatwo mowić , staraj sie nie nakręcać bo to w niczym nie pomaga a wręcz przeciwnie. Niepotrzebnie powoduje negatywne emocje i głupie mysli. Raz sie udało, jestes zdrowa - uda sie prędzej czy pozniej. Jesli nie jesienna to bedzie zimowa dZidzia :) trzymam kciuki!
    kaarolaa u nas z jedzeniem jest dramat, z obiema dziewczynkami. Hela ma 78cm (95centyl) a wazy 8,300kg. Powinna conajmniej 10 :( ze starsza Zosia jest lepiej, chociaż tez chuda. Cały dzien kręci sie wokół jedzenia. A one zjadają troszeczkę i buzie zasznurowane, nie idzie nic wcisnąć. Przebadane dosc dokładnie, poza netolerancja laktozy nic im nie dolega. Mam ochotę sprawdzic jeszcze kupki na lamblie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 11:04

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123
    no dokładnie nagle i ta w ciąży i ta :)
    tak tak cały czas sobie tłumaczę spokojnie, nie ma spięcia, nikt nas nie goni :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unt zróbcie morfologię plemników, to ci da odpowiedź ile plemników jest prawidłowych, bo żywych może być mnóstwo i co z tego jak zdolnych do zapłodnienia będzie 1%.. Najważniejsza jest morfologia i w sumie nie kosztuje dużo.

    Kornelia ja mam w otoczeniu 8 ciężarnych i to w sumie większość rodzi w 1 kwartale. Tamten rok wydawał mi się rekordowy pod względem dzieci w otoczeniu, ale ten bije go na głowę :) Jestem zazdrosna o każdy wielki brzuszek, chcę też taki mieć :)

    unt lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    DeLaCruz potwierdzasz swoim przykłądem, że tu nie ma reguł. Wszystkie kombinacje są możliwe. Ja tam mysle, ze nie uda mi się poki bede karmić, podobnie jak za pierwszym razem... a jesli jednak sie uda, to bedzie miłą niespodzianka :) a bedac w ciąży odstawiłaś synka czy sam się odstawił? Podobno mleko zmienia wtedy smak.

    Synka odstawiłam, bo nie dawałam już rady karmić. On i tak jadł już tylko w nocy, no ale co 1-1,5h. Ja od 3 tygodni miałam już straszne wymioty i jak się wybudzałam w nocy to wymiotowałam. Poza tym ból pleców przy karmieniu i czasem bóle podbrzusza. Zdecydowaliśmy z Mężem, że odstawienie to najlepsze wyjście. Synek nie protestował ;)

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30
    Niedługo i my dołączymy do ciężaróweczek, zobaczysz :)

    DeLaCruz
    I tak długo karmiłaś :) a jak Synek nie protestował to dobrze. U nas nie było tak łatwo, córeczka nie mogła zasnąć bez cycusia, płakała, pokazywała rączką, że chce cycusia... ciężko było :( ale jakoś się w końcu udało odstawić.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Zuzia gratuluję po raz drugi! Mówiłam, kreska to kreska :)

    Pytam bez złośliwości - po co robicie te bety? Rozumiem, jak są wątpliwości jak u Kretki. Al ejak wychodzi pozytywny test sikany to po co to?
    ja nie chcialam robić bety przy córci.. ale lekarz natychmiast mnie wysłał.. miałam dużo płynu w zatoce douglasa i było podejrzenie ciązy pozamacicznej.
    nie pytaj co przeżyłam przez te 48h...
    a jak odebrałam pozytywny wynik to szalałam ze szczęścia :)
    tyle ze u mnie ten płyn szybko nie znika.. mam go bardzo dlugo i duuuuzoo stąd takie krwotoki i bolesne @. bez kitu jakby poród mi sie zaczynał :D

    u niektórych moze jest zasada przezorny zawsze spokojny? :)
    a jeden test mnie raz oszukał :D beta nigdy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 13:51

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Lithe U nas z jedzeniem nie jest zle, lubi jeść ale też nie wszystko mu smakuje. Teraz jeszcze wyszło że może mieć skaze białkowa, albo uczulenie. Też jest mały bo wzrost i waga trzymają się na 10 centylu ale on jest wczesniakiem więc ma prawo być mniejszym. A od wczoraj już praktycznie samodzielnie chodzi. Chociaz bezpieczniej czuje się jeszcze na czworaka. Za kilka dni wizyta u gina, mam nadzieję że maluch rosnie.
    u nas tez skaza białkowa... ehhh :( więc wiem co czujesz.. ja dopiero teraz to odkryłam.. miala na czole cos delikatnego ale jadła kanapki z masłem normalnie.. a potem skoczyło to na policzki ;/ a wczesniej jadłam mleczne produkty i nic nie bylo. juz wszystko wykluczyłam z diety i wychodzi na te białko :( nawet głupi makaron nie moze zjeść.
    na te siatki centylowe to nie zwracam juz uwagi..
    Milena wzrost ma powyzej 95centyla a waga ledwo 50centyl.. a duzo daje jej jesc i często ;/ widocznie poszła w babcie i ciotkę :D one duzo jedza a nic nie widac po nich :D
    daj znac po wizycie :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tu tak cicho?
    Która kiedy testuje?
    Walczymy o rodzeństwo dla naszych pociech :)

    unt lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dzis dały popalić, zasnęły po 22, kolacji prawie nie zjadły :( juz nie mam pomysłu co im dawać zeby jadły.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nawet nie nastawiam na testowanie... tempka niska i dzis ide zbadac progesteron...

    unt lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuje 12 bo miedzy 12 a 14 powinna byc @ objawy hmm nie sa miarodajne bo złapalam jakies przeziębienia ale z 2 strony z córią w ciąży tez byłam na początku przeziębiona ale nie nakręcam się cycki wielkie i bolace zobaczymy co to bedzie jak na razie zajmuję się wypowiedzeniem z pracy i szukaniem innej a co bedzie zobaczymy

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy test owulacyjny jest pozytywny? Czy jeszcze jest za blada druga kreska?
    Dodam, że w rzeczywistości jest trochę ciemniejsza niż wyszło na zdjęciu

    83f349a7f41c8c04med.jpg

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie jeszcze nie pozytyw ale w ciagu kilku godzin bedzie. Ja bym działała wieczorem ;)

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123
    dzięki :) wieczorkiem na pewno serduszkowanie :) mąż się ucieszy :) bo przetrzymuje go już kilka dni :P

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jeszcze nie pozytyw, ale serduszkowanie wskazane ;-)

    Kornelia85 lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI, lithe123
    Zrobiłam drugi test i wyszła ciemniejsza kreska :) a zatem do dzieła :)

    olka30, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jakie plany na niedzielny poranek? :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo leniwy :) chyba i ja zakupie takie testy na LH.. zobaczyłabym czy coś u mnie działa czy nie :) bo cisza jakby makiem zasiał :)
    choć mam jeszcze czas...
    wczoraj złapałam Milenkę za stópki i takie malusie są.. a co dopiero jak byly po porodzie... malenstwa...
    a mąz do mnie: moze niedlugo sobie przypomnisz jak wyglądają :)
    ochhh jakbym chciała :)

    MOI, Kornelia85 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ